Keystone logo

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Stany Zjednoczone 2023

Liczba instytucji: 4013
  • Chicago

  Illinois Tech zajmuje pierwsze miejsce w Illinois wśród prywatnych szkół wyższych pod względem zwrotu z inwestycji (po pomocy, PayScale) i jest szkołą nr 44 w rankingu o najlepszej wartości w Stanach Zjednoczonych (US News & World Report). Absolwenci Illinois Tech osiągają 92,8% wskaźnik zatrudnienia w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły (klasa 2021). Jej absolwenci to między innymi wynalazca telefonu komórkowego, pionier technologii kodów kreskowych i główny naukowiec Amazon Alexa.

  • Royalton

  Kształcenie studentów w zróżnicowanej społeczności, która sprzyja rozwojowi osobistemu i która umożliwia im osiągnięcie wybitnych umiejętności zawodowych i wysokich wartości etycznych, dzięki którym mogą służyć jako prawnicy oraz profesjonaliści zajmujący się ochroną środowiska i innymi w coraz bardziej technologicznym i współzależnym globalnym społeczeństwie.

  • Athens

  Jeśli chodzi o edukację, liczy się elastyczność. Dlatego w OHIO możesz wybrać program wyłącznie online. Wybierz spośród szerokiej gamy certyfikatów lub programów studiów stowarzyszonych, przyspieszonych studiów licencjackich lub programów magisterskich, aby ukończyć studia za pośrednictwem OHIO Online™

  • Boston

  Kochasz filmy? Media społecznościowe? Aktualności? Opowiadanie historii? Zmiana myślenia – a może historia? Boston University College of Communication (COM) jest dla Ciebie.

  • University Heights

  JCU zapewnia formacyjną drogę do stania się natchnionym przywódcą z wiedzą, charakterem i sercem, aby służyć większemu dobru. NA ŻYCIE.

  • Squirrel Hill North

  Na Wydziale Języków Nowożytnych Uniwersytetu Carnegie Mellon pracują wielokrotnie nagradzani nauczyciele i badacze o międzynarodowej renomie. Nasze badania i nauczanie promują naukę języków, pogłębiają zrozumienie kulturowe poprzez studia literackie i kulturowe oraz podkreślają naukę wspomaganą najnowocześniejszą technologią. Oferujemy szereg programów licencjackich i magisterskich w ośmiu językach (arabskim, chińskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, rosyjskim i hiszpańskim) w dziedzinach takich jak literaturoznawstwo i kulturoznawstwo, lingwistyka stosowana i akwizycja drugiego języka (SLA), wciągające technologii oraz tłumaczeń i lokalizacji.

  • Buffalo

  Konsekwentnie zaliczana do najlepszych instytucji na północnym wschodzie, Canisius jest szkołą magisterską i jedną z 27 kolegiów i uniwersytetów jezuickich w kraju. Założona w 1870 r. Canisius oferuje programy licencjackie, magisterskie i przedprofesjonalne, wyróżniające się ścisłą współpracą między studentami i wydziałami oraz mentoringiem. Przygotowujemy uczniów do życia w intelektualnych poszukiwaniach, służbie i przywództwie poprzez podstawę programową opartą na sztukach wyzwolonych i szerokim zakresie doświadczeń edukacyjnych.

  • Livonia

  Schoolcraft College to kolegium społeczne znajdujące się w Livonia w stanie Michigan, będącej częścią obszaru metropolitalnego Detroit. Zapraszamy studentów z ponad 42 różnych krajów na całym świecie. Oferujemy światowej klasy edukację wraz z przystępnymi kosztami czesnego, małymi klasami, entuzjastycznymi profesorami i zindywidualizowanym wsparciem. Schoolcraft College oferuje ponad 60 programów studiów stowarzyszonych, niezależnie od tego, czy interesuje Cię biznes, opieka zdrowotna, inżynieria, czy cokolwiek pomiędzy, znajdziesz tutaj swoje dopasowanie. Studenci mogą uzyskać stopień naukowy i rozpocząć karierę lub przenieść się do czteroletniego college'u lub uniwersytetu, aby uzyskać tytuł licencjata. Nasze partnerstwa z wieloma instytucjami prywatnymi i publicznymi w Michigan zapewniają łatwy proces transferu.

  • Coral Gables

  Dziewięćdziesiąt lat od momentu powstania w 1929 roku, University of Miami Patti and Allan Herbert Business School są gotowe odpowiedzieć na wezwanie do rewolucyjnego myślenia i przywództwa opartego na zasadach, ponieważ staramy się na nowo zdefiniować edukację biznesową na miarę XXI wieku. Ponieważ społeczeństwa na całym świecie borykają się z ogromnymi zmianami i wyzwaniami gospodarczymi, technologicznymi i środowiskowymi, wierzymy, że kierujący się zasadami przywódcy muszą stosować koncepcje zrównoważonego wzrostu, sprawiedliwego rozwoju i etycznych praktyk biznesowych, aby uczynić świat lepszym i bardziej zamożnym miejscem.

  • Lewiston

  Lewis-Clark State College zaprasza studentów do ZROBIĆ WIĘCEJ poprzez doświadczenie edukacyjne, które kładzie nacisk na praktyczną naukę, małe liczebności klas, doskonałość kadry, interakcję między studentami a wykładowcami i sukces po ukończeniu studiów. Założony w 1893 roku i zlokalizowany w Lewiston w stanie Idaho, ciepły i przyjazny kampus LC State zapewnia wyjątkowe i bezpieczne środowisko do nauki, otoczone pięknem Doliny LC.

  • Portland

  University of Western States (UWS) oferuje światowej klasy, zintegrowaną edukację zdrowotną i zapewnia oparte na dowodach podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasi absolwenci zapewniają wysokiej jakości opiekę zdrowotną opartą na nauce, umiejętnościach i wiedzy specjalisty oraz preferencjach i doświadczeniach pacjenta lub klienta.

  • Madison
  • Teaneck
  • Vancouver
  • + 2 jeszcze

  Największy prywatny uniwersytet w New Jersey, FDU, jest instytucją non-profit, niesekciarską, wielokampusową. Założona w 1942, FDU osiągnęła czteroletni status w 1948 i zatwierdzenie jako uniwersytet w 1956. Uniwersytet oferuje ponad 100 programów studiów licencjackich i magisterskich, w tym programy doktoranckie z farmacji, praktyki pielęgniarskiej, psychologii klinicznej i psychologii szkolnej; oraz akredytowaną przez AACSB szkołę biznesu. Programy studiów są oferowane na dwóch kampusach w New Jersey oraz w dwóch lokalizacjach FDU poza USA: Wroxton College w Oxfordshire w Anglii i kampusie Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

  • Boston

  University of Massachusetts Boston jest uznawany w całym kraju za model doskonałości dla miejskich uniwersytetów publicznych. Malowniczy kampus na nabrzeżu, z łatwym dostępem do centrum Bostonu, znajduje się obok Biblioteki Johna F. Kennedy'ego i Muzeum Prezydenckiego, Muzeum Wspólnoty Narodów i Archiwów Stanowych Massachusetts oraz Instytutu Edwarda M. Kennedy'ego dla Senatu Stanów Zjednoczonych.

  • Fairfax

  Publiczny, wszechstronny uniwersytet badawczy założony przez Commonwealth of Virginia w National Capital Region, jesteśmy innowacyjną i integracyjną społecznością akademicką zaangażowaną w tworzenie bardziej sprawiedliwego, wolnego i dostatniego świata.

  • Stephenville
  • Crowley
  • Midlothian
  • + 2 jeszcze

  Z głównym kampusem w Stephenville, godzinę na południowy zachód od Fort Worth, Tarleton State University oferuje wartość stopnia Texas A&M University System z własną marką osobistej uwagi, indywidualnych możliwości, historii, tradycji i społeczności.