Keystone logo

37 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Nauka o żywności i napojach Sztuka kulinarna 2024

Filtry

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych
  • Nauka o żywności i napojach
  • Sztuka kulinarna
Kierunki studiów
  • Nauka o żywności i napojach (37)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Nauka o żywności i napojach Sztuka kulinarna

Ci, którzy szukają sposobu na Excel w określonej ścieżki kariery będzie chciał rozważyć uzyskanie stopnia. Jednak ci, którzy może mają już pewną wiedzę lub szukasz bardziej ukierunkowanego ścieżki mogą korzystać z Associate in Applied Science.

Czym jest Associate of Applied Science w Culinary Arts? Ten stopień kojarzy będzie szkolić studentów z różnych kulinarnych zawodach i sytuacjach, a zapewni praktyczne szkolenie wymagane, aby dowiedzieć się więcej na temat praktyk kulinarnych, planowania i zarządzania menu restauracji. Studenci mają szeroki zakres wyboru w kursach takich jak odpowiednie przygotowanie żywności, technik gotowania, praktyk sanitarnych, żywienia i kuchni kulturowej.

Ci, którzy decydują się ukończyć studiów w sztuce kulinarnej będzie wyposażony w umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania kuchnią, takich jak kontrola zapasów i kulinarnej prezentacji.Dodatkowo, studenci mogą być w stanie ominąć niektóre z wieloletnim doświadczeniem niezbędnym do wyższej płatnicze lub etatowych stanowisk w branży kulinarnej.

Koszt stowarzyszonej stopnia będą się różnić w zależności od długości programu, instytucji, jak i kraju, w którym stopień został uzyskany. To ważne, aby studenci zainteresowani stopniu docierać do instytucji, aby dowiedzieć się więcej o programach oferowanych.

Studenci znajdą się z możliwością zawarcia szeregu stanowisk, takich jak planowania menu, sous chef, osobisty kucharz, kucharz, kierownik linii usług lub mogą one mieć możliwość, aby otworzyć własną restaurację. Będą one dobrze przystosowane do żadnej z tych karier. Z takich umiejętności jak przedsiębiorczość, organizacji, usług sanitarnych i wiedzy w różnych produktów spożywczych, absolwenci będą mieli kilka możliwości w odniesieniu do potencjalnych pracodawców.

Istnieją opcje na forum i międzynarodowe dla tych, które rozważają wspólnikiem w Sztuki Kulinarnej. Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.