Keystone logo

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Kanada 2023

Liczba instytucji: 301
  • Madison
  • Teaneck
  • Vancouver
  • + 2 jeszcze

  Największy prywatny uniwersytet w New Jersey, FDU, jest instytucją non-profit, niesekciarską, wielokampusową. Założona w 1942, FDU osiągnęła czteroletni status w 1948 i zatwierdzenie jako uniwersytet w 1956. Uniwersytet oferuje ponad 100 programów studiów licencjackich i magisterskich, w tym programy doktoranckie z farmacji, praktyki pielęgniarskiej, psychologii klinicznej i psychologii szkolnej; oraz akredytowaną przez AACSB szkołę biznesu. Programy studiów są oferowane na dwóch kampusach w New Jersey oraz w dwóch lokalizacjach FDU poza USA: Wroxton College w Oxfordshire w Anglii i kampusie Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

  • Olds

  Od początku swojej działalności jako szkoła rolnicza i ekonomiczna Olds College rozszerzyła swoją ofertę programową i przez lata oferowała więcej programów ukierunkowanych na karierę. Lekcje gotowania i szycia przekształciły się w nasz słynny program mody, zajęcia z maszyn stały się programami mechaniki rolniczej i ciężkiej, a umiejętności rolnicze przekształciły się w nasze programy zarządzania rolnictwem i ogrodnictwa.

  • Winnipeg

  Booth University College, mieszczący się w Winnipeg, Manitoba, Kanada, jest instytucją chrześcijańską zakorzenioną w 156-letniej historii Armii Zbawienia w zaspokajaniu potrzeb najbardziej potrzebujących społeczeństwa. Głęboko zaangażowani w sprawiedliwość społeczną, łączymy wiarę chrześcijańską i rygorystyczną naukę z pasją do służby. Nasze podejście do nauki jest zakotwiczone w doskonałości akademickiej i oparte na wizji nadziei, sprawiedliwości społecznej i miłosierdzia dla wszystkich.

  • Toronto

  Osgoode Professional Development jest częścią kształcenia ustawicznego Osgoode Hall Law School, jednej z wiodących kanadyjskich szkół prawniczych. OsgoodePD jest znane na całym świecie z naszego zaangażowania w ciągłe innowacje w technologii edukacyjnej i pedagogice. Byliśmy pierwszym programem prawniczym w Kanadzie oferującym naukę na odległość i pracowaliśmy nad ciągłą poprawą jakości, dostępności i elastyczności. Naszą wizją jest bycie w centrum innowacyjnego projektowania i dostarczania profesjonalnej edukacji prawniczej, umożliwiającej zrozumienie, połączenie i transformację.

  • London

  Założony w 1954 roku King's University College na Western University jest katolickim uniwersytetem sztuk wyzwolonych, powiązanym z dużym, światowej klasy uniwersytetem. Studenci Kinga cieszą się „The Best of Both Worlds” – nauką w małych klasach prowadzonych przez wybitnych wykładowców na małym, pięknym kampusie, jednocześnie ciesząc się doświadczeniami bycia częścią wszechstronnego uniwersytetu. Studenci King's mają pełny dostęp do wszystkich udogodnień i usług na Western University i kończą studia z dyplomem zachodnim.

  • Montreal

  W Kensley College mocno wierzymy, że edukacja jest jedynym kluczem do otwarcia drzwi niesamowitych możliwości. Staramy się zapewnić każdemu uczniowi szansę na realizację swoich marzeń i zawładnięcie swoją przyszłością. Przez lata wierzyliśmy w nasze korzenie, aby zdefiniować pasję ucznia!

  • Toronto

  Fleming College ma silne więzi lokalne, regionalne i globalne, które sprawiają, że jest dostosowany do potrzeb społeczności biznesowej, a tym samym do potrzeb studentów, którzy chcą rozwijać swoją karierę. Teraz, dzięki partnerstwu między Trebas Institute i Fleming College, najbardziej pożądane programy Fleming są dostępne w mieście Midtown Toronto. Różnorodność, możliwości pracy, rozrywka, bezpieczeństwo i opcje podróży sprawiają, że Toronto jest idealnym miejscem do ukończenia programu dyplomowego lub dyplomowego.

  • St. Catharines

  Na Wydziale Edukacji Brocka dajemy nauczycielom narzędzia, których potrzebują, aby odnieść sukces na czele klasy, stawiając uczenie się w centrum wszystkiego, co robimy.

  • Toronto

  IBU to uczelnia biznesowa nowej generacji, której celem jest zapewnienie spersonalizowanej edukacji. Skorzystasz z indywidualnego mentoringu i korepetycji, aby osiągnąć swoje cele zawodowe. Twój osobisty doradca akademicki będzie Cię mentorem i wsparciem. Dzięki liczebności klasy ograniczonej do 30 uczniów będziesz miał możliwość nawiązania kontaktu ze swoimi rówieśnikami i profesorami.

  • Montreal

  Musitechnic została założona w 1987 roku w Montrealu przez Gillesa Valiquette'a, znanego muzyka, kompozytora i piosenkarza i autora tekstów. Był przekonany, że technologia (zwłaszcza komputery) stanie się centralnym elementem produkcji audio i przemysłu muzycznego, aż do stworzenia pierwszego dyplomu uznanego przez Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Wyższego w całości poświęconego komputerowemu wspomaganiu projektowania dźwięku. To było na długo przed tym, zanim wszyscy wiedzieli, czym jest mysz komputerowa, MP3, a nawet Internet.

  • Kingston

  Queen's University jest wysoko oceniany w Kanadzie pod względem doświadczenia studentów, przyjmując podejście integracyjne i oferując naukę poza klasą; doświadczenie to obejmuje największą liczbę klubów per capita na dowolnym kanadyjskim uniwersytecie, a także solidny program wymiany międzynarodowej z ponad 220 partnerami.

  • Toronto

  Studiując w centrum Toronto, będziesz mieszkać, uczyć się i pracować w sercu największej i najbardziej zróżnicowanej gospodarki Kanady. Oferujemy ponad 160 certyfikatów zawodowych, dyplomów, studiów podyplomowych i stopni naukowych - jeden z najszerszych programów studiów stacjonarnych w Kanadzie. Większość naszych programów zawiera element edukacji terenowej, co daje cenną możliwość pracy i nauki z partnerami branżowymi, którzy mogą nawet pewnego dnia zostać Twoim przyszłym pracodawcą.

  • Ottawa

  Firmy jutra muszą kierować sercem, ze współczuciem, wyobraźnią i celem. Wiemy, że lepszy świat to taki, który jest bardziej sprawiedliwy i sprawiedliwy, bardziej zrównoważony i opiekuńczy. Tutaj w Sprott przyszli liderzy zyskują pewność siebie, aby zadawać trudne pytania, przyjmować różne perspektywy i być autentycznym w swoim przywództwie. Dla naszych studentów, absolwentów, wykładowców i pracowników jesteśmy wspólnotą na całe życie.

  • Montreal

  Vanier to angielska uczelnia znana z doskonałej edukacji z różnorodnymi programami akademickimi i zawodowymi. Jest to prawdziwie kanadyjskie doświadczenie skoncentrowane na studentach, oparte na dwóch lokalizacjach kampusowych w pobliżu centrum Montrealu i obu na linii metra.

  • Toronto

  Założony w 1827 roku University of Toronto przekształcił się w wiodącą kanadyjską instytucję zajmującą się edukacją, odkrywaniem i tworzeniem wiedzy. Jako jeden z najlepszych na świecie uniwersytetów intensywnie prowadzących badania, nastawiony na wymyślanie i innowacje, jest oddany wspieraniu społeczności akademickiej, w której nauka i stypendium każdego członka może się rozwijać.