Read the Official Description

Kontroli ruchu lotniczego i rozpowszechnianie niezbędnych informacji odbywa się za pomocą systemów łączności lotnictwa, które zapewniają bezpieczny i płynny przepływ ruchu lotniczego w przestrzeni powietrznej.

Systemy nawigacyjne dostarczają informacji o położeniu statku powietrznego i umożliwiają precyzyjną nawigację podczas całego lotu - od jego startu z lotniska odlotu do lądowania na lotnisku docelowym.

Urządzenia i systemy nadzoru są wykorzystywane do nadzoru nad ruchem statków powietrznych i ich w powietrzu. Najbardziej tradycyjne urządzenia nadzoru są radary, ale obok, nowe technologie wprowadzone do użytku, jak również - systemy MLAT ADS-B i.

Podczas studiów studenci specjalności Nawigacja lotnictwo komunikacyjne systemy zarządzania i (Technicy i inżynierowie-to-be) nauczyć się różnych dyscyplin związanych z lotnictwa, fizyki i matematyki. Zdobywają wiedzę specjalności elektrotechniki i technologii radiowej, elektroniki, technologii informatycznych, przetwarzanie danych i wielu innych dziedzinach. Podczas całego toku studiów umiejętności praktyczne w zakresie zarządzania systemami, możliwość oceny parametrów technicznych i umiejętności w testowaniu urządzeń i wyposażenia zostały opracowane.

W trakcie 4-letniej studiów studenci zdobyć również wiedzę na temat najnowszych systemów i technologii w tej dziedzinie, takich jak nawigacja satelitarna, komunikacji VoIP, GIS - Geographic Information System i kilka innych. Ponadto, układy UAV są prowadzone i jest możliwe rozwiązywanie robotyki i odpowiedniego programowania.

Studenci otrzymują przygotowanie szeroka skalę w komunikacji i zarządzania systemami nawigacji. Ponadto, mogą one specjalizują się w jednym z dwóch subspecialties:

  • Specjalista od nawigacji i nadzoru (A3.1), którzy uzyskali dogłębną wiedzę podczas swoich dwóch semestrów na Wydziale Radia i Inżynierii Komunikacji Politechniki w Tallinie, - specjalistów od komunikacji i przetwarzania danych informatycznych (A3. 2), który nabyć dogłębną wiedzę w trakcie swoich dwóch semestrów na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu w Tartu.

Inżynierowie z systemów nawigacji lotniczej i komunikacji może pracować w estońskich Sił Powietrznych, na lotniskach oraz w innych przedsiębiorstwach i firmach związanych z lotnictwem.

Oczywiście dla inżynierowie lotnictwa trwa cztery lata, a ilość badań jest 240 punktów ECTS. Proces badania dzieli się na trzy fazy:

  • Badania podstawowe trwają trzy semestry (90 ECTS). Kurs składa się z wykładów i szkolenia praktycznego, i służy jako podstawa dla kierunku studiów akademickich. Badania prowadzone są we współpracy z Uniwersytetem w Tartu i estońskiego Uniwersytetu Przyrodniczego.

  • Podstawowe badania lotnicze trwają jeden semestr (30 ECTS).

Specjalizacja rozpoczyna się po ukończeniu kursu w podstawowych badań lotniczych i dzieli się na dwie fazy:

  1. Podstawowe szkolenie zawodowe oraz

  2. Szkolenia specjalistyczne. Kursy specjalne (do 120 punktów ECTS) trwają cztery semestry. Badania prowadzone są we współpracy z Politechniki w Tallinie i praktycznego szkolenia w zakresie współpracy z różnych przedsiębiorstw lotniczych i instytucji w Estonii i za granicą.

Absolwent Akademii studenci muszą napisać pracę dyplomową oraz zdać egzaminy w zależności od wybranej specjalności.

Językiem wykładowym w EAVA jest język estoński wyjątkiem wspólnych kursów do studentów programu Erasmus, które są prowadzone w języku angielskim.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by Estonian Aviation Academy »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019