Keystone logo
Arabia Saudyjska

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Arabia Saudyjska 2024

Liczba instytucji: 9
  • Ayn Ibn Fuhayd, Arabia Saudyjska

  Poprzez potężny program dyplomów i kursów na zamówienie, łączących teorię i praktykę, od momentu powstania Josoor dostarczył rozwiązania edukacyjne i szkoleniowe dla ponad 4000 uczestników, wyposażając ich w umiejętności i wiedzę specjalistyczną do zarządzania projektami i organizacjami w branży sportowej oraz dostarczania światowej klasy , głośne wydarzenia sportowe i rekreacyjne.

  • Buraydah, Arabia Saudyjska

  Jest to jeden z regionów administracyjnych w Arabii Saudyjskiej, a jego główną siedzibą jest miasto Buraidah. Qassim słynie z obfitości wód gruntowych i dostarcza Królestwu Arabii Saudyjskiej najlepszych rodzajów daktyli i warzyw. Główne miasta regionu to: Buraidah, największe miasto, Onaizah, Maznib, Bukeiriyah, Badayea, Almaznib, Alkhabra, Riyadh Alkhabra, Alasyah, Oklat Alsukoor, Dhariah, Oyoon Aljawa i inne.

  • Taif, Arabia Saudyjska

  Główny kampus Taif University znajduje się obecnie w Al-Hawiyya, gubernatorstwie Taif, emiracie Mekki, zachodnim regionie Arabii Saudyjskiej, na wschodnich stokach gór Sarawat na wysokości 1700 m n.p.m. w południowo-zachodniej części Arabii. Półwysep. TU ma również trzy kampusy oddziałowe w prowincji Taif: oddział Taraba (około 150 km od Taif), oddział Khurma (około 200 km od Taif) i oddział Ranya (350 km od Taif).

  • Jeddah, Arabia Saudyjska

  Dążymy do doskonałości instytucjonalnej poprzez budowanie trwałych partnerstw strategicznych w celu przyspieszenia rozwoju procesu edukacyjnego i wyspecjalizowanych stosowanych praktyk.

  • Abha, Arabia Saudyjska

  Szanowny Kliencie, Chcielibyśmy skorzystać z okazji i pokrótce się przedstawić. HIPIT (Wyższy Instytut Papiernictwa i Technologii Przemysłowych) jest instytucją edukacyjną i techniczną typu non-profit, która oferuje 2-letni program dyplomowy dla Saudyjczyków, którzy niedawno ukończyli studia. HIPIT jest licencjonowany w ramach TVTC (nr 210412). Nasz Instytut jest zaangażowany w zapewnianie wysokiej jakości edukacji i najlepszych praktykantów w dziedzinie technicznej, których wymagają najlepsze firmy w KSA. HIPIT wierzy w korzystne i przyjemne długoterminowe relacje z naszymi studentami, klientami i pracownikami.

  • Rabigh, Arabia Saudyjska

  Nasza wizja: Być najlepszym usługodawcą w rozwijaniu efektywnych talentów w dziedzinie technologii wodnych i energetycznych.

  • Riyadh, Arabia Saudyjska

  Aviation Australia Riyadh College ( AARC ) jest wspólnym przedsięwzięciem Aviation Australia i Shamal Investments w Arabii Saudyjskiej.

  • Al Bukayriyah, Arabia Saudyjska

  Oprócz tego, że Sulaiman Al Rajhi Colleges jest jedyną w swoim rodzaju instytucją edukacyjną, która ma wyjątkowy dostęp do zasobów edukacyjnych na całym świecie, nasza uczelnia wyróżnia się również międzynarodowym wyborem kursów, unikalnymi kursami studiów, najnowszym programem nauczania, możliwością przeniesienia na Uniwersytet w Maastricht na dowolnym etapie.

  • Amman, Jordania
  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • + 6 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...