Przeczytaj oficjalny opis

Przeznaczony do Twoich potrzeb. Specjalizacje od AZ.

Accent Międzynarodowy

Intensywne kursy indywidualne

Indywidualne kursy intensywne zapewnić najbardziej osobiste, dostosowane do potrzeb i indywidualnie zaprojektowane programy nauki języka angielskiego oferowanych przez akcent.

Zawartość kursu

Treść kursu na indywidualnym programie jest dokładnie to, co Kursant chce! Trenerzy będą doradzać, ale w końcu, że decyzja jest z uczestnikiem. Na ndil.idual programu można studiować zarówno ogólne, a także specjalista angielsku. General English mogą obejmować pracę na dokładności i płynności w mówieniu, słuchania, czytania i pisania lub jednego z nich. Może skupić się na zdolności komunikacyjnych lub może skoncentrować się na dokładności czytania ze zrozumieniem lub angielskiego do indywidualnych potrzeb. Specjalista angielskiego może eiclude wiele różnych obszarów pracy - wszystkie obszary działalności gospodarczej, na przykład, albo dziedzinach zawodowych, takich jak medycyna, prawo, reklama, farmaceutyki, inżynierii itp Dodatkowo, praca na konkretnych umiejętności, takich jak spotkania, negocjacje. Prezentacje, Telefonowanie lub Raport pisemne-Ig może być przeszkoleni w zakresie poszczególnych przedmiotów - jako część szerszego planu lub w szczególnym naciskiem na program tygodniowy.

Okresy golfowe

Kursy indywidualne są intensywne i ciężka praca. Są one przeznaczone dla krótkich okresów studiów. Normalny okres Oczywiście jest dwa lub trzy tygodnie. Nie polecam dłużej niż cztery tygodnie i zwykle jeden tydzień nie jest wystarczająco dość - chyba że jesteś dobry poziom i zrobić 150 kurs.

Terminy rozpoczęcia

Poszczególne Intensywne Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek roku z wyjątkiem świąt.

Ceny kursów 2017

Numer przedmiotu Opis Na tydzień
I40 Jest to zwykle indywidualne intensywny program - który jest najbardziej popularny wśród naszych kursantów. Kurs jest w ciągu 40 godzin treningu w tygodniu od 09.00 do 17.00 poniedziałku do piątku. Uważamy, że ten kurs daje najlepsze postępy w każdym z naszych kursów. Jest to format, w którym Accent zbudowała swoją reputację i to pozostaje naszym zaleca Oczywiście dla większości potrzeb. £ 2500

Opcjonalnie pre / post Course Package

Opis Cena £
Face-to-Face, program szkoleń on-line

6 x 50-minutowe sesje wcześniej Wielkiej Brytanii

4 x 50 minutowe sesje po Wielkiej Brytanii
£ 400

Mieszkanie

Wykonawczy Home Stay Zakwaterowanie Na tydzień
Wysokiej jakości zakwaterowanie. Pokój z łazienką, śniadanie i kolację od poniedziałku do soboty (obiad z trenerów) i wszystkie posiłki w niedzielę. £ 325

Opłaty rezerwacyjne

Opis Cena za rezerwację £
Dodano do każdej rezerwacji na pokrycie kosztów i czasu podawania £ 110
Proszę zanotować:
 • Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok.
 • Szkoła jest zamknięta między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem.
 • Ceny kursów nie obejmuje zakwaterowania.
 • Minimalny wiek kursów akcent jest 21 lat.
 • Ceny podane w euro są notowane na zamówienie.
 • Akcent zastrzega sobie prawo do zmiany tych cen.

Zawarte w cenie kursu

Wszystkie kursy Accent dostarczyć kompletny pakiet. Wszystko wliczone jest tak, że tylko dodatkowe pieniądze potrzebne jest kieszonkowe.

Kursy obejmują:

 • Przesunięcia między Exeter i Zakwaterowanie
 • Lunch z trenerów każdy dzień kursu *
 • Pełny program społeczny *
 • Wstępna ocena diagnostyczna
 • Sprawozdanie końcowe i rada na przyszłość
 • Codzienny transport do / z Accent Accent samochody
 • Przekąski w ciągu dnia
 • Wszystkie materiały i urządzenia
 • Kurs projektowania
 • Członkostwo akcentu Absolwentów

Liczba godzin tygodniowo obejmuje lunch oraz przerwy, ponieważ są one zawsze z trenerami i planowane są jako integralna część kursu. Godziny kontaktu, w rzeczywistości, zawsze przekracza liczbę godzin wskazanych.

Uwaga *: Kurs I20 jest oczywiście pół etatu i jest przeznaczony dla tych, którzy chcieliby lżejszy przebieg i mniej pracy. Dlatego cena za I20 nie obejmuje lunch lub program społeczny.

UK Centrum Accent International

Accent Międzynarodowy

Kursy Accent w Wielkiej Brytanii odbywają się Bicton College w pięknym hrabstwie Devon w South W est Anglia.

Bicton College został zbudowany na początku 18 wieku i znajduje się w dawnym domu Pana Clinton. Stoi on na terenie prywatnego parku o 200 ha i został osiągnięty przez długi zadrzewionej alei. Budynek jest otoczony przez ogrody, drzewa, kwiaty i pól, z przodu jest duże jezioro.

Obecnie jest to w pełni wyposażone centrum szkoleniowe, dostarczanie nowoczesnych technologii i urządzeń dla uczestników podróżujących akcent z całego świata.

Z loży wejście wzdłuż jedynej alei drzew małpy-logiczna, w Europie, obok jeziora i przez drzewa, wpisać kolumnami główne drzwi.

Jak przejść figurę Pana Clinton i wspiąć się po schodach z ich żyrandol i witrażami przyjeździe na Executive Suite Accent 's biur i sal szkoleniowych.

Noclegi, obiady i transport

Accent Międzynarodowy

Na Accent oferujemy trzy rodzaje zakwaterowania.

Wykonawczy Home Stay

Zalecamy Executive Home pobytu. Są piękne domy Anglików zawodowych. Musisz się sypialnia z łazienką i mają śniadanie i kolację codziennie i obiad w niedzielę. Jedzenie i zakwaterowanie są zarówno w bardzo wysokim standardzie. Ponadto zapraszam do domu na angielskiej. Oznacza to, że całkowite zanurzenie w języku angielskim jest kompletne, ponieważ przed i po kursie jesteś otoczony angielskim.Hotele

Niektórzy uczestnicy wolą zatrzymać się w hotelu, a my rozumiemy. Współpracujemy z kilku hoteli i może zorganizować pokoje od 1 do 4 gwiazdy gwiazdy.Self-catering

Jeśli chcesz podróżować z rodziną, możemy zapewnić zakwaterowanie w domu, domku lub mieszkania.lunchowe

Istotną częścią kursów Accent jest program obiad. Wszyscy uczestnicy mają lunch z trenerów w wybranych pubów / restauracji. Jest to ważna część programu kursu i tak jest wliczone w cenę.Codzienny transport

Codziennie rano i wieczorem wszyscy uczestnicy są transportowane przez Accent Ludzie-przewoźników pomiędzy ich zakwaterowania i kolegium.

Program Społeczny, Turystyka i Administracji

Accent Międzynarodowy

Program społecznyAkcent organizuje program społeczny w ramach każdego kursu. Co tydzień jest działalnością wieczorem i każda sobota jest całodniowa wycieczka.

zajęcia wieczorne mogą obejmować: Muzyka klasyczna, teatr, Jazz, Kino, golf, kręgielnia, kort tenisowy, wędkowanie, Obiady, Napędy przybrzeżne, grille itp

Sobotnie wycieczki może być Dartmoor National Park, Exeter i Plymouth, Król Artur i Cornwall, The English Riviera, East Devon Światowego Dziedzictwa Wybrzeże, wycieczki statkiem, Bath and Wells, zamki i Croquet etc.

Koszt programu społecznego jest wliczone w cenę kursu.Podróż do Accent

Lotnisko Exeter jest coraz bardziej międzynarodowy co roku z bezpośrednich lotów z Paryża, Amsterdamu, Genewy, Dublina, Malagi, Alicante, Faro, Awinion, Nicea etc. Wielu naszych kursantów połączyć w Paryżu czy Amsterdamie latać do Exeter, który znajduje się zaledwie 20 minut od akcentu. Alternatywnie, Bristol i Londynie nie są daleko. Transport z Exeter do miejsca zakwaterowania jest bezpłatne. Wszystkie pozostałe transfery opłata w cenie kosztów.ADMINISTRACJA

Przy rezerwacji kursu w Accent, należy wykonać analizę formularz i potrzeb. Można to zrobić on-line na naszej stronie internetowej lub za pomocą formularza do niniejszej publikacji. W e potrzebują tych informacji, aby zaplanować kurs i zorganizować zakwaterowanie.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Accent International

Zobacz 4 więcej kursów w Accent International »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
40 godziny
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,500 GBP
30 godzin w tygodniu
Wg lokalizacji
Wg daty