Keystone logo

16 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk ścisłych Programy w Nauka o żywności i napojach Sztuka kulinarna 2024

Filtry

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk ścisłych
  • Nauka o żywności i napojach
  • Sztuka kulinarna
Kierunki studiów
  • Nauka o żywności i napojach (16)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk ścisłych Programy w Nauka o żywności i napojach Sztuka kulinarna

Stowarzyszonej stopnia może otworzyć świat możliwości dla kogoś szukającego rozszerzyć na ich doświadczeń edukacyjnych po zdobyciu dyplomu w szkole wtórną. Stopień dwa lata, a nie cztery lata potrzebne do pracy licencjackiej, współpracownik można uzyskać w wielu dziedzinach nauki.

Czym jest Associate of Science w Culinary Arts? Często jest to program edukacyjny, który zapewnia swoim studentom narzędzi, wiedzy i umiejętności niezbędnych do pracy w branży kulinarnej. Możesz mieć zarówno w swojej klasie i pierwszej ręki doświadczenie w pracy w kuchni i uczenia tajniki przemysłu spożywczego w wielu pojemnościach, czy to uczenie się i przygotowanie różnych potraw lub zrozumienia działalności gospodarczej z dnia na dzień zajmujących się pomyślnie uruchomiony restauracja lub inna branża spożywcza.

Są to zazwyczaj kilka korzyści dla osiągnięcia wspólnikiem w Sztuki Kulinarnej.Zamiast zimnego do intensywniejszej pracy w przedsiębiorstwie spożywczym zorientowanych, może masz wiedzę i tło, które pozwala, aby przejście płynnie jak wziąć na tej pierwszej pozycji w branży.

Koszt programu może zależeć od wybranej instytucji do udziału. To może się różnić ze względu na liczbę wymaganych kursów i jakiejkolwiek pomocy finansowej może być w stanie nabyć.

Ci, którzy zapiszą często mają dostęp do różnych pozycjach, w tym kucharz linia kucharza, bankiet, spiżarnia, sous a szef kuchni, osobistego kucharza i więcej. W połączeniu z badań z udziałem finansowych aspektów branży kulinarnej, można mieć świadomości biznesowej niezbędne do pracy zarówno w sali restauracyjnej lub cateringowej, a nawet otworzyć własny biznes.

Może istnieć wiele sposobów, aby zarobić Associate of Science w Sztuki Kulinarnej. Instytucje mogą oferować zarówno studia w klasie i kursy online.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.