Zaawansowany dyplom zarządzania

Pacific College of Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Zaawansowany dyplom zarządzania

Pacific College of Technology

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie planowania, zarządzania, administracji, płac, utrzymując sieć grupy roboczej, organizacyjnych i biznesowych rekordy, projektowanie i opracowanie dokumentów, zarządzania zasobami ludzkimi i koordynowanie zespoły lub kadry kierowniczej średniego szczebla w małych, średnich i dużych organizacji.

wstępne przygotowujące

Dopuszczenie do tego programu można uzyskać za pośrednictwem następujących szlakach:

Kwalifikacja szlaku

Obejmuje to wszelkie kwalifikacje zakończone, zgodnie z wykazem w akademickich wymogów kwalifikacji poniżej. Wnioskodawcy z odpowiednimi wcześniejszych badań trzeciorzędowych, które spełniają część wymogów akademickich oczywiście może być przyznana "kredyt" i / lub dopuszczenia do kursu z "zaawansowanym sytuacji". Patrz Podręcznik Studenta o szczegóły na zaawansowanych stojąco.

Doświadczenie zawodowe / Zatrudnienie

Obejmuje to wszelkie zatrudnienia lub miejscu pracy doświadczenia, że ​​wnioskodawca miał w sektorze Business Administration lub ściśle związanych z sektorem. Uwaga: Wnioskodawca musi dostarczyć kopie obu odniesienie zwrócić poślizg lub świadectwo grupowe / Podsumowanie. CV i referencje telefoniczne nie są akceptowane. Patrz Podręcznik studenta na szczegółach dotyczących procedur RPL.

Wymagania kwalifikacyjne

 • Lokalne studenci muszą mieć ukończony 12. roku lub równowartość międzypaństwowych. [1]
 • Zagraniczni studenci muszą mieć ukończenie 12 lat nauki lub równoważne do Australii Wyższa Szkoła Certificate.

[1] studenci dojrzałym wieku (21 lat i więcej) mogą być dopuszczone do tego programu bez formalnych kwalifikacji akademickich pod warunkiem, że posiadają wystarczające wymagania pisania i liczenia.

Studenci, którzy wcześniej ukończyli Certyfikat IV lub wyższe kwalifikacje w Australii nie trzeba dostarczyć świadectwa szkolne.

Wymagania znajomości języka angielskiego

Pierwotne dowody: Aby zostać zaoferowane miejsce w Pacific Kolegium, za granicą student musi wykazać dowody jednego z następujących testów:

 • IELTS 5.5 *
 • TOEFL iBT 46
 • PTE Academic 42
 • Cambridge English: Advanced (CAE) 47
 • OET Przełęcz
 • TOEFL PBT 527

Alternatywne dowody:

 • Overseas Student, który zdobył poniżej wymaganego minimum punktów w testach wymienionych powyżej, on / ona musi być podjęte lub zgadzają się w przedsiębiorstwie programu języka angielskiego (ELICOS) co najmniej 10 tygodni.

lub

 • Overseas Student, który studiował w Australii przez co najmniej 6 miesięcy, zostanie uznana za wymagany poziom znajomości języka, pod warunkiem że wniosek zostanie dołączony jest dowód, że on / ona należycie wypełniony Certificate IV lub wyższej kwalifikacji i medium instrukcji było Angielski.

lub

 • Student na lądzie nie mając IELTS / TOEFL / PTE naukowy / lub certyfikat Cambridge ELICOS może również spełniać wymóg języka, jeśli mogą one wykazywać ALTE Level 3 lub wyżej wynik w teście przeprowadzonym przez Kolegium.

Kurs Wyniki

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich jednostek w tym kursie, studenci są uprawnieni do Advanced Diploma of Management. Po zakończeniu Advanced Diploma, studenci mogą wybrać dalsze badania w zakresie zarządzania i Zasobów Ludzkich na poziomie szkolnictwa wyższego.

Nauczanie i Metoda oceny

Metoda nauczania obejmuje zagadnienia teoretyczne i klasie dyskusji z przypadków z różnych organizacji. Studenci będą ułatwiać rozwijanie umiejętności i wiedzy, aby spełnić wymagania dla każdej jednostki kompetencyjnych i ich elementów.

Wszystkie oceny kompetencji jednostek będą prowadzone zgodnie z wytycznymi oceny i standardów kompetencyjnych w oficjalnie zatwierdzony Pakietu Szkoleniowego dla tej kwalifikacji.

Ocenę, procedury i kryteria oceny wyników będzie jasne, wszyscy uczestnicy zapisani w tym kursie. Oceny będą przeprowadzane dla każdej części programu szkoleniowego, a procesy będą ważne, rzetelne, uczciwe i elastyczne.

Procesy oceny obejmie szeroki zakres umiejętności i wiedzy potrzebnych do wykazania kompetencji i integracji wiedzy i umiejętności ich praktycznego zastosowania. Procesy oceniania zapewni uznawania kwalifikacji bez względu na sposób, w którym zostały one nabyte lub kiedy.

Na ogół podczas tego kursu, ocena polega na osiągnięcia uczniów w zakresie kryteriów obejmujących klasy wydajności i prezentacji, egzaminu ustnego i pisemnego, pokazów i innych prac klasowych.

Uczniowie otrzymują informacje zwrotne po zakończeniu procesu oceny od właściwej osoby oceniającej. Jeśli uczniowie nie są zadowoleni z wyniku oceny, mogą odwołać się do ponownej oceny zgodnie z polityką College ponownej oceny i procedury (patrz: podręcznik student).

Campus Lokalizacja

Kampus jest dogodnie usytuowany w Auburn, który jest około 20 km od Sydney CBD i zaledwie 3 minuty spacerem od dworca kolejowego w Auburn. Adres ulica jest Level 1, 91-95 Rawson Street, Auburn NSW 2144.

Środowiska lokalnego oraz sprzęt

Australia to kraj wielokulturowy. Duża liczba zagranicznych studentów przyjść do Australii, aby kontynuować swoje badania rocznie. Nasz kampus znajduje się w Sydney, jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Sydney ma znanych miejsc do wizyty w tym pięknym Opera, Harbour Bridge i Bondi Beach.

Nasza klasa składa się z uczniów z różnych krajów Azji, Afryki i Europy. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt komputerowy z najnowszych urządzeń i wysokiej prędkości obiektu wyszukiwarki internetowej. Inne udogodnienia obejmują bibliotekę z książkami zasobów i leksykony, kuchni, itp

Nasze zajęcia są małe, a nasi doświadczeni wykładowcy skupić się na indywidualnych potrzeb uczniów w procesie uczenia się.

Wielu wykładowców użyciu projektorów multimedialnych i rzutniki do pomocy wizualnych podczas swoich zajęć. Komputery dostępne są w laboratoriach przez komputer do użytku studentów. Studenci mogą korzystać z tych komputerów w godzinach zajęć, aby zakończyć swoje zadania, lub do badań internetu. Zadania mogą być drukowane za niewielką opłatą lub mogą być poddane wykładowców poprzez e-mail.

Koszt związany studiować w Australii

Koszt otrzymania edukacji w Australii jest dość wysoka, biorąc pod opłat konto czesnego, kosztów utrzymania i podróży międzynarodowych. Koszt dzienny zawsze zależy od indywidualnych studentów jednak Departament Imigracji i Wielokulturowości i Spraw Pozyskanie radzi studentom mieć AU 18610 $ rocznie. Dlatego trzeba dokonać ustaleń w celu zapewnienia uiszczenia kosztów poniesionych w Australii przed wykonaniem ruchu.

Inne opłaty

 • Opłata za złożenie wniosku przedmiotu: AU $ 150
 • Opłata za zakwaterowanie Umiejscowienie: AU $ 200
 • Opłata za transfer: AU $ 200
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
10,000 AUD
na rok
Locations
Australia - Sydney, New South Wales
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Australia - Sydney, New South Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą