Keystone logo
Stany Zjednoczone

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Stany Zjednoczone 2023

Liczba instytucji: 4013
  • Orlando, Stany Zjednoczone

  University of Central Florida (UCF) College of Business przewodzi szarży nowej generacji biznesu i edukacji. Założona w 1968 roku UCF College of Business oferuje stopnie naukowe na poziomie licencjackim, magisterskim, doktoranckim i wykonawczym, z których wszystkie są akredytowane przez Association to Advance Collegiate Schools of Business International (AACSB) oraz Southern Association of Colleges and Schools (SACS ).

  • Utica, Stany Zjednoczone
  • Albany, Stany Zjednoczone

  State University of New York Polytechnic Institute (SUNY Poly) oferuje najwyższej klasy, niedrogie programy akademickie, które są w pełni online. Rozszerzający się katalog internetowych programów studiów SUNY Poly został zaprojektowany z myślą o elastyczności, dzięki czemu studenci mogą brać udział w zajęciach w dowolnym miejscu i czasie, gdy ma to sens w ich harmonogramie. Oferujemy wiele programów online o wysokim popycie, w tym MBA, księgowość, cyberbezpieczeństwo, analizę danych, informatykę zdrowotną, technologię projektowania informacji i wiele innych. Znany ze swojego innowacyjnego przygotowania do kariery, SUNY Poly stale zajmuje wysokie miejsca w kategoriach Regional Universities North w corocznych rankingach US News & World Report. Studenci SUNY Poly mają nie tylko dostęp do światowej klasy edukacji, ale także kursy są dla nich dostępne w przystępnej cenie, w tym zniżki dla wielu studentów zapisanych do naszych programów online.

  • College Station, Stany Zjednoczone

  Program Master of Science in Economics na Texas A&M University znajduje się w College Station w Teksasie w USA Ten program STEM oferuje studentom możliwość uzyskania pracy dyplomowej lub dyplomu i rygorystycznego szkolenia z ekonomii, ekonometrii oraz doskonalenia umiejętności analitycznych i ilościowych, aby przygotować ich do natychmiastowej kariery lub kontynuować studia doktoranckie z ekonomii lub finansów.

  • Salem, Stany Zjednoczone

  Salem College otrzymał statut od stanu Wirginia Zachodnia w grudniu 1888 r. I zaoferował swój pierwszy semestr nauczania rozpoczynający się w kwietniu 1889 r. Uniwersytet Salem (Salem) jest akredytowany przez The Higher Learning Commission (HLC) od 1963 r. (kiedy był znany jako Stowarzyszenie Północno-Centralne). Salem University oferuje programy Associates, Bachelor, Graduate i Certificate.

  • Mobile, Stany Zjednoczone

  W Spring Hill znajdziesz wspierającą społeczność edukacyjną, która zachęci Cię do odkrywania różnych punktów widzenia, jednocześnie dając Ci możliwość pełnego wykorzystania swojego potencjału. Zakorzenione w naszych jezuickich, katolickich tradycjach, SHC oferuje szeroką edukację w zakresie sztuk wyzwolonych, która ma na celu rozwój całej osoby - umysłu, ciała i ducha.

  • Washington, Stany Zjednoczone

  Dział Zaawansowanych Programów Akademickich Krieger School of Arts and Sciences oferuje możliwości nauki online i osobiście na poziomie magisterskim, z programami studiów magisterskich i dyplomowych w wielu różnych branżach i dziedzinach.

  • Swakopmund, Namibia
  • Johannesburg, Republika Południowej Afryki
  • + 1 jeszcze

  Dzięki pozytywnemu wsparciu ze strony rządów i przemysłu (firmy z listy Fortune 500) zapewniamy szkolenia na różnych poziomach biznesowych i jesteśmy w pełni internetową międzynarodową szkołą biznesu.

  • West Hartford, Stany Zjednoczone

  University of Saint Joseph jest wiodącym prywatnym uniwersytetem w Connecticut dla przyszłych poszukiwanych specjalistów w dziedzinie opieki zdrowotnej i usług społecznych, edukacji, mediów cyfrowych i nauk ścisłych. Położony kilka minut od głównych siedzib korporacji i renomowanych placówek medycznych i badawczych, USJ oferuje studentom programy, które bezpośrednio łączą zajęcia, teorię i dowody ze stażami w miejscach pracy, zapewniając im doświadczenie potrzebne do wzniesienia się ponad ostrą konkurencję, gdy wejdą na rynek pracy.

  • Hammond, Stany Zjednoczone

  College of Science and Technology w Southeastern oferuje liczne wysokiej jakości programy studiów w wielu dyscyplinach STEM. Nasi absolwenci są bardzo poszukiwani przez regionalne i krajowe firmy technologiczne i są bardzo konkurencyjni o miejsce na studiach podyplomowych. Nasz wydział i obiekty są światowej klasy, a nasze klasy są zazwyczaj małe, więc studenci otrzymują wiele indywidualnej uwagi. Zapewniamy wysokiej jakości doświadczenie edukacyjne za ułamek kosztów porównywalnych instytucji i znajdujemy się na pięknym i dynamicznym kampusie z bliskim dostępem do Nowego Orleanu i Baton Rouge.

  • Redwood City, Stany Zjednoczone

  Dołącz do globalnej społeczności studentów w jednej z wiodących światowych instytucji badawczych i edukacyjnych. Jako jedyna okazja do studiowania za granicą na Uniwersytecie Stanforda, sesja letnia pomaga studentom zmierzyć się z naukowcami, którzy stawiają im wyzwania, aby uzyskać kredyt na studia, jednocześnie równoważąc zajęcia edukacyjne i społeczne. Poznaj nowy obszar akademicki, nawiąż kontakt ze studentami z ponad 50 krajów, odkryj swoją pasję lub znajdź sposób na zmianę świata. Bez względu na to, jaką ścieżkę wybierzesz, będziesz mieć doświadczenie edukacyjne, które wywrze prawdziwy i trwały wpływ.

  • Fresno, Stany Zjednoczone

  California State University, Fresno (Fresno State) jest akredytowanym uniwersytetem o randze krajowej, czteroletnim i wyższym, zlokalizowanym w środkowej Kalifornii, z 68 programami studiów licencjackich i 45 programami studiów magisterskich. Nasze tętniące życiem ciało studenckie składa się z ponad 25 000 studentów rocznie, z międzynarodowymi studentami reprezentującymi ponad 70 krajów. Każdego roku naukowcy z Fresno State zyskują coraz więcej uwagi dzięki publikowaniu krajowych rankingów. Ostatnie raporty z Washington Monthly Magazine, US News and World Report oraz Money Magazine umieściły nasz uniwersytet w lidze z kampusami University of California i instytucjami Ivy League.

  • Meadville, Stany Zjednoczone

  Allegheny College, założona w 1815 roku, jest prywatną narodową uczelnią sztuk wyzwolonych. Jego kampus o powierzchni 566 akrów znajduje się w północno-zachodniej Pensylwanii. Studenci Allegheny College mają swobodę odkrywania wszystkich obszarów studiów i łączą talenty i pasje, aby rozwijać umiejętności, których pracodawcy najbardziej poszukują w dzisiejszej globalnej gospodarce - bycie kreatywnym, analitycznym i innowacyjnym. Kiedy mówimy o łączeniu waszych zainteresowań, oznacza to, że dostrzegamy możliwą złożoność każdego z was.

  • Pineville, Stany Zjednoczone

  Louisiana Christian University, założony w 1906 roku, jest prywatną baptystyczną koedukacyjną uczelnią sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych z wybranymi programami zawodowymi. Zbudowany na zasadach charakteru i uczenia się, Kolegium ma tradycję wybitnych naukowców i jest jedyną baptystyczną, czteroletnią instytucją w Luizjanie.

  • Tacoma, Stany Zjednoczone

  Położony 5 minut od plaży, 30 minut od międzynarodowego lotniska Seattle-Tacoma, 10 minut od centrum Tacoma i 45 minut od centrum Seattle, Tacoma Community College jest pięknie położony w północno-zachodnich Stanach Zjednoczonych. Studenci znajdą zróżnicowane etnicznie restauracje, lokalne kawiarnie, sale koncertowe, pola golfowe, parki narodowe i stanowe, a także ocean, a wszystko to w niewielkiej odległości od Tacoma.

  • Washington, Stany Zjednoczone

  American University's English Language and Training Academy (ELTA) to intensywny program języka angielskiego, który przygotowuje studentów do celów akademickich lub zawodowych. Zajęcia interaktywne znajdują się na terenie kampusu Uniwersytetu Amerykańskiego i są prowadzone przez doświadczonych wykładowców. Zdobądź narzędzia potrzebne do podjęcia kolejnych kroków na ścieżce akademickiej lub zawodowej do sukcesu.