Keystone logo

Filtry

 • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych
 • Stany Zjednoczone
 • Ekonomika
 • Księgowość
 • Księgowość zawodowa
 • W kampusie
Kierunki studiów
 • Ekonomika (1)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

1 W kampusie Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Księgowość zawodowa w Littleton, Stany Zjednoczone dla 2024

  Popular education type

  W kampusie Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Księgowość zawodowa

  Littleton, Colorado jest 20. najbardziej zaludnione miasto w stanie i domu do 41.000 mieszkańców. Jego siostra jest Bega miasto, Australia i ma uczelnię w jego granicach z więcej w pobliżu.

  Studenci zainteresowani finansów może chcieć się uczyć profesjonalnej księgowości. Programy mogą różnić się oferty kursów, ale wspólne zajęcia są koszty zarządzania i księgowości, rachunkowości i audytu rząd, opodatkowania dochodu, prawo działalności gospodarczej i zarządzania ryzykiem informacje.

  USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

  Associate of Applied Science daje studentom solidne podstawy zarówno specjalistycznego szkolenia zawodowego i kształcenia ogólnego. Studenci poszukujący szybkiej ścieżki do pracowników mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin i zakończyć program w ciągu dwóch lat.

  Nauka na terenie kampusu odnosi się do osobistego uczęszczania na zajęcia. Zwykle obejmuje chodzenie na tradycyjne zajęcia i wykłady, uczestnictwo w zajęciach grupowych oraz osobiste kontakty z wykładowcami i rówieśnikami. Nauka na terenie kampusu często obejmuje również dostęp do laboratoriów, bibliotek i innych zasobów kampusu, takich jak kluby studenckie, biura karier i ośrodki rekreacyjne.