Przeczytaj oficjalny opis

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Szkło to materiał o dużym potencjale ekspresji i wielu ograniczeniach technicznych. Jego produkcja i produkcja związane są ze sztuką antyczną i kultowymi miejscami, jak pokazuje dzielnica szkła w Murano.

Budowanie pomostu między nową generacją projektantów a tradycyjną produkcją szkła jest nowością w kursie Glass Design Advanced promowanym przez IED Venezia we współpracy z ważnymi instytucjami i firmami działającymi w tym sektorze. Jego celem jest wyszkolenie specjalistów zdolnych do wspierania firm szklarskich w ponownym przemyśleniu ich wizerunku i / lub zmianie ich marki.

Międzynarodowi wykładowcy, studia przypadków, bezpośrednie doświadczenie w fabrykach szkła stanowią atut tego kursu, który to zajęcia są ukierunkowane na oferowanie uczniom różnorodnego spojrzenia i świadomości świata szkła oraz jego związków z projektowaniem i rzemiosłem.

Możliwości kariery - projektant szkła, dyrektor kreatywny, artysta szklany.

Cel - Absolwenci i projektanci we wczesnej fazie kariery zainteresowani pogłębieniem wiedzy o materiałach szklanych i ich wykorzystaniem do projektowania nowych obiektów i linii produktów.

Metodologia i struktura - Program zapewnia ogólny przegląd różnorodności technik stosowanych w tworzeniu przedmiotów i wyrobów szklanych. Z metodologicznego punktu widzenia kurs odnosi się do zasady uczenia się poprzez komponowanie przez trzy fazy obserwacji, zrozumienia i doświadczenia.

Podzielone na 4 moduły, pierwsza część kursu przedstawia wizyty w muzeach, piecach i firmach szklarskich, aby przybliżyć uczniom, co jest i co znaczy pracować ze szkłem. Na lekcji teoretycznej studiują historię, ewolucję i procesy produkcyjne związane ze szkłem.

W ostatniej części jednak uwaga skupia się na praktyce, a każdy uczeń, wspomagany przez mentora Projektant z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu do produkcji szkła, opracuje projekty osobistego projektu, aby zrealizować je w prototypie w jednej z fabryk szkła partnerów .

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Venice »

Ostatnia aktualizacja September 12, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Duration
3 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
5,900
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Kwiec. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Kwiec. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa