Read the Official Description

Campus

  • Vila Nova de Gaia / Porto

prezentacja

Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest skierowany do pracowników służby zdrowia i pokrewnych dziedzinach, uczy bycia częścią frekwencji szkolenia i gdzie indziej w systemie na odległość.

cele przedmiotu

Zasoby ludzkie nie jest już postrzegane jako proste zasobów z pewnych umiejętności do wykonywania zadań oraz osiągnięcia celów organizacji, aby przejść się być czynnikiem różnicującym w strategii zarządzania służb lub instytucji.

Zarządzania ludźmi wykracza poza procedur kontroli i procedur; Oznacza to zaangażowanie wszystkich elementów organizacji oraz inwestycje w kreatywność i innowacyjność jako czynniki jakości i zróżnicowania.

Ten absolwent zapewnia teoretyczne i praktyczne eksplorację koncepcji, zasad i technik strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi.

kariera

Po ukończeniu studiów absolwenci będą mogli wykonywać funkcje Human Resources Manager w:

  • publiczne i prywatne jednostki służby zdrowia,
  • instytucje solidarności społecznej,
  • organizacje pozarządowe,
  • stowarzyszenia,
  • firmy.

uzyskanie dyplomu

Na ukończeniu Graduate Diploma in Human Resource Management, student musi spełniać program nauczania składa się z 31 punktów ECTS wymaganych.

Warunki przyjęcia

Podyplomowe przyjęcie może być wykonane przez posiadaczy Licencjata / Absolwenta lub równoważnego odpowiednika w dziedzinie zdrowia, nauk społecznych i humanistycznych, zarządzania lub innych dziedzinach.

Mogą być dopuszczone inne wnioskodawcom akademicki, naukowy lub zawodowy, który został ustanowiony przez techniczno-naukowych, jak potwierdzające zdolność do prowadzenia tego kursu.

Wsparcie dla zagranicznych studentów

  • Wsparcie formalności związanych z aplikowaniem;
  • Wsparcie w poszukiwaniu zakwaterowania;
  • Wstępny kurs języka portugalskiego Samouczek w trakcie pierwszego roku nauki dla osób posługujących się językiem angielskim lub francuskim.

Opłaty i nagrody

Skontaktuj się z instytucją.
Program taught in:
Portuguese (Brazil)
Portugalski

See 5 more programs offered by Instituto Piaget »

Last updated March 27, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
8 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019