Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 6 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Administracja w Port Angeles, Stany Zjednoczone 2024

6 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Administracja w Port Angeles, Stany Zjednoczone 2024

Przegląd

Port Angeles znajduje się w Waszyngtonie, USA. Port Angeles jest jednym z największych prehistorycznych wiosek indiańskich. Kolegia w Port Angeles obsługują ponad 10.000 lokalnych i zagranicznych studentów.

Programy Administracja zapewnić studentom praktyczne szkolenie poprzez staże i projektów, a także wykładów. Studenci mogą spodziewać się cztery lata studiów, a często są zobowiązane do podjęcia kursów niezwiązanych z administracją, takich jak biologia i literatury, dopełniają ich stopnia.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Associate of Applied Science daje studentom solidne podstawy zarówno specjalistycznego szkolenia zawodowego i kształcenia ogólnego. Studenci poszukujący szybkiej ścieżki do pracowników mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin i zakończyć program w ciągu dwóch lat.

Czytaj więcej

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych
  • Stany Zjednoczone
  • Studia administracyjne
  • Administracja
Kierunki studiów
  • Studia administracyjne (6)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów