Przeczytaj oficjalny opis

Informacje o programie

Ten program zapewnia podstawowe wymagania, aby przejść do kolegium lub uniwersytetu jako juniora, aby ukończyć licencjat. Jesteś odpowiedzialny za wypełnienie wymagań wstępnych uniwersytetu w celu przekazania.

Studenci zapisani do tego stopnia AA będą badać różne klasy, w tym socjologię sportu i administrację sportową, aby lepiej zrozumieć branżę sportową. Biuro Statystyki Pracy przewiduje wzrost o 29% liczby miejsc pracy w coachingu i zwiadowach do roku 2020 oraz 10% wzrost liczby agentów i menadżerów sportowców do 2016 roku.

Stopnia Associate of Arts (AA) jest dwuletnim stopniem artystycznym zaprojektowanym dla studenta, który zamierza przenieść się do programu licencjackiego. Nie zarabiajcie AA w określonym majorze; Jednak masz możliwość śledzenia konkretnego specjalisty na uniwersytecie, wybierając odpowiedni poradnik w Santa Fe College. Jeśli nie widzisz utworu nastawionego na zamierzonego kierunku transferu, możesz wybrać opcję Studia ogólne i porozmawiać ze swoim doradcą akademickim.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 14 więcej kursów w Santa Fe College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty