Keystone logo
Grecja

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Grecja 2023

Liczba instytucji: 39
  • Thessaloniki, Grecja

  DEI College jest kampusem stowarzyszonym z University of Sunderland, znajdującym się w Salonikach w Grecji i jedną z greckich organizacji edukacyjnych o najwyższej jakości. University of Sunderland jest wysoko cenionym krajowym uniwersytetem brytyjskim, zaliczonym do 50 najlepszych uniwersytetów w Guardian University Guide 2023 i zajmującym miejsce no1 dla Inclusion w tym samym przewodniku.

  • La Rochelle, Francja
  • Athens, Grecja
  • + 4 jeszcze

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability to silne partnerstwo między dziewięcioma uniwersytetami, które rozwijają naukę i innowacje w centrum doskonałości w zakresie Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability promuje wspólne europejskie wartości i wzmocnioną tożsamość europejską, łącząc nowe pokolenie Europejczyków, którzy mogą współpracować i pracować w różnych kulturach europejskich, w różnych językach i ponad granicami.

  • Athens, Grecja

  147-letnia spuścizna doskonałości akademickiej Kolegium i jego lokalizacja w Atenach zapewniają studentom imponującą i wyjątkową korzyść płynącą z nauki w żywym laboratorium, które łączy starożytne i współczesne realia Grecji z akredytacją NECHE. Przyznaje stopnie absolwentom studiów magisterskich z referencjami innych instytucji NECHE, w tym Amherst, Brown, Boston College, MIT i Harvard. The American College of Greece jest również zatwierdzony przez The Open University (OU) jako odpowiednia organizacja oferująca programy szkolnictwa wyższego prowadzące do zatwierdzonych nagród Open University, zapewniając studentom stopień naukowy najlepsze doświadczenie w nauce, jednocześnie zapewniając absolwentom najsilniejsze świadectwa ukończenia studiów.

  • London, Wielka Brytania
  • Helsinki, Finlandia
  • + 5 jeszcze

  Programy EIT Digital Summer School są otwarte dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, młodych profesjonalistów i innych osób, które chcą głęboko zanurzyć się w powstających technologiach cyfrowych, dowiedzieć się, jak przekształcić technologię w biznes, a ostatecznie uruchomić startupy deep-tech. Ucz się od wykładowców i pracowników naszych najlepszych uczelni partnerskich tech EU. Zdobądź praktyczne doświadczenie poprzez przypadki firmowe, pracę nad projektem i współpracę. Konkurencyjne cenowo czesne. Baw się dobrze spotykając i nawiązując kontakty z podobnie myślącymi studentami z całego świata!

  • Evora, Portugalia
  • Rome, Włochy
  • + 1 jeszcze

  Celem tego programu jest zapewnienie studentom specjalistycznych umiejętności w zakresie archeologii i analitycznej charakteryzacji materiałów od prehistorii (megalit) do czasów klasycznych (grecki i rzymski). Badanie i konserwacja materiałów dziedzictwa kulturowego jest obszarem badawczym o silnym multidyscyplinarnym powiązaniu i wymaga umiejętności obejmujących dziedziny badań humanistycznych i naukowych. ARCHMAT zapewnia wspólną, zintegrowaną platformę dla doskonałych studentów wywodzących się z nauk ścisłych lub humanistycznych, aby zrozumieć zaawansowane metody naukowe stosowane do badania materiałów archeologicznych i ma na celu kształcenie wysoko wyspecjalizowanych profesjonalnych ekspertów w powstającej dziedzinie archeologii, tj. Stosowane nauki fizyko-chemiczne do badania materiałów dziedzictwa archeologicznego i kulturowego.

  • Athens, Grecja

  Webster Athens wnosi do Grecji to, co najlepsze w amerykańskiej edukacji. Jesteśmy jedynym w pełni posiadanym i kontrolowanym (akademickim i finansowym) kampusem amerykańskiego uniwersytetu w Grecji. Zabierz swoją edukację za granicę i weź udział w naszych ambitnych i pożądanych programach stworzonych, aby zapewnić elastyczność i wygodę niezbędną do odniesienia sukcesu w dzisiejszym świecie.

  • Kounoupidiana, Grecja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Berlin, Niemcy
  • Hamburg, Niemcy
  • + 2 jeszcze

  BSBI jest poświęcony szkoleniu studentów, aby skutecznie kształtować przyszłość i stać się jutrzejszymi liderami w stale zmieniającym się świecie biznesu. Z przedsiębiorczości i sukcesu w jego rdzeniu, BSBI oferuje programy związane z przemysłem, które koncentrują się na rozwijaniu praktycznych umiejętności biznesowych niezbędnych do zapewnienia sukcesu zawodowego. Międzynarodowa szkoła biznesu, która zapewnia doskonałość akademicką, zlokalizowana w sercu Berlina w Niemczech.

  • Thessaloniki, Grecja

  Szkoła Dziennikarstwa i Komunikacji Masowej w ostatnich latach wielokrotnie znajdowała się wśród 50 najlepszych szkół mediów/komunikacji w Europie i jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Nauczania Dziennikarstwa (EJTA). Zlokalizowana przy ulicy Egnatia 46, poza Kampusem Uniwersyteckim, Szkoła zajmuje sześciopiętrowy neoklasyczny budynek w centrum miasta. Obecna populacja studentów szkoły obejmuje prawie 700 studentów studiów licencjackich, 64 doktorantów i 57 doktorantów. Ponadto co roku Szkoła przyjmuje średnio 15 studentów Erasmusa, jednocześnie szkoląc rzesze profesjonalistów w średnim wieku poprzez szeroką gamę specjalnie zaprojektowanych programów uczenia się przez całe życie.

  • New York, Stany Zjednoczone
  • Athens, Grecja
  • + 11 jeszcze

  Unicaf to globalna organizacja edukacyjna z siedzibą w Europie, oferująca stypendia kwalifikującym się kandydatom na studia akademickie z partnerskimi uniwersytetami, obecnie University of Suffolk (Wielka Brytania), Liverpool John Moores University (Wielka Brytania), University of South Wales (Wielka Brytania) , University of California, Riverside Extension (USA) i multi-kampus Unicaf University (Afryka).

  • Athens, Grecja

  New York College to szybko rozwijająca się międzynarodowa organizacja edukacyjna w Europie z 32-letnią obecnością akademicką. Założony w Atenach w 1989 r. we współpracy z Uniwersytetem Stanowym w Nowym Jorku, największy uniwersytet w USA jest dziś dynamicznie obecny w 2 krajach z 3 instytucjami edukacyjnymi uniwersyteckimi w Atenach, Salonikach i Pradze.

  • Tripoli, Grecja

  University of Peloponnese to nowoczesny, multidyscyplinarny, regionalny i wielokampusowy uniwersytet, założony w 2000 r., Który przyjął pierwszych studentów w 2002 r. Opracowany w pięciu stolicach prefektur regionu Peloponez (Trypolis, Korynt, Nauplion, Sparta, Kalamata) i Patra, składa się z 9 szkół i 22 wydziałów. Oferuje studia na wszystkich cyklach: licencjackich, podyplomowych, doktoranckich i przez całe życie, na których studiuje ponad 20 000 studentów (I, II i III stopień).

  • Thessaloniki, Grecja

  Jako instytucja szkolnictwa wyższego Perrotis College zapewnia programy studiów, które są zarówno oparte na badaniach, jak i zorientowane na praktykę, i które odpowiadają społecznym, ekonomicznym i środowiskowym obawom. Perrotis College , jako oddział American Farm School, promuje równe szanse dla wszystkich studentów i pracowników, a także dla wszystkich kandydatów do przyjęć lub na stanowiska pracownicze, niezależnie od rasy, religii, płci czy pochodzenia etnicznego.

  • Athens, Grecja

  Misją ATINER jest pełnienie roli forum, na którym naukowcy i naukowcy z całego świata mogą spotykać się, aby wymieniać się pomysłami na temat swoich badań i omawiać przyszłe osiągnięcia w swoich dyscyplinach. Homer (3000 lat temu) jako pierwszy nazywał takie spotkania sympozjami, słowem używanym dziś w wielu językach na określenie spotkań akademickich. W klasycznych Atenach V wieku pne takie spotkania naukowe osiągnęły swój kolofon chwały, zwłaszcza te z udziałem Sokratesa. Epickie ergo Sympozjum Platona można uznać za archiwa (materiały książkowe) tylko jednego z wielu takich spotkań akademickich.

  • Athens, Grecja

  Prywatna uczelnia Institution d'Etudes Francophones (IdEF) rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku we współpracy z francuskim uniwersytetem publicznym Sorbonne Paris Nord w celu zapewnienia akademickich studiów licencjackich i podyplomowych Paris 13 w Grecji. Studenci IdEF są zazwyczaj studentami na Sorbonne University Paris Nord, mają ten sam status studenta i otrzymują takie samo wykształcenie jak studenci studiujący w Paryżu.