Przeczytaj oficjalny opis

Banner-kursy-Hoteleria

Przychody Oczywiście zaawansowanego zarządzania, rentowność hotel i up-selling i cross-selling

Kurs Zaawansowane Przychody Zarządzanie: rentowność hotelu, up-selling i cross-selling (RMA) to program skierowany przede wszystkim do menedżerów, z uwagi na ich wysoki poziom wiedzy. Skierowany jest przede wszystkim dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności lub nauczyć się nowych technik rentowności hotelu.

Jest to kurs, który został opracowany z doświadczeniem dziesięciu lat ewolucji i wyrafinowania, bardzo koncentruje się na dochody i leczenie techniki zarządzania marketingiem i sprzedażą wyniku ewolucji i popytu w ramach odpowiedzialności Revenue Manager i hotelarstwo.

Projekt programu został uruchomiony po wnikliwej analizie programów szkoleniowych przychodów Zarządzania oferowanych przez jedne z najlepszych uczelni w międzynarodowych szkoleniach turystycznej, które dodaliśmy doświadczenie zawodowe codziennym życiu zawodu, zaczyna integrować rzeczywistość naszej branży hotelarskiej w klasie. Wszystko pod okiem i współpracy z Revenue Managerów prestiżowych krajowych i międzynarodowych (patrz opinie naszych opiekunów i współpracowników).

Wzmacnia swoją zawodową przyszłość z przebiegu zaawansowanej Przychody zaawansowanego zarządzania, rentowności hotelarskiej i up-selling i cross-selling

Wszystkie kursy są prowadzone z wykorzystaniem metodologii online. Wszystko opiera się przede wszystkim na rozwiązywaniu praktycznych przypadków, dzięki wykorzystaniu symulacji z naszych sparametryzowana Tools, że nie tylko pozwala realizować wszystkie poznane koncepcje (uczniowie pracują indywidualnie oraz w grupach i działać jako przychód niektórzy menedżerowie hoteli, codziennych sytuacjach, które symulują rzeczywistości), ale do analizy najlepszych wyników uzyskanych z podjętych decyzji.

RMA jest program, że każdy hotelarz profesjonalny i przychody manangement które chcą zarządzać rentowność zakładu turystycznego z zaawansowanym poziomie i pozostać na rynku pracy z wysokim zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych specjalistów.

W skrócie, kompleksowe szkolenia, wyspecjalizowane i dostosowane do potrzeb sektora. Co pozwala być na najwyższym poziomie w przyszłości zawodu w hotelarstwie. Upewnić się pobyt na czele Revenue Manager z najlepszych nauczycieli, najbardziej zaawansowanych środków technicznych i innowacyjnej platformy symulacyjnej.

Co masz po ukończeniu treningu przychodów Advanced Management

Kurs wymaga studenci mają wysoki poziom w zakresie zarządzania operacyjnego wpływów na terenie zakładu hotelowego. Z tej bazy wiedzy rozwija się cały program:

  • Nauka zarządzać rentowność zdjęcie z innej perspektywy, stosując inną segmentacji klientów. Celem jest analiza rentowności ze względu na rodzaj klienta. Tak więc zagłębić się w tworzeniu wartości dla hotelu przez Business Intelligence, Revenue dynamicznego prognozowania i rezerwacji optymalizacji i kompresji cenowym.
  • Opracowanie dotyczy ona Revenue Management z tej pozycji z marketingu i finansów. Tak więc, mamy postęp w zakresie zarządzania kanałami i rynków, dostosowując się do elastyczności cenowej przy użyciu zaawansowanych technik ekonometrycznych stosowanych do dochodów, w najbardziej odpowiedni zestaw konkurencyjnej.
  • Przeprojektowanie mieszankę usług orientowanie wyższe dochody, sprawdzając wpływ na rentowność hotelu. także analizować rzeczywiste problemy dotyczące grup i ich wpływu na rachunek zysków i strat i zważyć skutki i zakres wyglądzie efektu skali.
  • Tworzenie i rozwój bodźców i kampanie up-selling, cross-selling i na dół sprzedających się ze skutecznym wdrażaniem Total sprzedaży w hotelach.
  • Włącz nawiązać kontakt z najlepszymi specjalistami w przychodach Zarządzania i Komunikacji Sektora 2.0, można utworzyć własną profesjonalną sieć.

Perspektywy kariery

Klarowny Celem kursu jest dostarczenie superior i zarządzania przychodami zaawansowanej wiedzy, które mogą być przydatne do:

  • Odpowiedzialny, dyrektor i kierownik hoteli i sieci hotelowych.
  • Revenue Manager, Dyrektor Marketingu i finansowych, którzy chcą rozwijać wiedzę na temat Superior Revenue Management, w obliczu decyzji o wizji strategicznej.
  • Czysta Specjalista Revenue Management.

Tytuł

Ten program szkoleniowy daje studentowi właściwego tytuł Nebrija Business School w Madrycie, w którym wszystkie szczegółowe treści kursu.

Czas trwania i kredytów

Revenue Advanced Management Course ma trwać 120 godzin i przedłużenie 4ECTS (własny tytuł Nebrija University). Ogólna ocena programu zostanie ustalona z uwzględnieniem ciągłej oceny i rozwiązywania praktycznych przypadków.

modalność

Wykonywany jest w trybie online, przy wsparciu naszych nauczycieli i specjalistów w każdej dziedzinie specjalistów treści programu.

Staże

CESAE ma umowy z ponad 150 podmiotów związanych z sektorem turystyki i hotelarstwa. Wszyscy nasi studenci mają dostęp do staży w przedsiębiorstwach w celu uzupełnienia ich szkolenia. Nasz system jest otwarte i elastyczne praktyki i zwraca się do ucznia, którzy wykonują je w zależności od ich dostępności czasu i położenia geograficznego.

aspekty ekonomiczne

CESAE Biznes i Turystyka Szkoła pozwala studentom finansować wszystkich programów szkoleniowych, tak że aspekty ekonomiczne nie są przeszkodą w prowadzeniu wszelkich szkoleń.

Nasze programy szkoleniowe mogą być dotowane przez Fundację Trójstronnej.

Można wyświetlić wszystkie sposoby finansowania lub premiowych warunkach kontaktów Trójstronna Fundacja CESAE przez telefon 912 977 166 lub pisać na e-mail info@cesae.esThis~~poss Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Bez kompromisów.

Program prowadzony przez:
Język hiszpański

Zobacz 4 więcej kursów w CESAE Business & Tourism School »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
120 godziny
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty