Keystone logo
Hongkong

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Hongkong 2023

Liczba instytucji: 51
  • Leicester, Wielka Brytania
  • Hong Kong, Hongkong

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kowloon Tong, Hongkong

  Department of Neuroscience, City University of Hong Kong został utworzony 1 lipca 2019 r. Naszą wizją jest przeprowadzenie przełomowych badań nad układem nerwowym i ustanowienie wybitnej platformy edukacyjnej dla szkoleń z zakresu neurobiologii, która przygotowuje absolwentów do ekscytującego i zróżnicowanego krajobrazu kariery w przyszłości.

  • Hong Kong, Hongkong

  University of Hong Kong, Asia's Global University, zapewnia wpływ poprzez internacjonalizację, innowacje i interdyscyplinarność. Przyciąga i pielęgnuje naukowców z całego świata poprzez doskonałość w badaniach, nauczaniu i uczeniu się oraz wymianie wiedzy. Wnosi pozytywny wkład społeczny poprzez globalną obecność, znaczenie regionalne i zaangażowanie w resztę Chin.

  • Hung Hom, Hongkong

  Aby poradzić sobie z szybkim rozwojem logistyki w Hongkongu i Chin kontynentalnych z rosnącym zapotrzebowaniem na talenty, Uniwersytet Politechniczny w Hongkongu (PolyU) oficjalnie ustanowił Wydział Logistyki 1 września 2003 r., po reorganizacji obejmującej dawny Wydział Żeglugi i Logistyka Transportu i część dawnego Wydziału Zarządzania.

  • Causeway Bay, Hongkong
  • Seoul, Korea Południowa
  • + 2 jeszcze

  Ze szczególnym naciskiem na Azję, University of Manchester otworzył swoje pierwsze międzynarodowe centrum w Hongkongu w 1992 roku i oferuje najwyższej klasy edukację menedżerską dla globalnej kadry kierowniczej w Azji Wschodniej, w tym w Hongkongu, Japonii, Korei Południowej, Tajwanie, Chinach Południowych i Makau od prawie 30 lat.

  • London, Wielka Brytania
  • Birmingham, Wielka Brytania
  • + 8 jeszcze

  Od września 2021 r. Egzamin Solicitors Qualifying Examination (SQE) zostanie wprowadzony, aby stać się nowym scentralizowanym sposobem na uzyskanie kwalifikacji radcy prawnego w Anglii i Walii. Ostatecznie zastąpi obecną drogę do praktyki - Kurs Praktyki Prawnej (LPC). Dzięki szerokiej gamie kursów SQE, lokalizacji i elastycznym opcjom studiów, przygotujemy Cię do kariery radcy prawnego, a także do sukcesu na egzaminie SQE. Oprócz naszego wsparcia w karierze będziesz pracować w naszej wirtualnej kancelarii prawnej z naszymi ekspertami oraz rozwijać wiedzę i umiejętności wykraczające poza SQE.

  • Hong Kong, Hongkong

  City University of Hong Kong (CityU) jest wiodącym światowym uniwersytetem specjalizującym się w badaniach i edukacji zawodowej. Powstanie nowej Wyższej Szkoły Inżynierskiej nie mogło nadejść w lepszym momencie. Za pięć lat świat będzie inny. Technologia rozwija się w niespotykanym dotąd tempie. W związku z tym naszym obowiązkiem jako uniwersytetu jest wyposażenie naszych studentów w sposób myślenia, który zainspiruje ich do dalszej nauki. Nowa uczelnia ma osiem wyspecjalizowanych wydziałów akademickich. Razem obejmują tętniące życiem spektrum dziedzin inżynierii i promują akademicką synergię i komunikację w ramach uczelni.

  • Ma Liu Shui, Hongkong

  Wydział Inżynierii, założony w 1991 r. Przez naszego byłego kanclerza prof. Charlesa Kao, znanego również jako „Ojciec światłowodów” i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki, składa się z wiodących światowych ekspertów, którzy przodują w swoich dziedzinach i zobowiązują się do doskonałość nauczania i badań.

  • Hong Kong, Hongkong

  Wydział Sztuki jest istotną częścią Uniwersytetu Baptystów w Hongkongu, instytucji, która jest mocno zaangażowana w bycie „wiodącym uniwersytetem sztuk wyzwolonych w Azji dla świata zapewniającym doskonałość akademicką w opiekuńczej, kreatywnej i globalnej kulturze”.

  • Telegraph Bay, Hongkong

  Uniwersytet w Hongkongu (HKU), którego korzenie sięgają ponad 100 lat wstecz, z dumą wyróżnia się jako jedna z wiodących instytucji szkolnictwa wyższego w Azji. A dzięki temu HKU Business School stała się szeroko rozpoznawalną i szanowaną szkołą biznesu w regionie.

  • Hong Kong, Hongkong

  Uznając pozycję Hongkongu jako międzynarodowego centrum prawnego, cieszymy się, że możemy zaoferować wysokiej jakości możliwości kształcenia podyplomowego dla początkujących prawników w mieście, z szerokim portfolio stopni zawodowych prawniczych, specjalistycznych szkoleń prawniczych i ciągłych kursów doskonalenia zawodowego dla adwokatów i radców prawnych. Jeden z najdłużej działających wyspecjalizowanych dostawców edukacji prawniczej w Wielkiej Brytanii, od 1867 r. — przeszkoliliśmy więcej praktykujących prawników w Wielkiej Brytanii niż ktokolwiek inny.

  • Hong Kong, Hongkong

  The Education University of Hong Kong jest finansowaną ze środków publicznych instytucją szkolnictwa wyższego zajmującą się rozwojem nauczania i uczenia się, poprzez różnorodną ofertę programów akademickich i badawczych dotyczących kształcenia nauczycieli i uzupełniających dyscyplin nauk społecznych i humanistycznych.

  • Hong Kong, Hongkong

  International Culinary Institute (ICI), jedna ze strategicznych inicjatyw Grupy VTC, ma na celu szkolenie i rozwijanie talentów w sztuce kulinarnej, zarządzaniu winem i imprezami, aby utrzymać status Hongkongu jako miejsca docelowego dla Azji i wina. Zapewnia wysokiej jakości i profesjonalne programy z najnowocześniejszymi udogodnieniami, dzięki którym młodzi profesjonalni gracze mogą dobrze poznać kuchnie międzynarodowe, wspierając udany rozwój kariery zawodowej studentów w branży. ICI oferuje szeroką gamę wysokiej jakości profesjonalnych programów kulinarnych obejmujących europejskie, śródziemnomorskie, południowo-wschodniej Azji, Bliskiego Wschodu i kuchni Amerykanów, a także piekarnie i słodycze.

  • Hong Kong, Hongkong

  Podstawową misją naszego Zakładu jest zapewnienie stosowanych studiów języka angielskiego dla zawodów i dążymy do tego, aby być rozpoznawanym na arenie międzynarodowej jako wiodący dostawca studiów licencjackich i podyplomowych koncentrujących się na komunikacji zawodowej.

  • Fayette, Stany Zjednoczone
  • Hong Kong, Hongkong

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...