Keystone logo
Kazachstan

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Kazachstan 2024

Liczba instytucji: 32
  • Astana, Kazachstan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Almaty, Kazachstan

  Satbayev University to najstarsza i jedna z najbardziej prestiżowych uczelni technicznych w Kazachstanie, znana z rozwoju biznesu wydobywczego i naftowego. Satbayev University dominują specjalności techniczne, jest to uczelnia interdyscyplinarna, na której wykłada się architekturę i zarządzanie.

  • Atyrau, Kazachstan

  Uniwersytet Państwowy im. Khalela Dosmukhamedova Atyrau jest nowoczesną instytucją edukacyjną. NASZA INSTYTUCJA EDUKACYJNA jest jedyną państwową uczelnią w regionie Atyrau, która daje możliwość uzyskania wysokiej jakości kształcenia w zakresie nauk przyrodniczych, humanistycznych, ekonomicznych, prawniczych, plastycznych i muzycznych, pedagogicznych i rolniczych.

  • Almaty, Kazachstan

  International University of Information Technology ( IITU ) jest jedynym uniwersytetem w Kazachstanie, który otrzymał instytucjonalną międzynarodową akredytację ASIIN. Uczelnia szkoli nowe pokolenie specjalistów ICT ze znajomością technologii branżowych, zaawansowanym zarządzaniem, ekonomią i umiejętnościami komunikacyjnymi.

  • Almaty, Kazachstan

  Almaty University of Power Engineering and Telecommunications , nazwany imieniem Gumarbeka Daukeyeva, jest jedną z wiodących uczelni technicznych w Azji Środkowej. Prowadzi studia w zakresie energetyki, telekomunikacji, technologii informatycznych, inżynierii kosmicznej, robotyki i sztucznej inteligencji.

  • Nur-Sultan, Kazachstan

  Astana Medical University jest jednym z liderów edukacji medycznej, kształcącym konkurencyjnych specjalistów w dziedzinie ochrony zdrowia w myśl zasady „Edukacja dla wszystkich do końca życia”, prowadząc swoją działalność zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi standardami jakości na rzecz jednostek, społeczeństwo i państwo.

  • Taldykorgan, Kazachstan

  Uniwersytet Zhetysu, nazwany na cześć Ilyasa Zhansugurova, to duży regionalny uniwersytet, który łączy klasyczne zasady z nowoczesnymi programami edukacyjnymi. Uniwersytet rozwija się jako multidyscyplinarny zorientowany na innowacje inteligentny uniwersytet w edukacji, nauce i wychowaniu.

  • Nur-Sultan, Kazachstan

  Kluczową funkcją uczelni jest nauczanie. Astana University naucza zgodnie ze swoimi standardami edukacyjnymi, przygotowuje absolwentów poszukiwanych na nowoczesnym rynku pracy w wiodących firmach z różnych branż. Wśród absolwentów Uniwersytetu w Astana University jest wielu zatrudnionych w służbie cywilnej.

  • Almaty, Kazachstan

  Kainar University Kainar, następca Akademii Kainar, jest jedną z pierwszych uczelni wyższych o nowej formacji opartej na zasadach komercyjnych w niezależnym Kazachstanie. Jest to pierwsza prywatna uczelnia jako multidyscyplinarna uczelnia wyższa o orientacji społecznej i humanitarnej.

  • Turkistan, Kazachstan

  Akhmet Yassawi International Kazachstan-Turecki Uniwersytet powstał na podstawie Umowy Międzyrządowej pomiędzy Kazachstanem a Turcją w celu przygotowania nowoczesnych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów z młodzieży krajów tureckojęzycznych i znajduje się w duchowym centrum tureckiego świata - Turkiestanu.

  • Kokshetau, Kazachstan

  Uniwersytet Abaya Myrzakhmetova Kokshetau - jest uczelnią wyższą z wysoko wykwalifikowaną kadrą i potencjałem pedagogicznym, dobrymi zasobami materialnymi i technicznymi. Jest jedną z wiodących uczelni w Kazachstanie, świadczącą licencjonowane usługi edukacyjne, odpowiadające współczesnym wymaganiom rynku pracy.

  • Aktau, Kazachstan

  Polityka edukacyjna jest aktywnie realizowana na jednej z wiodących uczelni w Kazachstanie - Kaspijskim Uniwersytecie Technologiczno-Inżynieryjnym im. Sh. Yessenov. Dziś nasza uczelnia jest największą nowoczesną uczelnią, która przeszła certyfikację państwową i akredytację.

  • Karagandy, Kazachstan

  Politechnika Karaganda jest jedną z wiodących uczelni technicznych w Kazachstanie. Powstanie Instytutu Górnictwa było znaczącym wydarzeniem nie tylko dla Karagandy, ale także dla Centralnego Kazachstanu. Obecnie Uniwersytet posiada dziewięć wydziałów. Uczelnia kształci specjalistów w ponad 46 specjalnościach.

  • Nur-Sultan, Kazachstan

  Kazakh National University Of Arts ( KazUniArt ) jest publiczną instytucją szkolnictwa wyższego w Kazachstanie. Kazakh National University Of Arts jest jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Kazachstanie, zajmującym wygodne miejsce wśród 90 najlepszych uniwersytetów w kraju.

  • Almaty, Kazachstan

  Ałmaty filia „Uniwersytetu Humanitarnego Związków Zawodowych w Sankt Petersburgu” może zdobyć rosyjskie wykształcenie w Kazachstanie. Oddział w Ałmaty to jeden z największych, renomowanych ośrodków szkolenia profesjonalistów na najwyższym poziomie. Słusznie stała się jedną z wiodących uczelni w Republice Kazachstanu.