Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 20 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Administracja 2024

20 Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych Programy w Administracja 2024

Przegląd

Stopień jednostce stowarzyszonej jest jeden sposób uczniowie mogą dalszego kształcenia pomaturalnego. Full-time studenci zazwyczaj zarabiają tego stopnia w ciągu dwóch lat.

Czym jest Associate of Applied Science w administracji? Stopień ten dwuletni pozwala studentom do zbadania sprawy podlegające takie jak gra na instrumentach klawiszowych, DTP, formatowania strony internetowej i aplikacji do przetwarzania tekstu. Inne classwork mogą obejmować transkrypcję i pisanie biznesowe, jak również inne lekcje angielskiego i kompozycji. Student powinien również oczekiwać, aby podjąć inne lekcje matematyki i nauki, a także kilka fakultatywnymi. Wymagane zajęcia często obejmują te obejmujące komunikacji, ekonomii i marketingu.

Zarabianie stopień jednostki stowarzyszonej zapewnia absolwentom z kilkoma korzyściami. Ci, którzy wybierają się do dalszego kształcenia na ogół korzystają więcej możliwości rozwoju wiedzy i umiejętności, które uzyskują w trakcie trwania ich studiów.Osoby z dyplomem może zarobić więcej niż bez niego.

Koszt Associate of Applied Science w administracji będą się różnić w zależności od OM szkołę i długość studenta studiów. Czasami występują opcje pomocy finansowe dostępne dla tych, którzy kwalifikują się. Studenci powinni skontaktować się z biurem rekrutacji swojego przyszłego szkoły o informacje na czesne.

Ten stopień pomaga otworzyć drzwi dla kilku prac biurowych i administracyjnych. Możliwości kariery dla absolwentów obejmują pozycje jako administrator biura, asystent zasobami ludzkimi lub asystenta wykonawczej. W zależności od ostrości ich stopnia, studenci mogą również dążyć stanowiska w administracji opieki zdrowotnej z wyższych ośrodków mieszkalnych, szpitalach i prywatnych fundacji. Studenci mogą również znaleźć możliwości administracyjnych w prawie każdej branży, zarówno w swoich krajach i na całym świecie.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek, opcje online dla edukacji dostarczenie studentom wiele możliwości. Uczniowie powinni zajrzeć do konkretnych programów i instytucji w celu znalezienia studiów, które najlepiej odpowiada ich potrzebom. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów dwuletnich w dziedzinie nauk stosowanych
  • Studia administracyjne
  • Administracja
Kierunki studiów
  • Studia administracyjne (20)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania