Keystone logo
Barbados

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Barbados 2024

Liczba instytucji: 3
  • Bridgetown, Barbados

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bridgetown, Barbados

  American University of Barbados , School of Medicine jest akredytowany przez CAAM-HP i jest jednym z najlepszych uniwersytetów na Karaibach. Zamierzamy przygotować naszych studentów do bycia światowymi liderami we wszystkich aspektach opieki zdrowotnej. Naszym celem nie jest po prostu tworzenie „lekarzy”, ale „naukowców medycyny”, przepojonych przez całe życie pragnieniem wiedzy i służby. Studiowanie medycyny na AUB to świetna okazja, która zbliża Cię do granic aktualnej wiedzy naukowej. Ten wybór wyznacza drogę do szlachetnego zawodu lekarza z unikalnym modelem edukacji medycznej, który naszym zdaniem nie ma sobie równych. Program medyczny w USA został opracowany specjalnie z myślą o spełnieniu wymagań licencyjnych w Stanach Zjednoczonych i innych krajach na całym świecie. Zrównoważony stosunek liczby studentów do wykładowców pozwala na wysoce spersonalizowane dyskusje i interakcje między studentami a profesorami. Globalny zasięg naszego wydziału i administracji zapewnia studentom znaczną ekspozycję i możliwości. Nasi studenci pochodzą z całego świata z bogatymi doświadczeniami, budując tym samym prawdziwie kosmopolityczną społeczność naukowców na American University of Barbados . Szkoła medyczna służy jako punkt startowy dla lekarzy i prowadzi ich w zapewnianiu lepszej opieki zdrowotnej, a tym samym łagodzeniu cierpienia społeczności na całym świecie.

  • Bridgetown, Barbados

  Victoria University (Barbados) Inc. to Szkoła Medyczna zlokalizowana w Warrens St. Michael na pięknej karaibskiej wyspie Barbados w regionie Ameryki Północnej.