Keystone logo

1 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk ścisłych Programy w Studia biznesowe Sprzedaż w Costa Mesa, Stany Zjednoczone dla 2024

Filtry

Filtry

 • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk ścisłych
 • Stany Zjednoczone
 • Studia biznesowe
 • Sprzedaż
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (1)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Popular study format

  Popular education type

  Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk ścisłych Programy w Studia biznesowe Sprzedaż

  Miasto Costa Mesa, California szybko stała poza miastem. Ma instytucje kilkanaście wyższych z największym jest National University, zarówno publicznych jak i prywatnych.

  Stanowisko sprzedaży obejmuje daję i trwać od konsumentów i przemysłu, a także handlu między narodami. To pole akademickich koncentruje się na nauczaniu marketingu i ekonomii, aby zrozumieć, co napędza wymaganiom rynku i sposobu dostarczenia towaru przy jednoczesnym wzmocnieniu rozwoju biznesu.

  USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

  Associate of Science może być świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują stopień szybko, aby awansować swoją karierę. Ten typ stopniu oparta jest więcej umiejętności i istnieje wiele dziedzin naukowych, które student może realizować.