Keystone logo
Nowa Zelandia

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Nowa Zelandia 2024

Liczba instytucji: 12
  • Auckland, Nowa Zelandia

  NCBT ( Newton College of Business and Technology ) jest dostawcą akredytowanym przez NZQA z siedzibą w Auckland. Nowa Zelandia. NCBT jest zarejestrowane w New Zealand Qualifications Authority (NZQA) od 1995 roku i od samego początku koncentruje się na zapewnianiu wysokiej jakości edukacji z silnym naciskiem na duszpasterstwo naszych studentów zagranicznych.

  • Wellington, Nowa Zelandia

  W Campbell studenci otrzymują najlepszą naukę języka angielskiego w ramach wzbogacającego doświadczenia studenckiego w naszych kampusach w Wellington i Auckland. Jesteśmy dumni z długiej historii i reputacji Campbell w zapewnianiu światowej klasy nauczania akademickiego w troskliwym i wspierającym środowisku.

  • Christchurch, Nowa Zelandia

  University of Canterbury International College (UCIC) oferuje ekskluzywną Pathway do programów licencjackich University of Canterbury. UCIC oferuje programy transferu uniwersytetów (UTP), które są unikalne w Nowej Zelandii. UTP są odpowiednikiem pierwszego roku studiów licencjackich na University of Canterbury.

  • Auckland, Nowa Zelandia

  New Zealand School of Wines and Spirits (NZSWS) została założona w 2006 roku przez Jane Skilton MW. Wiodący dostawca kursów Wine & Spirit Education Trust (WSET) w Nowej Zelandii i jedyna szkoła z certyfikatem WSET, której właścicielem i operatorem jest Master of Wine.

  • Auckland, Nowa Zelandia

  Założona przez Celię Hay New Zealand School of Food & Wine kształci następne pokolenie baristów, szefów kuchni, właścicieli restauracji i kawiarni, menedżerów hotelarstwa, sommelierów i winiarzy, przedsiębiorców zajmujących się turystyką hotelarską, a także ludzi, którzy kochają dobre jedzenie od 1995.

  • Auckland, Nowa Zelandia

  Witamy na kampusach Abacus Institute of Studies w Auckland i Christchurch. Wybraliście wyjątkową organizację edukacyjną, która będzie wspierać i pogłębiać waszą naukę. Czas spędzony z nami jest znaczący i zachęcamy do zrównoważenia zajęć akademickich i przyjemności z życia na kampusie.

  • Waitākere, Nowa Zelandia

  Misją UUNZ jest zapewnienie uczniom z całego świata doświadczeń edukacyjnych, które pozwolą im z powodzeniem uczestniczyć w nowozelandzkiej i globalnej sile roboczej. UUNZ aspiruje do bycia wiodącym przedsiębiorstwem szkoleniowym w Nowej Zelandii, oferującym transformacyjną edukację.

  • Christchurch, Nowa Zelandia

  Ara Institute of Canterbury Ltd to prężny, postępowy, finansowany przez rząd instytut zapewniający światowej klasy edukację na poziomie wyższym.

  • Auckland, Nowa Zelandia

  Założona w 1972 roku, Crown jest jedną z najdłużej działających instytucji szkolnictwa wyższego w Nowej Zelandii, oferujących szkolenia w dziedzinie podróży i turystyki, hotelarstwa, zdrowia i dobrego samopoczucia, informatyki i biznesu.

  • Auckland, Nowa Zelandia

  Techtorium (z pomocą naszych partnerów branżowych) inspiruje kiwi do przyłączenia się do branży ICT. Z tego powodu uzyskaliśmy status dostawcy kategorii 1 w uznaniu za pomyślne ukończenie kursów.

  • Auckland, Nowa Zelandia

  Programy szkoleniowe Air New Zealand Academy of Learning zostały opracowane z myślą o dążeniu do doskonałości. Nasze programy są opracowywane przez ekspertów lotniczych, którzy rozumieją branżę lotniczą w skali globalnej.

  • Wellington, Nowa Zelandia

  Pioneer University Degree Pathway Provider w Wellington w Nowej Zelandii.