Keystone logo
Kanada

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Kanada 2023

Liczba instytucji: 296
  • Bordeaux, Francja
  • Lyon, Francja
  • + 5 jeszcze

  Od momentu powstania w 1993 roku, ESMA oferuje szkolenie z cyklu CG Animation & FX, które stale ewoluuje w kontakcie z profesjonalistami z dziedziny animacji, którzy towarzyszą nam każdego roku. Szkolenie to, równoważne francuskiemu Bac + 5 poziom (RNCP poziom 7), teraz cieszy się międzynarodowym uznaniem ze strony profesjonalistów i wsparciem największych nazwisk w animacji. Odkryj ten kurs proponowany na naszych kampusach Bordeaux, Lyon, Montpellier, Nantes, Rennes & Toulouse ; Montreal w Kanadzie. Angielska wersja szkolenia jest realizowana na kampusach w Lyonie i Montpellier.

  • Lac la Biche, Kanada
  • Boyle, Kanada
  • + 4 jeszcze

  Poznaj nieskończone możliwości i szanse studiując w pięknej północno-wschodniej Albercie w Kanadzie. Z mnóstwem pięknych jezior, lasów borealnych oraz bogactwem fauny i flory, ta przypominająca park naturalna sceneria jest doświadczeniem, które z pewnością pozostawi na Tobie niezatarte wrażenie. Każdy z naszych kampusów znajduje się w wyjątkowych miastach z niesamowitymi historiami i bogatymi różnorodnymi historiami czekającymi na odkrycie.

  • Toronto, Kanada

  University of Toronto School of Continuing Studies (UofT SCS) wspiera dorosłych uczących się fachowo zaprojektowanymi kursami bez dyplomu, prowadzonymi w klasie i online, przez doświadczonych instruktorów, którzy są uznanymi liderami w swoich dziedzinach. Jako integralna część uniwersytetu, SCS jest zasilany energią intelektualną UofT i wysokimi standardami nauczania i uczenia się.

  • Madison, Stany Zjednoczone
  • Teaneck, Stany Zjednoczone
  • + 3 jeszcze

  Największy prywatny uniwersytet w New Jersey, FDU, jest instytucją non-profit, niesekciarską, wielokampusową. Założona w 1942, FDU osiągnęła czteroletni status w 1948 i zatwierdzenie jako uniwersytet w 1956. Uniwersytet oferuje ponad 100 programów studiów licencjackich i magisterskich, w tym programy doktoranckie z farmacji, praktyki pielęgniarskiej, psychologii klinicznej i psychologii szkolnej; oraz akredytowaną przez AACSB szkołę biznesu. Programy studiów są oferowane na dwóch kampusach w New Jersey oraz w dwóch lokalizacjach FDU poza USA: Wroxton College w Oxfordshire w Anglii i kampusie Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

  • Olds, Kanada

  Od początku swojej działalności jako szkoła rolnicza i ekonomiczna Olds College rozszerzyła swoją ofertę programową i przez lata oferowała więcej programów ukierunkowanych na karierę. Lekcje gotowania i szycia przekształciły się w nasz słynny program mody, zajęcia z maszyn stały się programami mechaniki rolniczej i ciężkiej, a umiejętności rolnicze przekształciły się w nasze programy zarządzania rolnictwem i ogrodnictwa.

  • Winnipeg, Kanada

  Booth University College, mieszczący się w Winnipeg, Manitoba, Kanada, jest instytucją chrześcijańską zakorzenioną w 156-letniej historii Armii Zbawienia w zaspokajaniu potrzeb najbardziej potrzebujących społeczeństwa. Głęboko zaangażowani w sprawiedliwość społeczną, łączymy wiarę chrześcijańską i rygorystyczną naukę z pasją do służby. Nasze podejście do nauki jest zakotwiczone w doskonałości akademickiej i oparte na wizji nadziei, sprawiedliwości społecznej i miłosierdzia dla wszystkich.

  • Toronto, Kanada

  Osgoode Professional Development jest ramieniem kształcenia ustawicznego Osgoode Hall Law School, jednej z wiodących szkół prawniczych w Kanadzie. OsgoodePD jest znany na całym świecie z naszego zaangażowania w ciągłe innowacje w technologii edukacyjnej i pedagogice. Byliśmy pierwszym programem prawniczym w Kanadzie oferującym kształcenie na odległość i pracowaliśmy nad ciągłą poprawą jakości, dostępności i elastyczności. Naszą wizją jest bycie w centrum innowacyjnego projektowania i dostarczania profesjonalnej edukacji prawnej, umożliwiając zrozumienie, połączenie i transformację.

  • London, Kanada

  Założony w 1954 roku King's University College na Western University jest katolickim uniwersytetem sztuk wyzwolonych, powiązanym z dużym, światowej klasy uniwersytetem. Studenci Kinga cieszą się „The Best of Both Worlds” – nauką w małych klasach prowadzonych przez wybitnych wykładowców na małym, pięknym kampusie, jednocześnie ciesząc się doświadczeniami bycia częścią wszechstronnego uniwersytetu. Studenci King's mają pełny dostęp do wszystkich udogodnień i usług na Western University i kończą studia z dyplomem zachodnim.

  • Montreal, Kanada

  W Kensley College mocno wierzymy, że edukacja jest jedynym kluczem do otwarcia drzwi niesamowitych możliwości. Staramy się zapewnić każdemu uczniowi szansę na realizację swoich marzeń i zawładnięcie swoją przyszłością. Przez lata wierzyliśmy w nasze korzenie, aby zdefiniować pasję ucznia!

  • Toronto, Kanada

  Położony w sercu Toronto, tętniącej życiem stolicy biznesu Kanady, Fleming College - Toronto szczyci się praktycznymi programami nauczanymi przez doświadczonych specjalistów z branży, pomagając studentom wyjść z klasy i znaleźć się w miejscu pracy zaraz po ukończeniu studiów.

  • St. Catharines, Kanada

  Na Wydziale Edukacji Brocka dajemy nauczycielom narzędzia, których potrzebują, aby odnieść sukces, umieszczając naukę w centrum wszystkiego, co robimy.

  • Toronto, Kanada

  IBU to uczelnia biznesowa nowej generacji, której celem jest zapewnienie spersonalizowanej edukacji. Skorzystasz z indywidualnego mentoringu i korepetycji, aby osiągnąć swoje cele zawodowe. Twój osobisty doradca akademicki będzie Cię mentorem i wsparciem. Dzięki liczebności klasy ograniczonej do 30 uczniów będziesz miał możliwość nawiązania kontaktu ze swoimi rówieśnikami i profesorami.

  • Montreal, Kanada

  Musitechnic została założona w 1987 roku w Montrealu przez Gillesa Valiquette'a, znanego muzyka, kompozytora i piosenkarza i autora tekstów. Był przekonany, że technologia (zwłaszcza komputery) stanie się centralnym elementem produkcji audio i przemysłu muzycznego, aż do stworzenia pierwszego dyplomu uznanego przez Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Wyższego w całości poświęconego komputerowemu wspomaganiu projektowania dźwięku. To było na długo przed tym, zanim wszyscy wiedzieli, czym jest mysz komputerowa, MP3, a nawet Internet.

  • Kingston, Kanada

  Queen's University jest wysoko oceniany w Kanadzie pod względem doświadczenia studentów, przyjmując podejście integracyjne i oferując naukę poza klasą; doświadczenie to obejmuje największą liczbę klubów per capita na dowolnym kanadyjskim uniwersytecie, a także solidny program wymiany międzynarodowej z ponad 220 partnerami.

  • Toronto, Kanada

  Studiując w centrum Toronto, będziesz mieszkać, uczyć się i pracować w sercu największej i najbardziej zróżnicowanej gospodarki Kanady. Oferujemy ponad 160 certyfikatów zawodowych, dyplomów, studiów podyplomowych i stopni naukowych - jeden z najszerszych programów studiów stacjonarnych w Kanadzie. Większość naszych programów zawiera element edukacji terenowej, co daje cenną możliwość pracy i nauki z partnerami branżowymi, którzy mogą nawet pewnego dnia zostać Twoim przyszłym pracodawcą.