Keystone logo
Niderlandy

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Niderlandy 2024

Liczba instytucji: 9
  • Amsterdam, Niderlandy

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Beugen, Niderlandy

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Maastricht, Niderlandy

  Uniwersytet w Maastricht (UM) jest najbardziej międzynarodowym uniwersytetem w Holandii i, z 21.000 studentów i 4.000 pracowników, wciąż rośnie. Uczelnia wyróżnia się innowacyjnym modelem kształcenia, międzynarodowym charakterem oraz multidyscyplinarnym podejściem do badań i edukacji. Dzięki wysokiej jakości badaniom i programom studiów, a także silnemu naciskowi na zaangażowanie społeczne, UM szybko zbudował solidną reputację. Dziś uważana jest za jedną z najlepszych młodych uczelni na świecie.

  • Amsterdam, Niderlandy

  ROC van Amsterdam (ROCvA) zapewnia średnie wykształcenie zawodowe w dziewięciu nowoczesnych uczelniach MBO w Amsterdamie, Amstelveen, Hoofddorp i Hilversum. Każda uczelnia MBO ma własną ofertę szkoleniową i szereg specjalizacji. Praktyka zawodowa jest widoczna i namacalna w szkole. W sumie ROCvA oferuje około 300 kursów MBO.

  • Amsterdam, Niderlandy

  College of MultiMedia (CMM) prowadzi profesjonalne szkolenia i kursy z szerokiego zakresu dyscyplin produkcji multimediów i informatyki od 1997 roku. CMM oferuje zarówno stacjonarne, jak i niestacjonarne kursy z zakresu produkcji multimedialnej.

  • Schiphol, Niderlandy

  Jesteśmy Laurentius College . Lider rynku w zakresie szkoleń dla stewardów i hotelarstwa od 11 lat. Nie jesteś tam z dyplomem, wierzymy, że jesteś „gotowy na świat” dopiero po wszechstronnym, osobistym rozwoju.

  • Zwolle, Niderlandy

  Deltion jest dla każdego. Niezależnie od tego, czy jesteś młody czy stary. Załóż własną firmę lub właśnie ukończyłeś szkołę średnią. Deltion College entuzjazmem pracuje nad kursami naszych studentów. Każdy może otrzymać szkolenie w sposób, który najbardziej mu odpowiada.

  • Leusden, Niderlandy

  Beeckestijn Business School jest wiodącą instytucją edukacyjną zajmującą się cyfryzacją, marketingiem, cx, danymi i komunikacją; łączymy strategię, teorię i know-how w krótkie, praktyczne kursy na różnych poziomach. Beeckestijn Business School oferuje programy i kursy, które zapewniają dogłębną wiedzę w danej dyscyplinie, kursy mistrzowskie dla poszczególnych sektorów i dostosowane do potrzeb trajektorie uczenia się w firmie.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Paris, Francja
  • + 9 jeszcze

  European Bartender School to wiodąca na świecie szkoła barmańska. Szczycimy się szkoleniem początkujących barmanów zgodnie ze światowym standardem. Przez 20 lat przeszkoliliśmy 70 000 absolwentów.