Zintegrowane doświadczenie kulturalne: arktyczny

American College of Norway

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Zintegrowane doświadczenie kulturalne: arktyczny

American College of Norway

* SZCZEGÓLNY KURS Z KOMPONENTEM PODRÓŻY

Pamiętaj, musisz zapisać się na studia doktoranckie w American College of Norway, co oznacza, że ​​musisz studiować 5 naszych kursów (łącznie 15 kredytów). Będziemy z Państwem komunikować się w celu omówienia, które z naszych innych kursów chcesz dodać.

Ten kurs jest zbudowany wokół pięciodniowej, czterodniowej podróży grupowej do fascynującego arktycznego archipelagu arktycznego Norwegii w Svalbard. Naszym głównym celem jest stymulowanie i pogłębianie zainteresowania Arktyką, regionem o coraz ważniejszym znaczeniu dla naszego świata, jak również na północy Norwegii.

W naszych czasach doświadczymy klimatu High North, życia próbnego w Longyearbyen, jednego z najbardziej na północ wysuniętych na świecie miast i poszerzamy nasze zrozumienie historii i statusu Svalbarda.

Po drodze dowie się również więcej o swoim pięknym, ale delikatnym ekosystemie io powiązaniach globalnych procesów zmian klimatycznych. To jest naprawdę rzadka okazja, która rozwinie unikalne miejsce.

Wymagania kursu obejmują podróże do i z Svalbardu oraz udział w planowanych zajęciach, w tym zaplanowane sesje w Centrum Uniwersyteckim w Svalbard (UNIS), jednodniową wycieczkę łodzią do opuszczonego osadnictwa górniczego Pyramiden i wszelkie inne wspólne działania .

Pomyślne ukończenie wszystkich wymagań spowoduje udzielenie jednej godziny zaliczki.

Studenci mogą zapisać się jako osobny kurs jednego kredytowego lub mogą je podążać równolegle z moim kursem w sprawach dotyczących Arktyki. Ten ostatni jest wysoce zalecany, o ile Zintegrowane Doświadczenie Kulturalne ma na celu uzupełnienie i wzbogacenie tematów, które objemy w pełnym wymiarze Arktyki.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
5 dni
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Norwegia - Moss, Ostfold
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019, Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019, Sierp. 2019
Norwegia - Moss, Ostfold
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą