Keystone logo
Malezja

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Malezja 2024

Liczba instytucji: 32
  • Kuala Lumpur, Malezja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Petaling Jaya, Malezja

  Nasza podróż jako Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) rozpoczęła się w 1990 roku w 6 jednostkach 4-piętrowych parcel w Damansara Uptown, Damansara Utama, Petaling Jaya, czekając na ukończenie naszego specjalnie zbudowanego stałego kampusu w Bandar Utama, nowego oraz udane miasteczko o mieszanym rozwoju w Petaling Jaya. Po przeprowadzce do naszego stałego kampusu KBU zmieniło nazwę na KBU International College. W 2015 roku zostaliśmy przeniesieni do college'u uniwersyteckiego i przemianowani na First City University College (First City UC).

  • Ipoh, Malezja

  Wierzymy, że jednostki posiadają talenty i zdolności, a wychowane, wykształcone i wyszkolone poprzez otwarty transfer wiedzy z dowolnej kultury lub cywilizacji na świecie, będą mogły odegrać rolę w rozwoju siebie, społeczeństwa i narodu. W oparciu o tę filozofię dążymy do tworzenia profesjonalnych i półprofesjonalnych absolwentów z akademicką doskonałością, wysokimi wartościami etycznymi i moralnymi.

  • Alor Gajah, Malezja

  Logo Kolej Universiti Agrosains (UCAM) jest inspirowane trzema (3) liśćmi, które symbolizują dojrzałość. Gama trzech (3) kolorów jest zwykle stopniową zmianą w procesie rozwoju.

  • Kampung Kuala Muda, Malezja

  Jako niszowa uczelnia, unikalne podejście MERITUS do edukacji polega na oferowaniu praktycznego i skutecznego połączenia tradycyjnego, nowoczesnego i opartego na doświadczeniu nauczania, aby zapewnić sukces. W przeciwieństwie do innych uczelni, które koncentrują się wyłącznie na pracownikach akademickich, MERITUS jest zaangażowany w tworzenie dobrze wykształconych absolwentów, zdolnych sprostać wymaganiom dzisiejszych pracodawców, zaszczepionych cnotami sukcesu i poszukiwanymi przez najlepsze organizacje po ukończeniu studiów.

  • Puchong, Malezja

  MALAYSIA Binary University, oceniany jako 5-gwiazdkowy (Excellent) University przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego (MOHE), jest jednym z najbardziej uznanych i szanowanych uniwersytetów w zakresie zarządzania, informatyki i przedsiębiorczości w Azji. Uniwersytet oferuje doskonałe programy na poziomie doktoranckim, magisterskim i licencjackim, które są uznawane na całym świecie przez Association of CommonWealth Universities (ACU, Wielka Brytania), Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów (IAU, Francja), NARIC (Wielka Brytania) i Malezyjski Urząd Kwalifikacyjny (MQA) .

  • Petaling Jaya, Malezja

  Duch dawania zawsze był w naszych murach. Rozumiemy, jak ważne jest przekazywanie wiedzy przyszłym pokoleniom - tak jak nasi współzałożyciele po raz pierwszy przekazali swoją wiedzę o pieczeniu lokalnej społeczności ponad 40 lat temu, teraz robimy to samo, a właściwie więcej, wspierając się akumulacją doświadczenia na przestrzeni dziesięcioleci.

  • Petaling Jaya, Malezja

  Cyberlynx International College to prywatna uczelnia w Kuala Lumpur, oferująca szereg kursów dyplomowych i certyfikatów w dziedzinie sportu, biznesu i projektowania. Uczelnia została założona przez grupę akademików i profesjonalistów, którzy są w branży edukacyjnej od ponad 25 lat.

  • Petaling Jaya, Malezja

  Olympia College powstał w 1995 roku, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na prywatne szkolnictwo wyższe w Malezji.

  • Kuala Sungai Baru, Malezja

  Kolej Universiti Islam Melaka , lepiej znana jako KUIM, jest instytucją będącą w całości własnością rządu stanu Malakka, utworzoną na mocy ustawy IPTS z 1996 roku.

  • Shah Alam, Malezja

  Ramsay Sime Darby Healthcare College („The College”) jest jednym z pionierów edukacji zdrowotnej w Malezji. Uczelnia ma osiągnięcia w zakresie doskonałości akademickiej od momentu jej powstania w 1995 r. Ramsay Sime Darby Healthcare College jest zarejestrowana w Ministerstwie Szkolnictwa Wyższego jako dostawca szkolnictwa wyższego.

  • Kuala Lumpur, Malezja

  BĄDŹ NA ŚWIATOWEJ KLASIE W TYM CO ROBISZ TMC International Aesthetic College należy do wiodących pedagogów kosmetycznych i estetycznych w branży kosmetycznej.

  • Kuala Lumpur, Malezja

  Od swojego powstania w 1950 roku, Stamford College Melaka opiera się na spuściźnie edukacyjnej i szkoleniowej ludzi, którzy pragną wiedzy i sukcesu w swoim życiu.

  • Malacca, Malezja

  International College Of Yayasan Melaka (ICYM) zostało utworzone, aby wierzyć i rozumieć, że szkolnictwo wyższe jest niezbędne dla postępu narodu. Pomyślny start placówki nastąpił w 1997 roku, kiedy to Minister Edukacji otworzył ją oficjalnie w tym czasie.

  • Kuala Lumpur, Malezja

  Mindvalley zapewnia, że edukacja, o której zwykłe szkoły zapomniały być człowiekiem, to coś więcej niż tylko to, czym jest nasz zepsuty system edukacji. Uczymy świat sztuki prawdziwie niezwykłego, satysfakcjonującego, szczęśliwego życia.