Read the Official Description

* SZCZEGÓLNY KURS Z KOMPONENTEM PODRÓŻY

Pamiętaj, musisz zapisać się na studia doktoranckie w American College of Norway, co oznacza, że ​​musisz studiować 5 naszych kursów (łącznie 15 kredytów). Będziemy z Państwem komunikować się w celu omówienia, które z naszych innych kursów chcesz dodać.

Ten kurs jest zbudowany wokół pięciodniowej, czterodniowej podróży grupowej do fascynującego arktycznego archipelagu arktycznego Norwegii w Svalbard. Naszym głównym celem jest stymulowanie i pogłębianie zainteresowania Arktyką, regionem o coraz ważniejszym znaczeniu dla naszego świata, jak również na północy Norwegii.

W naszych czasach doświadczymy klimatu High North, życia próbnego w Longyearbyen, jednego z najbardziej na północ wysuniętych na świecie miast i poszerzamy nasze zrozumienie historii i statusu Svalbarda.

Po drodze dowie się również więcej o swoim pięknym, ale delikatnym ekosystemie io powiązaniach globalnych procesów zmian klimatycznych. To jest naprawdę rzadka okazja, która rozwinie unikalne miejsce.

Wymagania kursu obejmują podróże do i z Svalbardu oraz udział w planowanych zajęciach, w tym zaplanowane sesje w Centrum Uniwersyteckim w Svalbard (UNIS), jednodniową wycieczkę łodzią do opuszczonego osadnictwa górniczego Pyramiden i wszelkie inne wspólne działania .

Pomyślne ukończenie wszystkich wymagań spowoduje udzielenie jednej godziny zaliczki.

Studenci mogą zapisać się jako osobny kurs jednego kredytowego lub mogą je podążać równolegle z moim kursem w sprawach dotyczących Arktyki. Ten ostatni jest wysoce zalecany, o ile Zintegrowane Doświadczenie Kulturalne ma na celu uzupełnienie i wzbogacenie tematów, które objemy w pełnym wymiarze Arktyki.

Program taught in:
Język angielski

See 11 more programs offered by American College of Norway »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Stycz. 2020
Duration
5 dni
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019, Stycz. 2020
Application deadline

Sierp. 2019, Stycz. 2020

Location
Application deadline
Data końcowa