Keystone logo
Kirgistan

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Kirgistan 2024

Liczba instytucji: 9
  • Bishkek, Kirgistan

  MIĘDZYNARODOWY UNIWERSYTET ALA-TOO składa się z pięciu bloków, w których znajdują się sale dydaktyczne i laboratoria wyposażone w Internet oraz nowoczesne tablice interaktywne. W AIU są cztery wydziały, trzy instytuty i 16 wydziałów. Podstawowym językiem wykładowym jest angielski. Rosyjski, kirgiski i turecki to języki pomocnicze.

  • Jalal-Abad, Kirgistan

  Jalal-Abad State University jest instytucją publiczną mającą na celu zapewnienie wyższego wykształcenia w następujących dziedzinach: elektronika, energetyka; budowa; Edukacja; kompleks rolno-przemysłowy. Uniwersytet przywiązuje dużą wagę do promowania cnotliwych ideałów i koncepcji edukacji całoosobowej.

  • Bishkek, Kirgistan

  Kyrgyz National University Jusupa Balasagyna (KNU) to publiczna uczelnia wyższa w Kirgistanie. Jest to najstarsza i największa uczelnia wyższa Republiki Kirgiskiej. Główny kampus uniwersytetu znajduje się w Biszkeku - stolicy Kirgistanu.

  • Bishkek, Kirgistan

  Kyrgyz National Agrarian University , nazwany na cześć KISkriabina, jest publiczną instytucją szkolnictwa wyższego w Kirgistanie. Główny kampus znajduje się w sercu stolicy Kirgistanu - Biszkeku. Kyrgyz National Agrarian University , nazwany na cześć KISkriabina, z pewnością zajmuje miejsce wśród 20 najlepszych uniwersytetów w Kirgistanie.

  • Bishkek, Kirgistan

  Od momentu powstania, Kyrgyzstan Turkey Manas University uważa, że prowadzenie kwalifikowanych studiów edukacyjnych w republikach tureckich jest jednym ze swoich podstawowych obowiązków. Nasz uniwersytet ma na celu pomóc tureckiej młodzieży, wyposażonej w nowoczesny i współczesny system edukacji ze wspólnym zrozumieniem, w wychowywaniu świadomych, samowystarczalnych, odpowiedzialnych jednostek.

  • Bishkek, Kirgistan

  Kyrgyz State Technical University , nazwany imieniem I.Razzakowa ( KSTU ), jest okrętem flagowym Kirgistanu. Uczelnia przygotowuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin dla naszej republiki, bliskiej i dalekiej zagranicy.

  • Bishkek, Kirgistan

  Kyrgyz Economic University , nazwany imieniem M. Ryskulbekova, jest jedyną instytucją edukacyjną w naszym kraju, która ewoluowała od FTSST (Frunze Technical School of Soviet Trade) do uniwersytetu. Nasza uczelnia jest jednym z liderów modernizacji systemu szkolnictwa wyższego Republiki Kirgiskiej.

  • Bishkek, Kirgistan

  University Of Central Asia ( UCA ) jest prywatnym, świeckim uniwersytetem non-profit. Misją The University Of Central Asia jest promowanie rozwoju społecznego i gospodarczego Azji Środkowej.

  • Bishkek, Kirgistan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...