Keystone logo
Tajlandia

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Tajlandia 2024

Liczba instytucji: 57
  • Manchester, Wielka Brytania
  • Budapest, Węgry
  • + 62 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Pratu Chai Sub-district, Tajlandia

  มหาวิทยาลัยราชภัฏพระนครศรีอยุธยา Wywodzi się ze staromiejskiej Szkoły Nauczycieli, którą król Chulalongkorn (Rama V) łaskawie udzielił Ministerstwu Dharmy 30 000 bahtów na założenie szkoły nauczycielskiej. 1 lipca 1905, następnie rozwinął się w Szkoła Nauczycieli Phra Nakhon Si Ayutthaya i Phra Nakhon Si Yuthaya Teacher College, odpowiednio, w dniu

  • Khlong Nueng, Tajlandia

  Valaya Alongkorn Rajabhat University pod patronatem królewskim został założony przez Jej Królewską Wysokość Somdetch Phra Raja Pituchha Chao Fa Valaya Alongkorn, Krom Luang, księżniczkę Phetchaburi. JKW Księżniczka Valaya Alongkorn była bardzo zaniepokojona edukacją młodych Tajek.

  • Khok Khian, Tajlandia

  w szafce Spotkanie w dniu 8 lipca 2003 r. zatwierdziło w zasadzie utworzenie uniwersytetów w prowincjach Narathiwat i Nakhon Phanom. poprzez połączenie istniejących już na terenie województwa placówek oświatowych w celu wspólnego wykorzystania zasobów dla maksymalnych korzyści Inwestycji jest jak najmniej. bez zaprzeczenia filozofii edukacyjnej i misji dawnej instytucji edukacyjnej

  • Tha Sut, Tajlandia

  Mae Fah Luang University (MFU) został założony jako autonomiczny uniwersytet publiczny na mocy Karty Królewskiej w 1998 roku, przy hojnym wsparciu Królewskiego Rządu Tajlandii. Uniwersytet został założony w celu zaspokojenia potrzeb ludzi na północy Tajlandii i upamiętnienia łaskawego wkładu Matki Króla, Jej Królewskiej Wysokości Księżniczki Srinagarindry, czule znanej swoim poddanym jako „Mae Fah Luang”.

  • Pa O Don Chai, Tajlandia

  วิทยาลัยเชียงราย Zatwierdzona do ustanowienia przez Ministerstwo Uczelni w dniu 18 lipca 2003 r., umożliwiająca zarządzanie stopniem licencjata pod nadzorem Ministerstwa Edukacji. Zgodnie z ustawą o prywatnych uczelniach (nr 2) B.E. 2535

  • Thai Buri, Tajlandia

  Walailak University ma 26 lat, 29 marca 2018 r. Jednak ruch miejscowych, aby założyć uniwersytet w prowincji Nakhon Si Thammarat, rozpoczął się około 50 lat temu, w 1967 r. Ale minęło 12 lat, zanim członkowie parlamentu z Nakhon Si Thammarat pierwsi zaproponował sejmowi w 1979 roku ustawę o powołaniu uniwersytetu w woj.

  • Lak Hok, Tajlandia

  Rangsit University : Znajduje się w dwustu dziewięćdziesięciu dwóch (292) subdystrykcie rodzynkowym Lak-Hok, przy Paholyothin Road, w prowincji Pathumthani, w odległości zaledwie trzech (3) kilometrów od lotniska Don Muang. Uniwersytet otacza społeczność Muang-Ake o wysokości 4000 raisów.

  • Bang Phli District, Tajlandia

  Szkoły stowarzyszone Sarasas Jest uznawana za szkołę dwujęzyczną w czołówce kształcących uczniów z potencjałem języka obcego. zwłaszcza w języku angielskim, dopóki się nie stało Wraz z wiedzą akademicką w różnych dziedzinach od 1964 roku aż do teraz, możliwość została rozszerzona na szkolnictwo wyższe, a mianowicie „ สถาบันเทคโนโลยีแห่งสุวรรณภูมิ ” (SUVARNABHUMI INSTITUTE OF TECHNOLOGY -SVIT).

  • Lam Sai, Tajlandia

  W 1887 (BE 2430), Jego Wysokość Król Chulalongkorn (Król Rama V) założył pierwszą szkołę Sangha w Tajlandii, zwaną „Mahadhatu Witthayalai”, która mieściła się w Wat Mahadhatu w Bangkoku. Miało to być miejsce, do którego mnisi, nowicjusze i świeccy przyjeżdżają, aby studiować Tipiṭaka i wyższe wykształcenie.

  • Dusit District, Tajlandia

  Rajamangala University of Technology Phra Nakhon została założona 27 lutego 1975 r., kiedy w Royal Gazette ogłoszono i weszła w życie ustawa o „kształceniu zawodowym i uczelniach technicznych”. Ustawa miała na celu powołanie nauczycieli zawodu z tytułem licencjata do nauczania kształcenia zawodowego na poziomie zawodowym, licencjackim oraz zaawansowanym zawodowo certyfikatem.

  • Bang Toei, Tajlandia

  W 1996 roku Shinawatra University powstał z inicjatywy dr Thaksin Shinawatra i prof dr Pura Chai Piamsomboon. Założyć prywatną uczelnię Aby wspomóc rozwój sąsiednich krajów i regionów, w połączeniu z ideą wypracowania modelu Uczelnia jest przyjazna środowisku dr Sunthorna Boonyathikarn do 1999 roku, biura uniwersyteckie umożliwiają założenie Shinawatra University . Shinawatra University ma być wiodącą międzynarodową uczelnią skoncentrowaną na badaniach naukowych. Uczelnia dąży do doskonałości w nauce i nauczaniu, innowacji, przywództwa. Rozwój przedsiębiorczości Zaangażowanie i obsługa społeczności Działa zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i stawia na odpowiedzialność społeczną.

  • Pathum Wan District, Tajlandia

  Założona w 1982 roku dzięki współpracy między Chulalongkorn University, Kellogg School of Management i The Wharton Business School, Sasin School of Management była pierwszą akredytowaną szkołą biznesową AACSB i EQUIS w Tajlandii. W 2019 roku The Times Higher Education / Wall Street Journal (THE / WSJ) umieścił Sasin na 43 miejscu na świecie w dwuletnich programach MBA, jedynej szkole biznesu w Azji Południowo-Wschodniej, która znalazła się w tym rankingu.

  • Chatuchak, Tajlandia

  Kasetsart University poświęca się gromadzeniu i rozwijaniu wiedzy intelektualnej. Rozwija się dla wzrostu mądrości akademickiej, w tym doskonałości etycznej i moralnej. Ponadto ma on obowiązek odgrywać wiodącą rolę w utrzymaniu naszego tajskiego dziedzictwa przy życiu i zapewnić jego dalszy rozwój, aby wzbogacać cywilizację tego pojęcia.

  • Ubon Ratchathani, Tajlandia

  Ubon Ratchathani University (UBU) został założony w 1987 roku jako regionalny kampus Uniwersytetu Khon Kaen i ustanowiony jako uniwersytet przez Royal Charter w 1990 roku. Jego celem jest zapewnienie możliwości edukacyjnych studentom ze wszystkich prowincji, a szczególnie z prowincji w północno-wschodniej Tajlandii. , Amnat Charoen, Mukdahan, Nakhon Phanom, Sakon Nakhon, Si Sa Ket, Ubon Ratchathani i Yasothon. Uniwersytet wspiera i zachęca do badań, które przynoszą korzyści społecznościom lokalnym, narodowym i międzynarodowym, a także promuje działania, które chronią tożsamość kulturową obszaru.