Read the Official Description

Oferujemy międzynarodową akredytację lekcje języka angielskiego regularnie w dogodnych lokalizacjach taktowania w Nowym Jorku. Oferujemy interaktywny i przyjazny dla środowiska, które sprawia, że ​​nauka angielskiego udany.

  • Nauka angielskiego Rozmowa: Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają natywne niezwykle środowisko nauczania, które będą rozwijać swoje umiejętności English rozmowę i zbuduje swoje słownictwo.
  • Nauka języka angielskiego Gramatyka: Naucz się używać poprawnej gramatyki z naszych zasobów i materiałów treningowych. Online Self-Study: Nauka angielskiego gdziekolwiek z naszych kursów online

Ucz się angielskiego w Nowym Jorku

Język angielski jest najczęściej używanym językiem na świecie, i jest stosowany w wielu nośnikach, takich jak filmy, programy telewizyjne, piosenek i powieści. Jest językiem urzędowym w ponad 50 krajach i wielu narodów, które nie mają go za język urzędowy nadal posługiwać się językiem angielskim w ich Lingua Franca. Wyobraź sobie liczbę osób można rozmawiać i nowych rzeczy można odkryć o ich kulturze! To jest naprawdę "globalny język", a jej znaczenie jest nie do przecenienia w coraz bardziej zglobalizowanym świecie i połączonych ze sobą.

Wielu z was może już zrozumieć język do pewnego stopnia. Ale istnieje kilka powodów należy kontynuować swoją naukę:

Poprawy ogólnej COMMUNICATION

Wybierz jedną z naszych kursów, począwszy od intensywnych do regularnego, weekendu, oprogramowanie, wirtualne i bardziej pracować na wszystkich czterech umiejętności; czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.

Lepsze perspektywy zatrudnienia

Znajomość języka angielskiego stają się coraz bardziej istotne w miejscu pracy. Nasze kursy języka angielskiego i konwersacje angielski może pomóc Ci stać się bardziej pewny za pomocą języka i iść do przodu w swojej karierze.

PRZYGOTOWANIE DO BADANIA

Czy szukasz wyjechać za granicę do spraw szkolnictwa wyższego lub w celach imigracji do krajów anglojęzycznych, Eton Instytut oferuje kursy przygotowujące do egzaminów na IELTS, TOEFL, TOEIC, BULATS i YLE.

Wybierz opcję CLASS najlepszą dla siebie

Lekcje angielskiego GROUP

  • Interaktywne techniki nurkowe prowadzone przez doświadczonych native speakerów - 30 godzin kursu na okres od 5 do 7,5 tygodni - Rozmiar klasie średnio 12 'Wszystkie poziomy "oznacza, że ​​ten kurs jest dostępny w tym czasie i dacie każdym poziomie języka Starter z góry, z zastrzeżeniem minimalnej liczbie 4 studentów.

Ceny wykluczenia materiału nauki. Wpisowe w wysokości 30 $ ma zastosowanie do wszystkich nowych uczniów. Wszystkie kursy są w zależności od dostępności i warunków.

ENGLISH prywatne / SEMI-prywatne zajęcia

Elastyczny czas i lokalizacja - od 1 do 3 osób uczących

prywatne Klasy

  • One-to-One zajęcia z dedykowanego instruktora - szyte na miarę, aby dopasować do indywidualnych potrzeb - elastyczne czasy i lokalizacja - typowy przebieg w ciągu 20 godzin z możliwością podejmowania dodatkowych godzin w oparciu o potrzebie

Semi-prywatne Klasy

  • 3/2 Uczniowie - Możliwość zarezerwowania prywatnego klasy dla małej grupy przyjaciół lub kolegów - szyte na miarę, aby dopasować do indywidualnych potrzeb - elastyczne czasy i lokalizację, aby dostosować harmonogram grupy 2-3 osób uczących się, na żądanie u Instytut - Typowe Oczywiście w ciągu 20 godzin z możliwością podejmowania dodatkowych godzin w oparciu o stawki potrzebie wykluczenia materiału nauki. Wpisowe w wysokości 30 $ ma zastosowanie do wszystkich nowych uczniów. Wszystkie kursy są w zależności od dostępności i warunków.

ANGIELSKIEGO WIRTUALNE ZAJĘCIA

  • Platforma Łatwy w użyciu, nie umiejętności techniczne potrzebne - najwyższą elastyczność, platforma dostępna na wielu urządzeniach - Dołącz do grupy lub indywidualnej sesji w zależności od potrzeb - indywidualne uczenie się z międzynarodowym wykwalifikowanego instruktora

Lekcje języka angielskiego samokształcenie

Osiągnąć następny poziom sukcesu języka w krótkim czasie z działaniami interaktywnymi i ciekawych porad kulturalnych. Nasze programy do samodzielnej nauki języków on-line są odpowiednie dla początkujących do zaawansowanych głośników.

  • 60+ JĘZYKI jedna platforma - nieograniczony dostęp on-line do 12 miesięcy; nauczyć się wielu języków lub specjalizują się w jednym
  • CENNE KULTURALNE TIPS - spostrzeżenia kulturalne zwiększą swoją wiedzę i uznanie języka
  • Elastyczne opakowania - Wybierz między pakietem indywidualnej lub grupowej jak najlepiej odpowiadał naszym potrzebom stylu życia
  • DOWIEDZ zawsze i wszędzie - dostępne za pośrednictwem wielu platform (pulpit) i urządzeń mobilnych
Program taught in:
Język angielski

See 18 more programs offered by Eton Institute »

Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Lipiec 2019
Wrześ. 2019
Duration
20 godziny
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Lipiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa