Keystone logo
Australia

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Australia 2024

Liczba instytucji: 156
  • Toronto, Kanada
  • London, Wielka Brytania
  • + 5 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Surry Hills, Australia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Melbourne, Australia

  Witamy w RGIT Australia, jednym z wiodących australijskich instytutów kształcenia i szkolenia zawodowego (VET). W RGIT Australia nasi studenci są naszym priorytetem i jesteśmy dumni z ich osiągnięć. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie studentom środowiska, które umożliwia im pełne wykorzystanie ich potencjału.

  • Melbourne, Australia

  Kierownictwo i personel Brighton Institute Of Technology (BIT) pragną bardzo ciepło powitać wszystkich nowych i powracających studentów. BIT zapewnia różnorodną gamę uznawanych w całym kraju iw pełni akredytowanych kursów, które zapewniają studentom umiejętności i wiedzę potrzebne do podjęcia pracy lub Pathways do dalszej edukacji.

  • Ipswich, Australia

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749 jest zarejestrowaną organizacją szkoleniową zatwierdzoną do prowadzenia uznawanych w kraju szkoleń i kwalifikacji.

  • Kangaroo Point, Australia

  Shafston działa od 25 lat, kształcąc studentów zarówno w języku angielskim, jak i na kursach zawodowych. W Shafston kształciło się ponad 120 000 uczniów z ponad 100 krajów od czasu jej powstania w 1996 roku. Szkoła otrzymała wiele wyróżnień, w tym otrzymanie oceny numer 1 szkoły języka angielskiego w Australii w 2013, 2014 i 2019 roku przez Ryugaku Journal.

  • Croydon, Australia

  Program akademicki SMBC opiera się na Biblii - natchnionym słowie Bożym i jest w niej nasycona. Studia w SMBC zapewnią ci głębokie i systematyczne zrozumienie Biblii, jej teologii i zastosowania we wszystkich aspektach życia.

  • Shepparton, Australia

  GOTAFE jest największym dostawcą kształcenia zawodowego w regionie Wiktorii. Oferując ponad 130 kursów w ośmiu kampusach, GOTAFE obsługuje 11 obszarów samorządowych o szacunkowej liczbie mieszkańców przekraczającej 240 000 osób. Obsługujemy średnio ponad 9 000 studentów rocznie, zatrudniamy ponad 500 pracowników i jesteśmy nieodłączną częścią społeczności, którym służymy.

  • Surry Hills, Australia

  Siedziba CBC znajduje się w Surry Hills, kilka minut spacerem od Dworca Centralnego oraz w odległości wygodnego spaceru od głównych obiektów transportowych, edukacyjnych, sportowych, rządowych i turystycznych miasta. CBC ma zespół trenerów, z których wszyscy mają aktualne i odpowiednie doświadczenie w dziedzinach, których nauczają. Wszyscy trenerzy muszą pracować w przemyśle w ciągu ostatnich 2-3 lat i muszą zachować swoje doświadczenie w branży. W ten sposób wszyscy studenci mają dostęp do najnowszej wiedzy branżowej i mogą poznać aktualne standardy branżowe. Zawsze dążymy do najwyższej jakości i zapewniamy kursy, które są nie tylko pouczające, ale także angażujące i wspierające.

  • Pyrmont, Australia

  Założony w 2006 roku Warwick Institute of Australia (WIA) to kompleksowa, nowoczesna uczelnia biznesowo-informatyczna zlokalizowana w sercu Sydney CBD w Australii. Oferujemy szereg uznawanych w całym kraju kwalifikacji zawodowych w zakresie rozwoju oprogramowania (IT), zarządzania marketingowego, zarządzania projektami, szkoleń biznesowych i przywódczych.

  • Sydney, Australia

  Zapraszamy wszystkich studentów australijskich i zagranicznych zainteresowanych podjęciem programu Foundation lub studiami licencjackimi. Sydney Institute of Business and Technology (SIBT) oferuje bezpośrednią Pathway do uzyskania stopnia uniwersyteckiego. Dzięki elastycznym kryteriom przyjęcia studenci mogą uzyskać dyplom SIBT, a następnie przejść do drugiego roku studiów licencjackich na uniwersytecie.

  • Adelaide, Australia

  Nie udało Ci się uzyskać australijskiego trzeciego stopnia dopuszczenia (ATAR), o który prosiłeś? Chcesz zmienić karierę? Chcesz wspierającego środowiska uczenia się? Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować najszybszą Pathway do University of South Australia (UniSA), naszego szanowanego partnera uniwersyteckiego od 2001 roku.

  • Albert Park, Australia

  International Institute of Leadership Studies (IILS) oferuje szereg certyfikatów dla organizacji rządowych, przedsiębiorców, naukowców i sektorów non-profit. Programy te są dostępne za pośrednictwem wykładów wewnętrznych, programów otwartych i samokształcenia online w naszym wirtualnym kampusie zapewnianym przez naszego partnera, Centrum Certyfikacji Przywództwa.

  • Burwood, Australia

  Deakin College jest bezpośrednią Pathway do Uniwersytetu Deakin. College zapewnia studentom Deakin doświadczenie i wspiera udane przejście na dalsze studia na Uniwersytecie. W Deakin College dołączysz do prawie 3000 studentów australijskich i zagranicznych zapisanych na nasze kursy.

  • Sydney, Australia

  Australian Institute of Workplace Training (AIWT) jest wiodącą zarejestrowaną organizacją szkoleniową (RTO), która zapewnia wysokiej jakości kursy dla studentów zagranicznych i krajowych. Nasze kursy są dostosowane do naszych studentów, zapewniając, że otrzymają najlepsze szkolenie i są gotowi stawić czoła każdemu wyzwaniu w przyszłości.