Keystone logo
Łotwa

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Łotwa 2023

Liczba instytucji: 9
  • Liepāja, Łotwa

  Wybierz studia na Liepaja University - to klucz do twojego rozwoju!

  • Riga, Łotwa

  Uniwersytet Łotwy został założony w 1919 roku i obecnie, z ponad 14 000 studentów, 13 wydziałami i ponad 20 instytutami badawczymi i niezależnymi ośrodkami badawczymi, jest jednym z największych wszechstronnych i wiodących uniwersytetów badawczych w krajach bałtyckich. Uniwersytet oferuje ponad 130 akredytowanych przez państwo programów studiów akademickich i zawodowych.

  • Riga, Łotwa

  EKA znajduje się w Rydze, ul. 1, budynek 5 – ulica nosi imię wielkiego naukowca, którego działalność łączyła tradycje twórcze, naukowe i zawodowe. Budynek, w którym dziś mieści się EKA, został wybudowany w 1909 roku. Obecnie budynek jest w pełni odnowiony, a jego wyposażenie techniczne w pełni odpowiada standardom uczelni europejskich.

  • Riga, Łotwa

  Turiba University to największy prywatny uniwersytet w krajach bałtyckich, specjalizujący się w edukacji biznesowej i turystycznej. Uczelnia oferuje kształcenie z zakresu Biznesu, Turystyki, Komunikacji, Logistyki i Informatyki. Turiba zdobyła uznanie pracodawców i uplasowała się na najwyższych pozycjach najbardziej uznanych uczelni. 99,61% absolwentów jest zatrudnionych – jest to najwyższy wskaźnik zatrudnienia wśród łotewskich uczelni, ponadto ponad 80% studentów pracuje na studiach.

  • Riga, Łotwa

  Łotewski Państwowy Instytut Kultury Fizycznej (LVFKI) rozpoczął swoją działalność 1 stycznia 1946 r. decyzją Ludowej Rady Komisarzy LSSR.

  • Jelgava, Łotwa

  Łotewski Uniwersytet Nauk Przyrodniczych i Technologii jest instytucją szkolnictwa wyższego i nauki Republiki Łotewskiej, w której prowadzone są badania naukowe oraz programy studiów akademickich i zawodowych.

  • Ventspils, Łotwa

  Ventspils University of Applied Sciences (VUAS) został założony w 1997 roku jako samorządny uniwersytet państwowy i instytucja naukowa. Jego podstawową działalnością jest prowadzenie badań naukowych oraz realizacja akademickich i zawodowych programów studiów.

  • Rēzekne, Łotwa

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riga, Łotwa

  TSI to nowoczesna, dynamiczna politechnika nauk stosowanych, zlokalizowana w Rydze na Łotwie, oferująca wysokiej jakości edukację w języku łotewskim i angielskim, z naciskiem na badania stosowane. Łotwa położona jest w północno-wschodniej Europie, z wybrzeżem wzdłuż Morza Bałtyckiego, ze stolicą Rygą, jedną z europejskich metropolii z aktywnym życiem towarzyskim, zachwycającą architekturą, zielonymi parkami i przyjaznymi ludźmi. TSI tworzy tętniące życiem środowisko edukacyjne z wysoko cenionymi wykładowcami z całego świata. TSI to społeczność pełnych pasji, niosących i oddanych osób, które zapewniają indywidualne podejście do studentów w celu tworzenia długotrwałych relacji. TSI tworzy tętniące życiem środowisko edukacyjne z wysoko cenionymi wykładami z całego świata.