Read the Official Description

ZINTEGROWANE '' OLYMPUS '' Zero - DO ATPL zamrożone

OLYMPUS Aviation Academy opracował dokładną zintegrowany program szkolenia pilotów przynieść studentom do znajomości tak, że działają one jako ko-pilotów na pojedynczych i / lub wielosilnikowych samolotów w zarobkowym transporcie lotniczym i kontynuować swoją karierę w lotnictwie.

Zintegrowany kurs jest w pełnym wymiarze godzin od zera godzinnego doświadczenia aż do uzyskania zamrożonego EASA ATPL (fATPL), w tym znajomości języka angielskiego (ICAO) i certyfikat MCK.

Jeśli zdecydujesz się zapisać na kurs zintegrowany zdecydowałeś się zostać zawodowym pilotem uczestnicząc w pełnym wymiarze godzin, w tym z dnia na dzień szkolenia naziemnego i lotniczego.

Wstępne wymagania:

  • Minimalny wiek wejścia w OLYMPUS Aviation Academy Zawodowego lotu wynosi 18 lat.
  • Biegły w angielskim.
  • Posiadacz ważnego zaświadczenia lekarskiego klasy 1 EASA.

Czas trwania kursu:

Przed rozpoczęciem kursu student jest zobowiązany do zakończenia procesu rejestracji poprzez złożenie formularza ATPL wniosku wraz z zaświadczeniem EASA klasa medyczna 1, kopia dowodu osobistego lub paszportu, kopia maturę (lub równoważny) i 4 fotografie.

Regularne szkolenia rozpoczęciem lotu około 1 miesiąca po rozpoczęciu kursu i działa nieprzerwanie od tego momentu. Jednakże student ma możliwość wyboru, aby rozpocząć szkolenie w późniejszym czasie. Minimalny czas trwania kursu ATPL zintegrowanego wynosi 12 miesięcy, a maksymalna wynosi 36 miesięcy. W OLYMPUS Aviation Academy średni czas wymagany do przeprowadzenia kursu ATPL wynosi 12 - 14 miesięcy, w tym wszelkie szkolenia i egzaminy.

  • pozaeuropejskich obywatele są zobowiązani do ubiegania się o VISA.
  • Olympus Aviation Academy obsługuje wszystkie procedury wizowej.

Należy stosować możliwie jak najszybciej, w celu zarezerwowania pozycję i rozpocząć studia za pośrednictwem naszego systemu e-learningowego, przed przyjazdem. Można rozpocząć ATPL Modular / Distance Learning w dowolnym momencie.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Olympus Aviation Academy »

Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
12 - 14 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019