Keystone logo
Indonezja

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Indonezja 2024

Liczba instytucji: 5
  • Manchester, Wielka Brytania
  • Budapest, Węgry
  • + 62 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Jakarta, Indonezja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Jakarta, Indonezja

  Jakarta International College (JIC) została założona w Dżakarcie w 2002 roku przez grupę profesjonalistów, którzy dbają i są zaangażowani w oferowanie wysokiej jakości międzynarodowego standardu edukacji. Od 19 lat JIC jest jedynym dostawcą Monash College Jakarta, który przekazuje dyplom z Monash College i rok założenia Uniwersytetu Monash (MUFY). Tysiące studentów z powodzeniem przeniosło się na Uniwersytet Monash i inne renomowane uniwersytety w Australii.

  • West Jakarta, Indonezja

  Raffles College (wcześniej znany jako INTI College Indonesia i Raffles Academy) jest pionierem umiędzynarodowienia prywatnych instytucji edukacyjnych w tym kraju, a Dżakarta jest również częścią The Raffles Christian Group of Schools (RCGS). Dzięki szeregowi praktycznych i innowacyjnych kursów Raffles College zyskał reputację szanowanej instytucji, która oferuje międzynarodowe Pathway i uznawane na całym świecie kwalifikacje zawodowe od 2001 roku.

  • Makmur, Indonezja

  IMPERIA COLLEGE (wcześniej znana jako Imperia College of Hospitality ) lub ICH została założona w 2011 roku, stosunkowo nowa. Mimo to firma istnieje już od ponad dziesięciu lat i z powodzeniem zapewnia gościnność ponad tysiącowi studentów.