Keystone logo
Niemcy

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Niemcy 2023

Liczba instytucji: 244
  • Oldenburg, Niemcy
  • Stavanger, Norwegia

  Europejski Master in Migration and Intercultural Relations (EMMIR) jest pierwszym afrykańsko-europejsko-azjatyckim kursem magisterskim Erasmus Mundus w zakresie studiów migracyjnych i jest wspólnie prowadzony przez trzech afrykańskich, czterech europejskich i dwóch azjatyckich partnerów, ułatwionych przez szerszą sieć partnerów stowarzyszonych. EMMIR to wyjątkowy program studiów koncentrujący się na migracji poprzez podejście międzykulturowe, wyposażający studentów w głębokie umiejętności teoretyczne i metodologiczne w zakresie studiów migracyjnych i zachęcający ich do prowadzenia badań terenowych głównie w kontekstach afrykańskich, azjatyckich i europejskich. Jest zaprojektowany jako multidyscyplinarny dwuletni program magisterski (120 ECTS), który zajmuje się ważnymi współczesnymi kwestiami we wciąż powstającej dziedzinie nauki.

  • Reutlingen, Niemcy

  W międzynarodowym środowisku edukacyjnym kształcimy przyszłych liderów, którzy będą odpowiedzialnie kształtować naszą globalną gospodarkę i społeczeństwo. ESB Business School jest częścią publicznego, finansowanego przez państwo Uniwersytetu Reutlingen i od czterdziestu lat wyznacza standardy w edukacji i szkoleniu młodych liderów w międzynarodowej administracji biznesowej i inżynierii biznesowej. W pobliżu Stuttgartu ESB Business School znajduje się w dobrze prosperującym regionie, w którym działa wielu globalnych graczy, np. z branży motoryzacyjnej lub inżynierii mechanicznej.

  • Rotterdam, Niderlandy
  • Bilbao, Hiszpania
  • + 5 jeszcze

  Europejski Uniwersytet Miast Postindustrialnych (UNIC) został utworzony w 2020 roku w celu zaoferowania edukacji integracyjnej dla nowej generacji studentów. Sojusz 10 europejskich uniwersytetów z siedzibą w miastach poprzemysłowych, finansowany przez Komisję Europejską, współpracuje z instytucjami miejskimi w celu zapewnienia, że kwestie miejskie są uwzględniane w nauczaniu i badaniach w sposób, który jest dostępny i integrujący dla wszystkich uczących się. Sojusz uruchamia pierwszy wspólny stopień magisterski w 2023 roku i szuka studentów, którzy posuną naprzód transformacje postindustrialne swoich miast i staną się wysoko wykwalifikowanymi absolwentami w nowych dyscyplinach naukowych, które odpowiadają na potrzeby zmieniającej się gospodarki w Europie i na całym świecie.

  • Fürth, Niemcy

  Jesteśmy częścią SRH, firmy zajmującej się edukacją i zdrowiem, która od ponad 50 lat prowadzi ludzi na ich ścieżce edukacyjnej. Każdy uczy się inaczej. Naszym zadaniem jest więc zapewnienie indywidualnego wsparcia każdej osobie, umożliwiając jej stworzenie warunków do udanego życia.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Esch-sur-Alzette, Luksemburg
  • + 6 jeszcze

  Konsorcjum europejskich uniwersytetów opracowało nowy i innowacyjny paneuropejski program EUMaster4HPC, skupiający się na rozwiązaniach wysokowydajnych. EUMaster4HPC łączy głównych graczy w edukacji HPC w Europie, aby wyszkolić następną generację wysoko wykwalifikowanych i utalentowanych ekspertów HPC, którzy będą napędzać europejską transformację cyfrową. EUMaster4HPC opiera się na innowacyjnych programach i paradygmatach nauczania, doskonałości akademickiej, światowej klasy ekspertach HPC, dostępie do centrów superkomputerowych i silnym wsparciu przemysłu.

  • Ulm, Niemcy

  Ulm University został założony w 1967 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Atrakcyjny i zorientowany na przyszłość katalog kursów, wysokiej jakości kształcenie akademickie, międzynarodowa różnorodność, interdyscyplinarność i najnowocześniejsze innowacyjne badania stały się znakami rozpoznawczymi.

  • Berlin, Niemcy

  FUBiS to intensywny program akademicki Freie Universität Berlin, w ramach którego studenci mogą zdobywać punkty, które mogą być wliczane do ich stopni naukowych w macierzystych instytucjach. Sesje FUBiS trwają od 3 do 6 tygodni i odbywają się zarówno latem, jak i zimą.

  • Heide, Niemcy

  West Coast University of Applied Sciences jest jedną z najmłodszych uczelni publicznych w Szlezwiku-Holsztynie i oprócz nowoczesnego wyposażenia stawia przede wszystkim na nauczanie zorientowane na praktykę i dobry nadzór. W sumie zapisanych jest około 1900 studentów, a na poszczególnych kursach kładzie się nacisk na indywidualne środowisko nauki i pracę w małych grupach. Lokalizacja w Heide/Holstein jest idealna do studiowania turystyki, ponieważ miasto znajduje się w pobliżu takich atrakcji turystycznych, jak Büsum, St. Peter-Ording, Sylt i Hamburg. W skrócie: uczysz się, gdzie odbywa się turystyka i korzystasz z silnej sieci z licznymi (regionalnymi) praktycznymi partnerami z branży turystycznej. Ponadto na naszej uczelni ma swoją siedzibę Niemiecki Instytut Badań nad Turystyką. Ponieważ instytut prowadzi badania zorientowane na zastosowania, jest połączony w ogólnokrajową sieć i cieszy się doskonałą opinią w praktyce, rozpoczęcie kariery może być dla Ciebie łatwiejsze. Poprzez ciągły transfer wiedzy z aktualnych wyników badań do nauczania, oferujemy Ci dyplom zorientowany na przyszłość.

  • Hamburg, Niemcy

  Kühne Logistics University – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung (KLU) – to prywatna uczelnia z siedzibą w HafenCity w Hamburgu. KLU jest jedną z nielicznych prywatnych uczelni w Niemczech uprawnionych do nadawania własnych doktoratów. Główne obszary badawcze niezależnego, certyfikowanego przez państwo uniwersytetu to zrównoważony rozwój, transformacja cyfrowa i tworzenie wartości w dziedzinie transportu, globalnej logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. 2020 KLU świętuje swoje 10-lecie pod hasłem „10 lat wielokrotnie nagradzanej dydaktyki i badań naukowych”.

  • Eltville, Niemcy

  Jako instytut stowarzyszony z Uniwersytetem w Regensburgu, IRE|BS Real Estate Academy stawia na najwyższą jakość i jest międzynarodowym liderem w dziedzinie edukacji uniwersyteckiej i kształcenia w niepełnym wymiarze godzin dla profesjonalistów z branży nieruchomości. Od ponad trzech dekad jesteśmy stale o krok przed wymaganiami dotyczącymi kwalifikacji nieruchomości.

  • Fulda, Niemcy

  Uczelnia oferuje szeroki zakres edukacji akademickiej i zawodowej ze szczególnym uwzględnieniem „zdrowia, żywienia i żywności”. Liczne projekty badawczo-rozwojowe są podejmowane z prywatnymi firmami i przemysłem. Fulda University współpracuje z ok. 100 uniwersytetów na całym świecie. Liczba programów międzynarodowych stale rośnie: studia licencjackie, takie jak „Międzynarodowy biznes i zarządzanie”, „Nauka i inżynieria” lub „Międzynarodowe nauki o zdrowiu”, a także programy magisterskie, takie jak „Zarządzanie międzynarodowe”, „Komunikacja międzykulturowa i studia europejskie” , „International Food Business and Consumer Studies” lub „Global Software Development” są częściowo lub całkowicie prowadzone w języku angielskim.

  • Potsdam, Niemcy

  Wyższa Szkoła Zawodowa Sportu i Zarządzania w Poczdamie - jako instytucja non-profit Brandenburskiego Państwowego Związku Sportowego (LSB) - rozwinęła koncentrację na sporcie i zdrowiu jako niezależny, specyficzny profil. Podczas wdrażania przekraczane są granice w nauczaniu i badaniach, kultywowane są relacje z innymi przedmiotami i budowane są sieci w praktyce. W toku wzrostu znaczenia sportu dla ogółu społeczeństwa pojawiło się poszerzone rozumienie sportu, które m.in. B. obejmuje ruch sportowy w kontekstach profilaktycznych i terapeutycznych oraz zarządzanie organizacją firm z branży sportowej i ruchowej. W wyniku tych zmian nauka o sporcie również znajduje się w fazie przewrotu.

  • Munich, Niemcy

  Witamy na Uniwersytecie Nauk Stosowanych HM Hochschule w Monachium! Każdego roku ponad 2500 międzynarodowych studentów i badaczy dołącza do naszej utalentowanej społeczności akademickiej w jednym z najpiękniejszych, historycznych i zaawansowanych technologicznie miast w Niemczech. Oferujemy najlepsze możliwe wsparcie, aby pomóc Ci poczuć się jak w domu w Niemczech, w Monachium i na naszej uczelni.

  • Dortmund, Niemcy
  • Frankfurt, Niemcy
  • + 5 jeszcze

  International School of Management (ISM) należy do czołówki prywatnych szkół biznesu w Niemczech. Założona w 1990 roku, ISM ma siedem kampusów w Dortmundzie, Frankfurcie nad Menem, Monachium, Hamburgu, Kolonii, Stuttgarcie i Berlinie i jest domem dla ponad 3850 studentów. Międzynarodowość, silna orientacja praktyczna i indywidualna atmosfera uczenia się są tak samo częścią sukcesu ISM, jak nauczanie umiejętności zawodowych i intensywny trening umiejętności miękkich. Obejmuje to nie tylko ekscytujące praktyczne projekty, studia przypadków i staże, ale także bliską interakcję z wykładowcami ze świata biznesu. Te czynniki sukcesu są odzwierciedlone we wszystkich programach licencjackich, magisterskich i MBA ISM.

  • Munich, Niemcy

  Monachijska Szkoła Badań Medycznych (MMRS) jest centralną instytucją Wydziału Lekarskiego LMU. Został zaprojektowany jako struktura parasolowa obejmująca wszystkie studia doktoranckie (stałe prace doktorskie i ustrukturyzowane programy doktoranckie) w dziedzinach medycyny człowieka, medycyny stomatologicznej, biologii człowieka i nauk przyrodniczych.