Keystone logo
Argentyna

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Argentyna 2024

Liczba instytucji: 3
  • Buenos Aires, Argentyna

  CASA oznacza dom, termin powszechnie używany przez ludzi do opisania miejsca zamieszkania. Będąc czymś więcej niż tylko domem, dom wywołuje poczucie bezpieczeństwa, komfortu, przynależności i spokoju. W CASA dążymy do przekształcenia nauki hiszpańskiego we wspaniałe doświadczenie, tworząc zwartą społeczność między naszymi uczniami i instruktorami, przybliżając Cię do innych poszukiwaczy przygód, którzy są tak samo ciekawi, jak Ty, aby dowiedzieć się, co to znaczy być Porteño (a pochodzący z Buenos Aires). Nasze zajęcia są przeznaczone dla okazjonalnych podróżników, ekspatów i wszystkich innych, którzy chcą nauczyć się hiszpańskiego, jednocześnie korzystając z ogromnej ilości atrakcji kulturalnych, jakie ma do zaoferowania Buenos Aires. Wszyscy wiedzą, że nauka języka hiszpańskiego mieszkając w hiszpańskojęzycznym kraju to najlepszy i najszybszy sposób na zdobycie kompetencji i prawdziwe zrozumienie języka. W CASA łączymy tych, którzy mają wspólny cel, jakim jest nauka hiszpańskiego i pełne zanurzenie ich w kulturze argentyńskiej. W rezultacie odejdziesz z narzędziami i pewnością potrzebną do otwarcia umysłu i postrzegania wszystkiego/wszystkich wokół siebie jako okazji do przećwiczenia tego, czego się uczysz.

  • Rosario, Argentyna

  Future Institute of Higher Education oferuje kursy zawodowe i programy dyplomowe od 1991 roku. W tym czasie udokumentowane sukcesy Instytutu potwierdzały stałe osiągnięcia absolwentów na wysokim poziomie. Około 70% absolwentów instytutu założyło od tego czasu własne dochodowe firmy na pokrewnych kierunkach studiów.

  • San Juan, Argentyna

  Universidad De Congreso (UC) to najmłodsza z uczelni w Mendozie. Promowana przez Podyplomową Fundację Kongresu UC została tymczasowo upoważniona do działania dekretem Krajowej Władzy Wykonawczej nr 2377 z 28 grudnia 1994 r.