Keystone logo
Kolumbia

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Kolumbia 2023/2024

Liczba instytucji: 161
  • Chía, Kolumbia

  Międzynarodowe Centrum Języków i Kultur Obcych oferuje wysokiej jakości program hiszpańskiego dla społeczności międzynarodowej i obcokrajowców mieszkających w Kolumbii. Zajęcia prowadzone są na terenie kampusu uniwersyteckiego w akademickim, bezpiecznym i doskonałym środowisku usługowym.

  • Rionegro, Kolumbia

  W 1996 r. kolumbijskie Ministerstwo Edukacji Narodowej i Kolumbijski Instytut Oceny Edukacji – Icfes, uchwałą nr 2661, nadały organizacji Remington status instytucji uniwersyteckiej, dając początek Remington University Corporation.

  • Popayán, Kolumbia

  Universidad Del Cauca został utworzony w Popayán jako Uniwersytet Trzeciego Okręgu dekretem z dnia 24 kwietnia 1827 r. W dniu 5 kwietnia 2013 r. Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało wysokiej jakości akredytację instytucjonalną na okres 6 lat już w drodze uchwały 6218 z 13 czerwca 2019 r., przedłużyła akredytację instytucjonalną na okres ośmiu lat.

  • Barranquilla, Kolumbia

  University of the Coast, CUC, ma misję tworzenia integralnego obywatela zgodnie z zasadą wolności myśli i ideologicznego pluralizmu, z wysokim poczuciem odpowiedzialności w ciągłym poszukiwaniu doskonałości akademickiej i śledczej, wykorzystując rozwój nauki, technologii , technologia i kultura.

  • Jamundí, Kolumbia

  Autonomiczny Uniwersytet Zachodu jest instytucją szkolnictwa wyższego, która zgodnie z postanowieniami ustawy 30 z 1992 r. i innymi przepisami prawnymi może prowadzić studia licencjackie, podyplomowe, badawcze, kształcenie ustawiczne i projekcję programów akademickich dla społeczności.

  • SANTANDER, Kolumbia

  Jednostki Technologiczne w Santander to publiczna instytucja porządku departamentalnego, która zajmuje się szkoleniem ludzi z poczuciem etyki, krytycznym myśleniem i postawą przedsiębiorczą, poprzez procesy jakościowe w nauczaniu, badaniach i rozszerzaniu, aby przyczynić się do społeczno- Rozwój gospodarczy. ekonomiczne, naukowe, technologiczne, środowiskowe i kulturowe społeczeństwa.

  • Bogotá, Kolumbia

  Jesteśmy instytucją szkolnictwa wyższego o profilu wojskowym, która zamierza w pełni szkolić logistyków, kluczowych obywateli o szerokim znaczeniu społecznym, etycznym i politycznym. Doskonalimy kompetencje śledcze i ducha przedsiębiorczości, wspierane przez postępy w nauce i technologii, przyczyniając się do strukturalnego i funkcjonalnego rozwoju logistyki w Kolumbii.

  • Bogotá, Kolumbia

  Komunikacja wojskowa w ramach konformacji naszej Armii ma transcendentalne znaczenie wraz z upływem lat i nadejściem wydarzeń, które tworzą ramy historii naszego kraju i świata w ogóle, w zestawieniu faktów, które widziały swoją technologię w technologii. wielka szansa na rozwój i zmiany z korzyścią dla ludzkości, w ten sposób komunikacja wojskowa była na przestrzeni dziejów istotnym elementem dowodzenia, koordynacji i rozwoju operacji wojskowych, które stały się podstawą wielkich zwycięstw i podobnie, pozwoliły na nowoczesne konflikty decydujące o prawidłowym korzystaniu z mediów elektronicznych, które ułatwiają przewidywanie intencji i działań przeciwnika.

  • Armenia, Kolumbia

  PROJEKCJA SPOŁECZNA wyraża stałą i bezpośrednią relację, jaką EAM utrzymuje ze społeczeństwem; Jest realizowany poprzez interaktywne programy z sektorami produkcyjnymi i aktorami społecznymi; poprzez różnego rodzaju programy i działania (naukowe, artystyczne, społeczne i technologiczne), konsultacje i doradztwo, kształcenie ustawiczne i interwencje społeczne na rzecz społeczności.

  • Cundinamarca, Kolumbia

  Misją Fundacji San José FESSANJOSE Higher Education Foundation jest kształcenie wszechstronnych profesjonalistów, od podejścia humanistycznego z krytycznym, społecznym i wrażliwym zmysłem do zasad równości i wartości etycznych. W ten sposób rozwój jakości merytorycznej i edukacyjnej w placówce.

  • Barranquilla, Kolumbia

  Polytechnic Corporation of the Atlantic Coast jest instytucją odpowiedzialną, o etycznych i przejrzystych zasadach, które rozwijają swoje funkcje merytoryczne z modelu edukacyjnego, najlepiej poprzez cykle propedeutyczne, ukierunkowane na rozwój człowieka, gwarantujące integralne kształtowanie bytów myślących, analitycznych, krytycznych, z ducha przedsiębiorczości dla budowy sprawiedliwego, integracyjnego, zrównoważonego, demokratycznego, wspierającego i szanującego ludzką godność społeczeństwa.

  • Bogotá, Kolumbia

  Escuela de Español Nueva Lengua en Colombia oferuje kursy języka hiszpańskiego w Bogocie, Cartagenie, Medellín oraz w rezerwacie przyrody w pobliżu Guaduas. Jeśli szukasz wysokiej jakości kursu hiszpańskiego w przytulnej i przyjaznej szkole, z profesjonalnymi nauczycielami, jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego i podróżować, poznawać nowych przyjaciół, poznając i ciesząc się kulturą, muzyką, gastronomią, muzeami i spacerami na łonie natury; to nowa szkoła języka hiszpańskiego w Kolumbii jest dla Ciebie. Nasz program został opracowany zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi wytycznymi dotyczącymi nauczania języków. Nueva Lengua jest znana na całym świecie ze swojej jakości i usług, a od 2003 roku studiowali u nas młodzi ludzie i dorośli z prawie stu krajów. Mamy szeroką gamę kursów i co tydzień rozpoczynamy zajęcia na wszystkich poziomach. Od pierwszego dnia poczujesz się mile widziany, mile widziany i wspierany w tym doświadczeniu nauki języka hiszpańskiego podczas podróży.

  • Cali, Kolumbia

  National School of Sports jest państwową instytucją uniwersytecką, zaangażowaną w integralną formację człowieka, aby przyczynić się do rozwoju kraju poprzez generowanie, przekształcanie i stosowanie wiedzy w dziedzinie sportu, zdrowia i edukacji. administracji i gospodarki, opartych na zasadach i wartościach promujących poszanowanie godności człowieka, zrównoważony rozwój, współistnienie i poprawę jakości życia społeczeństwa.

  • Bogotá, Kolumbia

  Uczelnię wyróżniać będzie: Kształcenie profesjonalistów z wrażliwością i odpowiedzialnością społeczną. Wkład w integralny i zrównoważony rozwój człowieka. Zaangażowanie w demokratyzację wiedzy. Pokolenie wiedzy, które przekształca struktury społeczeństwa kolumbijskiego

  • Cundinamarca, Kolumbia

  Czuję ogromną dumę, witając was wszystkich na stronie internetowej Uniwersytetu Konrada Lorenza, kolumbijskiej prywatnej instytucji szkolnictwa wyższego non-profit, która od 1981 roku zajmuje się poszukiwaniem, ochroną i rozpowszechnianiem wiedzy kulturalnej i naukowej. Tutaj możesz uzyskać aktualne informacje o realizowanych przez uczelnię projektach w kwestiach takich jak dydaktyka, badania i oddziaływania społeczne; polityka uczelni i ogólne przepisy, które kierują naszym bieganiem; studia licencjackie, magisterskie i magisterskie oraz kursy kształcenia ustawicznego oferowane przez uniwersytet; działalność naukowa, sportowa, kulturalna i społeczna. Możesz również sprawdzić nasz katalog biblioteczny i pełny tekst niektórych naszych pism naukowych. Jeśli jesteś członkiem uczelni, możesz między innymi uzyskać dostęp do naszej bazy danych, sprawdzić, co znajduje się na wirtualnej platformie, zapisywać zadania, sprawdzać oceny, uczestniczyć w procesach oceny uczelni, dokonywać płatności online. Jeśli jesteś użytkownikiem po raz pierwszy, obejrzyj nasz film instytucjonalny, aby w krótki i zorientowany sposób zobaczyć, jak wygląda sytuacja u Konrada Lorenza, co mamy do zaoferowania i co to znaczy być członkiem naszej instytucji.