Keystone logo

Filtry

 • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych
 • Stany Zjednoczone
 • Nauka o żywności i napojach
Kierunki studiów
 • Nauka o żywności i napojach (42)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

42 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Nauka o żywności i napojach w Stany Zjednoczone dla 2024

  Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Nauka o żywności i napojach

  Badanie właściwości żywności jest wliczony w badaniach żywności i napojów. Gdzie żywność pochodzi, jak żywność i napoje są produkowane, i jak te elementy są transportowane, przechowywane i pochłonął wszystkich, są badane w tych badaniach.

  USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

  Associate of Applied Science daje studentom solidne podstawy zarówno specjalistycznego szkolenia zawodowego i kształcenia ogólnego. Studenci poszukujący szybkiej ścieżki do pracowników mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin i zakończyć program w ciągu dwóch lat.