Keystone logo

3 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie sztuk pięknych (Associate of Arts) Programy w Ekonomika Ekonomia Biznes i ekonomia 2024

Filtry

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie sztuk pięknych (Associate of Arts)
  • Ekonomika
  • Ekonomia
  • Biznes i ekonomia
Kierunki studiów
  • Ekonomika (3)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie sztuk pięknych (Associate of Arts) Programy w Ekonomika Ekonomia Biznes i ekonomia

Ci, którzy chcą rozpocząć swoją karierę lub wolą pracować w kierunku studiów licencjackich w fazach, mogą chcieć rozważyć stopień Associate. Studenci mogą ukończyć te kursy pomaturalne w ciągu zaledwie dwóch lat.

Co to jest Associate of Arts w Biznesie i Ekonomii? Program ten ma na celu dać absolwentom jasne zrozumienie ekonomii - ogólnie zdefiniowanej jako produkcja, dystrybucja i konsumpcja towarów i usług. Studenci powinni nauczyć się analizować i stosować politykę gospodarczą, a także uzyskać wgląd w globalną gospodarkę. Kursy zazwyczaj obejmują rozumowanie matematyczne i naukowe, zastosowanie teoretycznego rozumienia do praktyki, znajomość obsługi komputera i technologii, pisemną i ustną komunikację oraz krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów.

Absolwenci mogą wejść do świata biznesu dzięki możliwości interpretowania danych biznesowych, umiejętności, które są prawdopodobnie pożądane w erze analityki cyfrowej. Ulepszone słownictwo z zakresu polityki mikro i makroekonomicznej może dać uczniom moc wiedzy. Absolwenci mogą stosować zrozumienie polityki rządowej dotyczącej rynków w kierunku awansu zawodowego.

Uczniowie mogą uznać, że edukacja nie jest "uniwersalna". Rzeczywiście, opłaty za kursy są różne w różnych uniwersytetach i na całym świecie, więc przyszli studenci powinni uzyskać szacunkowe koszty całkowite bezpośrednio od wybranej szkoły.

Ze względu na szeroki i mocno skoncentrowany na biznesie zestaw umiejętności, których studenci często uczą się przez Associate of Arts w Biznesie i Ekonomii, ich możliwości kariery są praktycznie nieograniczone. Tytuły prac mogą obejmować makler giełdowy, analityka operacyjnego, analityka finansowego, planistę finansowego, zarządcę funduszy hedgingowych, zarządzającego aktywami, maklera giełd towarowych, podmiot handlujący akcjami, podmiot handlu zagranicznego i analityka gospodarczego. Podczas gdy kariera w dziedzinie ekonomii zwykle wymaga świadomości finansowej, branża jest wystarczająco duża, aby absolwenci mogli wybierać spośród wielu różnych dziedzin w tej dziedzinie.

Być może uda Ci się dziś wyruszyć w Stowarzyszeniu Sztuk w Biznesie i Ekonomii za pośrednictwem internetowych ścieżek. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.