Keystone logo
Hiszpania

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Hiszpania 2023

Liczba instytucji: 256
  • Barcelona, Hiszpania

  EUROAULA University College jest instytucją założoną w 1987 roku i specjalizującą się w szkoleniach turystycznych. Od 1997 roku EUROAULA jest stowarzyszona z Uniwersytetem w Gironie, oferując stopień naukowy w dziedzinie turystyki, podwójny stopień w turystyce oraz międzynarodowe zarządzanie hotelarstwem i turystyką, a także studia magisterskie i podyplomowe. Dlatego te studia uniwersyteckie są całkowicie oficjalne i uznawane.

  • Barcelona, Hiszpania

  W całej naszej 20-letniej historii jako instytucji edukacyjnej każdy krok, jaki podjęliśmy w Zigurat Global Institute of Technology, polegał na ewolucji. Zigurat był jedną z pierwszych budowli Mezopotamii i lepiej niż cokolwiek innego symbolizuje historię inżynierii, architektury, wiedzy i transformacji technologicznej, która nas reprezentuje.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Zürich, Szwajcaria

  Swiss School of Business Research oferuje doskonałość akademicką ze szwajcarską jakością naszym studentom ubiegającym się z całego świata o uzyskanie innowacyjnych stopni licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Zapewniamy liczne korzyści i możliwości wzrostu i rozwoju w dynamicznym międzynarodowym środowisku, w którym uczniowie mogą świętować międzykulturową różnorodność i innowacyjne style nauczania.

  • Madrid, Hiszpania

  CUNEF jest prywatną uczelnią uznaną przez ustawę 6/2019 z 27 marca Wspólnoty Madrytu. Głównymi inspirującymi elementami CUNEF Universidad są specjalizacja nauczania i badań, doskonałość i internacjonalizacja.

  • Madrid, Hiszpania

  Połączenie wyżej wymienionej metodologii wraz z organizacją wydarzeń związanych z programem szkoleniowym, takich jak transmisje na TwitchTv czy dostarczanie praktyk na GitHubie, łączy dwie podstawowe i wyłączne cechy ITTI: możliwość uzyskania oficjalnego certyfikatu przez producentowi dzięki naszym Bootcampsom, a co za tym idzie, zespołowi dydaktycznemu akredytowanemu i zatwierdzonemu przez wspomnianych producentów, oprócz ich niezwykłego doświadczenia zawodowego jako wzorców w sektorze.

  • Salamanca, Hiszpania

  UPSA, urodzony w 1940 roku, jest Uniwersytetem Konferencji Episkopatu Hiszpanii. Jest to organizacja non-profit, a jej powołanie kulturowe i służba postępowi społecznemu stanowią istotę jej codziennej działalności, zawsze prowadzonej w duchu otwartym i inkluzywnym.

  • Madrid, Hiszpania

  ESIE jest szkołą biznesu wybitnego CES Cardenal Cisneros, założoną w celu ponownego wymyślenia modelu edukacyjnego za pomocą elastycznej i innowacyjnej metodologii, czyniąc go jeszcze bardziej dostępnym pod względem zasobów i czasu.

  • Madrid, Hiszpania

  Przygotuj się na satysfakcjonujące doświadczenie, które zapamiętasz na zawsze. Studiowanie w EAE to transformacyjna podróż, którą dzielisz z kolegami z klasy z całego świata, biorąc udział w szerokiej gamie zajęć poza szkołą, w otoczeniu ciągłych bodźców.

  • Madrid, Hiszpania

  UNED jest największą uczelnią publiczną w Hiszpanii, zarówno pod względem liczby studentów, jak i oferty akademickiej, a także największym kampusem w Europie. Od 50 lat jest oddany uniwersalizacji wysokiej jakości szkolnictwa wyższego poprzez model nauczania online i mieszanego lider w swojej branży.

  • Madrid, Hiszpania

  Osiągaj swoje cele sprzedażowe bez konieczności udzielania rabatów lub ścigania klientów. Dowiedz się, jakie błędy możesz popełniać, oraz poznaj 7 kroków metodologii sprzedaży stosowanej przez tysiące przedsiębiorców i sprzedawców na całym świecie.

  • Majadahonda, Hiszpania

  Formato Educativo Business School jest prywatną spółką z ograniczoną odpowiedzialnością organizatorem English Executive MBA. Udostępnia Platformę Online, własną metodykę i kadrę dydaktyczną. Educational Format komercjalizuje działania e-learningowe oraz prowadzi seminaria MBA i Podyplomowe w ramach Szkolnictwa Wyższego.

  • Miami, Stany Zjednoczone
  • Madrid, Hiszpania

  College of Business jest jednym z 5 procent elitarnych szkół biznesu na całym świecie akredytowanych przez AACSB International - The Association to Advance Collegiate Schools of Business. College otrzymuje również wysokie oceny za programy studiów licencjackich i magisterskich, a także produktywność wydziałów badawczych od wpływowych organizacji rankingowych na całym świecie.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Kuala Lumpur, Malezja

  CodeOp to szkoła techniczna oferująca kursy dla kobiet, osób transpłciowych i niebinarnych (kobiety+). Jesteśmy oddani zmianie kultury technologicznej i koncentrujemy się na zapewnieniu naszej społeczności wsparcia i szkoleń, których potrzebują, aby stać się liderami w swojej dziedzinie.

  • Barcelona, Hiszpania

  Wydział Edukacji Społecznej i Pracy Socjalnej im. Pere Tarrés jest zintegrowany, wraz z dziesięcioma innymi instytucjami, z Uniwersytetem Ramon Llull. Ramon Llull University (URL), z siedzibą w Barcelonie, jest prywatną uczelnią non-profit inspirowaną wartościami humanistycznymi i chrześcijańskimi, która stara się pełnić służbę publiczną. Główną misją URL jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji skoncentrowanej na osobie, która odpowiada na potrzeby społeczeństwa.

  • Godella, Hiszpania

  MARch Valencia to Szkoła Podyplomowa związana z Uniwersytetem Europejskim, która oferuje różne programy architektoniczne i projektowe. Nauczana metoda nauczania opiera się na relacji między światem akademickim i zawodowym, dążąc do budowania mostów między nimi w celu zwiększenia szans naszych uczniów na sukces zawodowy.