Keystone logo
Stany Zjednoczone

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Stany Zjednoczone 2023

Liczba instytucji: 4001
  • Dallas, Stany Zjednoczone

  Moody School of Graduate and Advanced Studies SMU z dumą oferuje stopnie doktorskie i magisterskie w wielu różnych dziedzinach w czterech różnych kolegiach i szkołach: Dedman College of Humanities and Sciences, Lyle School of Engineering, Meadows School of the Arts, oraz Simmons School of Education and Human Development. Programy te pomagają studentom realizować swoje pasje i wnosić znaczący wkład zarówno w środowisko akademickie, jak i przemysł.

  • Berkeley, Stany Zjednoczone

  Założona w 1891 roku, UC Berkeley Extension jest oddziałem kształcenia ustawicznego Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley. Dziś Extension oferuje ponad 2000 kursów rocznie, w tym kursy online, wraz z ponad 75 certyfikatami zawodowymi i specjalistycznymi programami studiów. W ramach usług Extension dla lokalnej społeczności często odbywają się również bezpłatne i niedrogie imprezy publiczne.

  • Manhattan, Stany Zjednoczone

  Misją The Fu Foundation School of Engineering and Applied Science jest poszerzanie wiedzy i rozwijanie technologii poprzez badania, przy jednoczesnym kształceniu studentów, aby stali się liderami poinformowanymi przez fundację inżynierską. Wzbogaceni o zasoby intelektualne globalnego uniwersytetu w Nowym Jorku, przesuwamy granice dyscyplin, stawiamy czoła złożonym problemom i opracowujemy innowacyjne rozwiązania, aby sprostać wielkim wyzwaniom naszych czasów.

  • Shepherdstown, Stany Zjednoczone

  Po prostu w Shepherd Twoja przyszłość jest naszym najwyższym priorytetem. Co to oznacza dla Ciebie? Małe klasy Shepherd i zwarta społeczność są idealnymi inkubatorami dla twoich przyszłych aspiracji. Nasze podejście do edukacji w zakresie sztuk wyzwolonych przygotuje Cię do kariery w wybranej dziedzinie, ale także przygotuje Cię do bycia liderem w XXI wieku. Dzisiejsi pracodawcy chętniej zatrudniają absolwentów sztuk wyzwolonych, którzy opanowali umiejętności miękkie, takie jak krytyczne myślenie, rozumowanie, praca zespołowa, komunikacja, kreatywność i empatia. Doskonalisz te umiejętności w klasie i organizacjach kampusowych, do których dołączasz. Położony tuż nad rzeką Potomac, Shepherd University to malownicze, zabytkowe miasto w Wirginii Zachodniej, w którym szybko poczujesz się jak w domu. Sklepy w centrum miasta znajdują się w odległości krótkiego spaceru od akademików, chociaż na kampusie znajdziesz prawie wszystko, czego potrzebujesz. Shepherdstown to mekka rekreacji na świeżym powietrzu, w pobliżu Szlaku Appalachów, kanału C&O i wspaniałych gór, które powitają Cię w domu. Nic dziwnego, że Zachodnią Wirginię nazywamy „Prawie Niebem”.

  • San Diego, Stany Zjednoczone

  Każdego roku absolwenci USU odnoszą wielkie sukcesy – ale zawsze pozostają częścią rodziny USU.

  • Durham, Stany Zjednoczone

  Duke University's Pratt School of Engineering to wysoko oceniana szkoła inżynierska, której społeczność uczonych zapewnia edukację inżynierską i badania w służbie społeczeństwu.

  • Elkhorn, Stany Zjednoczone

  Na Wright Graduate University spersonalizowane uczenie się nie oznacza tylko małych klas: doświadczasz zintegrowanego podejścia do edukacji, które pozwala zastosować studia do najbardziej palących wyzwań, zdobywając punkty, prowadząc swoje życie i biznes. Uważamy, że wykształcenie pragmatyczne jest cenniejsze niż prestiżowe – a najnowsze badania to potwierdzają. Jeśli zamierzasz zainwestować w dyplom lub certyfikat, powinno to zrobić coś więcej niż tylko zaznaczyć pole, aby zdobyć poświadczenie. Powinien dotyczyć umiejętności, które decydują o różnicy między przeciętnymi i gwiazdorskimi wynikami oraz między krótkoterminowymi korzyściami a trwałymi wynikami.

  • College Park, Stany Zjednoczone

  UMD jest jedną z dwunastu instytucji wchodzących w skład Systemu Uniwersyteckiego Maryland (USM). USM to stan publicznego systemu szkolnictwa wyższego stanu Maryland, którego misją jest poprawa jakości życia mieszkańców Maryland poprzez zapewnienie wszechstronnej oferty wysokiej jakości, dostępnych i przystępnych cenowo możliwości edukacyjnych. USM i Kirwan Center for Academic Innovation uruchomiły USMx, aby pomóc instytucjom wykorzystać możliwości uczenia się online i zapewnić studentom elastyczność w interakcji z treściami, wykładowcami i społecznościami edukacyjnymi w sposób, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.

  • Tempe, Stany Zjednoczone

  Symbol regeneracji, wytrwałości i uczciwości, Acacia College w Arizonie, USA, dąży do tego, aby nauka była trwałym i ekscytującym doświadczeniem. Pionier i lider w nauczaniu na odległość od 2000 roku, Acacia University jest obecnie częścią renomowanej Westford Education Group, wiodącego dostawcy akredytowanej międzynarodowej edukacji dla początkujących uczniów na całym świecie. Wraz z rozwojem technologii i rosnącym zapotrzebowaniem uczniów na elastyczność i dostępność edukacyjną, Acacia wykorzystuje moc edukacji cyfrowej do tworzenia nowych doświadczeń i usług. Poprzez nauczanie online/na odległość Acacia zapewnia dostępną i wysokiej jakości edukację wielokulturowej globalnej społeczności uczącej się.

  • Tucson, Stany Zjednoczone

  The University of Arizona znajduje się w rankingu Top 1% uniwersytetów na całym świecie przez Center for World University Rankings 2022. Wielokrotnie uznawany za wybitne programy akademickie i wyjątkową wartość, UArizona to miejsce, w którym studenci współpracują z wiodącymi wydziałami, aby rozwiązywać krytyczne problemy i tworzyć świat lepiej. Światowy lider w dziedzinie badań i innowacji, UArizona znajduje się w pierwszej dwudziestce publicznych instytucji badawczych i jest wiodącą instytucją badawczą z 734 milionami dolarów rocznych wydatków na badania. Jego kampus znajduje się w sercu słonecznego Tucson w Arizonie, miasta, które oferuje bogatą kulturę i zapierające dech w piersiach krajobrazy pustyni Sonora. Na uniwersytecie zapisało się ponad 40 000 studentów, pochodzących ze wszystkich 50 stanów i ponad 100 krajów.

  • Saint Charles, Stany Zjednoczone

  Lindenwood University, uznana w całym kraju instytucja szkolnictwa wyższego, zapewnia wszechstronne uczenie się zorientowane na studenta i zaangażowanie społeczności poprzez innowacyjne, odpowiednie i przyszłościowe programy akademickie i empiryczne.

  • Valparaiso, Stany Zjednoczone

  Valparaiso University to najwyżej oceniana uczelnia oferująca ponad 15 programów dla absolwentów i przyciągająca studentów z całego świata. Koncentrując się na rozwoju kariery zawodowej, naszą misją w Valpo jest tworzenie liderów, którzy służą swoim społecznościom w tworzeniu lepszego świata. Każdy z naszych programów obejmuje umiejętności potrzebne do zostania liderem, jednocześnie podkreślając znaczenie służenia innym w tworzeniu lepszego świata.

  • New York, Stany Zjednoczone
  • Newark, Stany Zjednoczone
  • + 2 jeszcze

  Dzięki lokalizacjom w Nowym Jorku, New Jersey i Internecie Berkeley College oferuje studentom z zagranicy możliwość doświadczenia skoncentrowanej na karierze marki edukacji z indywidualną uwagą. W Berkeley College wszystko, co robimy, koncentruje się na pomaganiu naszym studentom w osiągnięciu pełnego potencjału i przygotowaniu ich do sukcesu zawodowego i osobistego. Studenci mogą uzyskać tytuł licencjata w ciągu trzech lat, stopień naukowy w ciągu 16 miesięcy; i MBA w ciągu jednego roku. Możliwości stażu są dostępne w całym Nowym Jorku.

  • Chicago, Stany Zjednoczone

  Illinois Tech zajmuje pierwsze miejsce w Illinois wśród prywatnych szkół wyższych pod względem zwrotu z inwestycji (po pomocy, PayScale) i jest szkołą nr 44 w rankingu o najlepszej wartości w Stanach Zjednoczonych (US News & World Report). Absolwenci Illinois Tech osiągają 92,8% wskaźnik zatrudnienia w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły (klasa 2021). Jej absolwenci to między innymi wynalazca telefonu komórkowego, pionier technologii kodów kreskowych i główny naukowiec Amazon Alexa.

  • Royalton, Stany Zjednoczone

  Kształcić uczniów w zróżnicowanej społeczności, która sprzyja rozwojowi osobistemu i umożliwia im osiągnięcie wybitnych umiejętności zawodowych i wysokich wartości etycznych, dzięki którym mogą służyć jako prawnicy i specjaliści ds. Środowiska i inni specjaliści w coraz bardziej technologicznym i współzależnym globalnym społeczeństwie.