Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 37 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Opieka zdrowotna w Stany Zjednoczone 2023

37 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Opieka zdrowotna w Stany Zjednoczone 2023

overview

Studenci studiujący w dziedzinie opieki zdrowotnej są szkoleni na liderów, menedżerów i specjalistów, koncentrując się na organizacji, strukturze i świadczeniu opieki zdrowotnej. Istnieje wiele potencjalnych możliwości zatrudnienia. Studenci mają okazję służyć ludziom we wszystkich segmentach społeczeństwa, przyczyniając się do poprawy zdrowia osobistego i publicznego.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Associate of Applied Science daje studentom solidne podstawy zarówno specjalistycznego szkolenia zawodowego i kształcenia ogólnego. Studenci poszukujący szybkiej ścieżki do pracowników mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin i zakończyć program w ciągu dwóch lat.

read_more

filters

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych
  • Stany Zjednoczone
  • Opieka zdrowotna
fields_of_study
  • Opieka zdrowotna (37)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format