Keystone logo
Włochy

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Włochy 2023

Liczba instytucji: 220
  • Rome, Włochy

  Europejski Instytut Innowacji na rzecz Zrównoważonego Rozwoju (EIIS) to firma akademicka, która projektuje innowacyjne rozwiązania dla firm, środowisk akademickich, instytucji i przedsiębiorców, aby ułatwiać i wspierać innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju. W EIIS ludzie łączą się, aby osiągnąć zrównoważony rozwój środowiskowy, społeczny i ekonomiczny, poprzez edukację, badania, ciągłe eksperymenty. W EIIS nie ma profesorów ani studentów, tylko osoby zainteresowane tym, aby uczenie się nie było już wynikiem biernego procesu, ale angażującą aktywnością definiowaną przez ciągłą interakcję.

  • Milan, Włochy
  • Cremona, Włochy
  • + 2 jeszcze

  Studenci i absolwenci Università Cattolica mają szczęście być częścią największego prywatnego uniwersytetu w Europie. Charakteryzuje się silnym zaangażowaniem w świadczenie dedykowanych usług studentom i uznaną jakością akademicką. Studiowanie w Cattolica oznacza studiowanie w kontekście międzynarodowym, z ponad 160 różnymi narodowościami w naszych czterech kampusach, ale z włoskim sercem. To, co naprawdę wyróżnia nasz uniwersytet, to różnorodność kampusów i nieskończone możliwości, ułatwiające nawiązywanie kontaktów i możliwości kariery w oparciu o lokalizację naszych pięciu kampusów w Mediolanie, Brescii, Piacenzie, Cremonie i Rzymie.

  • Rome, Włochy

  Roma Tre University jest młodą uczelnią z myślą o młodych ludziach. Założona w 1992 roku, szybko się rozwija zarówno pod względem liczby studentów, jak i oferowanych kursów. Uzyskał doskonałą ocenę wśród najważniejszych rankingów akademickich, zwłaszcza wśród młodszych uczelni. Roma Tre University składa się z 13 wydziałów oferujących studia licencjackie i magisterskie, kursy podyplomowe i zaawansowane, doktoranckie i szkoły specjalistyczne.

  • Neuchâtel, Szwajcaria
  • Leicester, Wielka Brytania
  • + 1 jeszcze

  CIES – International Centre for Sports Studies, jest niezależnym ośrodkiem badawczym zlokalizowanym w Neuchâtel w Szwajcarii. Została utworzona w 1995 roku jako fundacja między Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (FIFA), Uniwersytetem w Neuchâtel oraz miastem i stanem Neuchatel.

  • Rome, Włochy

  Eastwest European Institute jest niezależną organizacją specjalizującą się w analizach geopolitycznych, organizacji wydarzeń naukowych i projektów szkoleniowych zorientowanych na sprawy międzynarodowe i dynamikę globalną, dla studentów i profesjonalistów.

  • Rome, Włochy

  Od 1996 roku MELIUSform Business School prowadzi kursy Executive Masters, Specialized Masters i Specialisations w następujących obszarach: Finanse i Kontrola, Zasoby Ludzkie, Lex i Podatki, Marketing, Zarządzanie Innowacją i Transformacja Cyfrowa, Opieka Zdrowotna, Zarządzanie Biznesem.

  • Viterbo, Włochy

  University of Tuscia (UNITUS) ogłasza publiczną selekcję w celu przyjęcia studentów z zagranicy na międzynarodowe kursy drugiego stopnia (2 lata studiów magisterskich) w roku akademickim 2022/2023. Uczelnia przydzieli 59 stypendiów najbardziej zasłużonym studentom spoza Włoch zapisującym się po raz pierwszy na uniwersytet włoski, pokrywając większość kosztów wyjazdu, w tym opłaty uniwersyteckie.

  • London, Wielka Brytania
  • Ragusa, Włochy
  • + 1 jeszcze

  Auream Phoenix University for Women (APUW) jest pierwszą prywatną, międzynarodową, kształceniem na odległość, specjalnie zbudowaną uczelnią poświęconą wyłącznie edukacji kobiet. APUW pozwala każdej kobiecie zaangażowanej w pracę i rodzinę studiować i realizować cele akademickie pozostając w komfortowym środowisku własnego domu. Nasza uczelnia zwraca się do kobiet liderek o zwycięskim sposobie myślenia, kobiet o żywych, dynamicznych osobowościach, niezależnych myślicieli i kobiet, które są świadome tego, że są punktami odniesienia w swojej społeczności. Naszym głównym celem jest testowanie umiejętności i kompetencji do certyfikacji akademickiej. Programy studiów dla kobiet w Aurea Phoenix University są opracowane w oparciu o metodę APEL (Accreditation Prior Experiential Learning), aby zapewnić aktywnym pracującym kobietom, posiadającym co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe, szansę na zdobycie dyplomu bez zaniedbywania swoich rodzin.

  • Milan, Włochy

  Bicocca to młoda uczelnia, która połączy Cię ze studentami z całego świata. Nie będziesz tu tylko studentem. Będziesz członkiem globalnej społeczności. Od momentu powstania Uniwersytet Milano-Bicocca przekroczył swoje granice, zawierając różne umowy z uniwersytetami europejskimi i pozaeuropejskimi.

  • London, Wielka Brytania
  • Helsinki, Finlandia
  • + 3 jeszcze

  Ucz się od wykładowców i pracowników naszych najlepszych uczelni partnerskich w UE. Zdobądź praktyczne doświadczenie dzięki sprawom firmowym, pracy nad projektami i współpracy. Konkurencyjne ceny zajęć. Baw się dobrze, spotykając i nawiązując kontakty z podobnie myślącymi studentami z całego świata!

  • Verona, Włochy

  University of Verona dąży do doskonałości w nauczaniu, badaniach i innowacjach. Ma 22 000 studentów i 1500 pracowników, w tym wykładowców, naukowców, personel techniczny i administracyjny, którzy pracują nad ciągłym ulepszaniem i rozwojem uniwersytetu. Przyszłościowo myśląca instytucja, która nieustannie stara się wzmacniać związek między swoimi programami studiów a rzeczywistym światem pracy, głównym celem uniwersytetu na najbliższą przyszłość jest stopniowe stawanie się bardziej przyjaznym i dostosowanym do potrzeb studentów.

  • Florence, Włochy
  • Rome, Włochy

  Accademia Italiana przenosi się w przyszłość pełna tej energii, prezentując się dziś jako jeden z najbardziej wykwalifikowanych instytutów kształcenia artystycznego, zawodowego i językowego. Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, szczególna jakość Accademia ujawnia się w naszych specjalnych metodach zajmowania się różnymi dyscyplinami. W naszych programach akademickich zawsze staraliśmy się łączyć przeszłość z przyszłością, tradycje historyczne, z szybką ewolucją nowych technologii. Nasze doświadczenie w klasie i laboratorium ma na celu zapewnienie uczniom rzeczywistych kontaktów i rzeczywistego, praktycznego, praktycznego doświadczenia.

  • Rome, Włochy

  Luiss to niezależny uniwersytet, który wyewoluował z wcześniejszej rzymskiej instytucji, Pro Deo, w latach 1974-1978. Poprzez swoje cztery wydziały ekonomii i finansów, biznesu i zarządzania, prawa i nauk politycznych Luiss oferuje innowacyjne i wyrafinowane podejście edukacyjne zarówno w tradycyjnych programach mieszkaniowych, jak i programach cyfrowych oferowanych całkowicie online.

  • Evora, Portugalia
  • Rome, Włochy
  • + 1 jeszcze

  Celem tego programu jest zapewnienie studentom specjalistycznych umiejętności w zakresie archeologii i analitycznej charakteryzacji materiałów od prehistorii (megalit) do czasów klasycznych (grecki i rzymski). Badanie i konserwacja materiałów dziedzictwa kulturowego jest obszarem badawczym o silnym multidyscyplinarnym powiązaniu i wymaga umiejętności obejmujących dziedziny badań humanistycznych i naukowych. ARCHMAT zapewnia wspólną, zintegrowaną platformę dla doskonałych studentów wywodzących się z nauk ścisłych lub humanistycznych, aby zrozumieć zaawansowane metody naukowe stosowane do badania materiałów archeologicznych i ma na celu kształcenie wysoko wyspecjalizowanych profesjonalnych ekspertów w powstającej dziedzinie archeologii, tj. Stosowane nauki fizyko-chemiczne do badania materiałów dziedzictwa archeologicznego i kulturowego.

  • Milan, Włochy

  Założona w 1971 roku jako podyplomowa szkoła biznesu Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie, SDA Bocconi School of Management jest wiodącą międzynarodową szkołą biznesu we Włoszech i jedną z najbardziej renomowanych instytucji w Europie.