Przeczytaj oficjalny opis

Przeznaczony do Twoich potrzeb. Specjalizacje od AZ.

Accent Międzynarodowy

Kursy Mała Grupa

Małe pola grupy są przez co najmniej 2, a najwyżej 4 uczestników podobnym poziomie. Grupy są uprawiane na podstawie informacji uzyskanych w analizie formularz i początkowe potrzeb. Zdarza się, że uczestnik będzie telefonował, by sprawdzić poziom. Podczas oceny w pierwszym dniu, skład kursu jest potwierdzone lub zmienione przez nauczyciela przedmiotu.

Treść Small Group Course

Kursy mała grupa może być ogólnie lub Business English. Kurs składa się zazwyczaj z czterech modułów - pierwszy skupia się na dokładność i dlatego patrzy na prawidłowego stosowania gramatyki i słownictwa, drugi skupia się na Zrozumienia - albo otwarci umiejętności - i pomaga par6cOants celu poprawy ich słuchanie i czytanie; wygląd trzecimi na umiejętności i prowadzi szkolenia w spotkaniach, telefonowanie, towarzyskich, prezentacje, etc. a ostatni element ponownie podkreśla komunikat i działa w obszarach płynność, wymowy, intonacji i zaufania. Zawartość każdego małego przedmiotu grupa nie jest stała, ale i dostosowane do potrzeb członków grupy. Jest stale przeglądane i zmieniane w miarę potrzeb.

Intensywność zajęć

Kurs Small Group (SG 40) jest w ciągu 40 godzin w tygodniu: 09.00 do 17.00, od poniedziałku do piątku.

Okresy golfowe

Kursy Małe grupy mogą być podjęte na 2, 3 lub 4 tygodnie. Minimalny okres wynosi 2 tygodnie, a większość uczestników uczestniczenia w ciągu 2 tygodni.

Terminy rozpoczęcia

Kursy mała grupa rozpocznie się pierwszy i trzeci poniedziałek każdego miesiąca. Czasami jest możliwe użycie w innym czasie, ze względu na modułową przebiegu, ale zaleca się pierwszy i trzeci poniedziałek optymalną skuteczność.

Mała Grupa Cena kursu

Kurs Szczegóły Na tydzień
SG40 40 godzin tygodniowo w małej grupie maksymalnie 4 uczestników. £ 1150

Opcjonalnie pre / post Course Package

Opis Cena £
Face-to-Face, program szkoleń on-line

6 x 50-minutowe sesje wcześniej Wielkiej Brytanii

4 x 50 minutowe sesje po Wielkiej Brytanii
£ 400

Mieszkanie

Wykonawczy Home Stay Zakwaterowanie Na tydzień
Wysokiej jakości zakwaterowanie. Pokój z łazienką, śniadanie i kolację od poniedziałku do soboty (obiad z trenerów) i wszystkie posiłki w niedzielę. £ 325

Opłaty rezerwacyjne

Opis Cena za rezerwację £
Dodano do każdej rezerwacji na pokrycie kosztów i czasu podawania £ 110
Proszę zanotować:
 • Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok.
 • Szkoła jest zamknięta między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem.
 • Ceny kursów nie obejmuje zakwaterowania.
 • Minimalny wiek kursów akcent jest 21 lat.
 • Ceny podane w euro są notowane na zamówienie.
 • Akcent zastrzega sobie prawo do zmiany tych cen.

Zawarte w cenie kursu

Wszystkie kursy Accent dostarczyć kompletny pakiet. Wszystko wliczone jest tak, że tylko dodatkowe pieniądze potrzebne jest kieszonkowe.

Kursy obejmują:

 • Przesunięcia między Exeter i Zakwaterowanie
 • Lunch z trenerów każdy dzień kursu *
 • Pełny program społeczny *
 • Wstępna ocena diagnostyczna
 • Sprawozdanie końcowe i rada na przyszłość
 • Codzienny transport do / z Accent Accent samochody
 • Przekąski w ciągu dnia
 • Wszystkie materiały i urządzenia
 • Kurs projektowania
 • Członkostwo akcentu Absolwentów

Liczba godzin tygodniowo obejmuje lunch oraz przerwy, ponieważ są one zawsze z trenerami i planowane są jako integralna część kursu. Godziny kontaktu, w rzeczywistości, zawsze przekracza liczbę godzin wskazanych.

Uwaga *: Kurs I20 jest oczywiście pół etatu i jest przeznaczony dla tych, którzy chcieliby lżejszy przebieg i mniej pracy. Dlatego cena za I20 nie obejmuje lunch lub program społeczny.

UK Centrum Accent International

Accent Międzynarodowy

Kursy Accent w Wielkiej Brytanii odbywają się Bicton College w pięknym hrabstwie Devon w South W est Anglia.

Bicton College został zbudowany na początku 18 wieku i znajduje się w dawnym domu Pana Clinton. Stoi on na terenie prywatnego parku o 200 ha i został osiągnięty przez długi zadrzewionej alei. Budynek jest otoczony przez ogrody, drzewa, kwiaty i pól, z przodu jest duże jezioro.

Obecnie jest to w pełni wyposażone centrum szkoleniowe, dostarczanie nowoczesnych technologii i urządzeń dla uczestników podróżujących akcent z całego świata.

Z loży wejście wzdłuż jedynej alei drzew małpy-logiczna, w Europie, obok jeziora i przez drzewa, wpisać kolumnami główne drzwi.

Jak przejść figurę Pana Clinton i wspiąć się po schodach z ich żyrandol i witrażami przyjeździe na Executive Suite Accent 's biur i sal szkoleniowych.

Noclegi, obiady i transport

Accent Międzynarodowy

Na Accent oferujemy trzy rodzaje zakwaterowania.

Wykonawczy Home Stay

Zalecamy Executive Home pobytu. Są piękne domy Anglików zawodowych. Musisz się sypialnia z łazienką i mają śniadanie i kolację codziennie i obiad w niedzielę. Jedzenie i zakwaterowanie są zarówno w bardzo wysokim standardzie. Ponadto zapraszam do domu na angielskiej. Oznacza to, że całkowite zanurzenie w języku angielskim jest kompletne, ponieważ przed i po kursie jesteś otoczony angielskim.Hotele

Niektórzy uczestnicy wolą zatrzymać się w hotelu, a my rozumiemy. Współpracujemy z kilku hoteli i może zorganizować pokoje od 1 do 4 gwiazdy gwiazdy.Self-catering

Jeśli chcesz podróżować z rodziną, możemy zapewnić zakwaterowanie w domu, domku lub mieszkania.lunchowe

Istotną częścią kursów Accent jest program obiad. Wszyscy uczestnicy mają lunch z trenerów w wybranych pubów / restauracji. Jest to ważna część programu kursu i tak jest wliczone w cenę.Codzienny transport

Codziennie rano i wieczorem wszyscy uczestnicy są transportowane przez Accent Ludzie-przewoźników pomiędzy ich zakwaterowania i kolegium.

Program Społeczny, Turystyka i Administracji

Accent Międzynarodowy

Program społecznyAkcent organizuje program społeczny w ramach każdego kursu. Co tydzień jest działalnością wieczorem i każda sobota jest całodniowa wycieczka.

zajęcia wieczorne mogą obejmować: Muzyka klasyczna, teatr, Jazz, Kino, golf, kręgielnia, kort tenisowy, wędkowanie, Obiady, Napędy przybrzeżne, grille itp

Sobotnie wycieczki może być Dartmoor National Park, Exeter i Plymouth, Król Artur i Cornwall, The English Riviera, East Devon Światowego Dziedzictwa Wybrzeże, wycieczki statkiem, Bath and Wells, zamki i Croquet etc.

Koszt programu społecznego jest wliczone w cenę kursu.Podróż do Accent

Lotnisko Exeter jest coraz bardziej międzynarodowy co roku z bezpośrednich lotów z Paryża, Amsterdamu, Genewy, Dublina, Malagi, Alicante, Faro, Awinion, Nicea etc. Wielu naszych kursantów połączyć w Paryżu czy Amsterdamie latać do Exeter, który znajduje się zaledwie 20 minut od akcentu. Alternatywnie, Bristol i Londynie nie są daleko. Transport z Exeter do miejsca zakwaterowania jest bezpłatne. Wszystkie pozostałe transfery opłata w cenie kosztów.ADMINISTRACJA

Przy rezerwacji kursu w Accent, należy wykonać analizę formularz i potrzeb. Można to zrobić on-line na naszej stronie internetowej lub za pomocą formularza do niniejszej publikacji. W e potrzebują tych informacji, aby zaplanować kurs i zorganizować zakwaterowanie.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Accent International

Zobacz 4 więcej kursów w Accent International »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
40 godziny
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,150 GBP
za tydzień
Wg lokalizacji
Wg daty