Wyższy certyfikat w radiu i podcastingu

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Kursy Higher Certificate (HC) pełnią podwójną funkcję. Przede wszystkim jest to roczny kurs przygotowawczy, który ma zapewnić studentom dostęp do pierwszego roku studiów licencjackich na AFDA. Ponadto jest to wyższy certyfikat na poziomie wyjściowym, który wyposaża uczniów w umiejętności umożliwiające im umieszczenie ich w branży rozrywkowej (film / telewizja / radio / wydarzenia / teatr itp.) W stanowiskach asystenta do kluczowych członków załogi.

KORZYŚCI Z PRZEDMIOTU:

  1. Zapewnia dostęp do programu studiów licencjackich AFDA, a także zwiększa dostęp do innych instytucji szkolnictwa wyższego.
  2. Naucz się współpracować, buduj swoje umiejętności społeczne, zdolność uczenia się i pewność siebie.
  3. Uzyskaj wgląd w różne dyscypliny i możliwości kariery w dziedzinie rozrywki.
  4. Odkryj i przetestuj swoją zdolność do potencjalnej kariery w branży rozrywkowej.
  5. Przygotuj się na rygory doświadczenia z wyższym wykształceniem

Skontaktuj się z najbliższym kampusem na temat wizyty w kampusie w celu konsultacji, uczestniczenia w Dniu Otwartym lub uzyskania dodatkowych informacji na temat programów wyższych certyfikatów.

Wyniki

Wyższy Certyfikat (HC) w Radiu i Podkastowaniu polega na połączeniu w licencjat AFDA poprzez naukę podstawowych umiejętności pracy dla stacji radiowej jako asystenta.

WYJĄTKOWE CELE:

TERMIN 1: Znajomość gatunków radiowych, stylów prezentacji, asystenta w zarządzaniu stacją radiową

TERMIN 2: Będzie w stanie obsługiwać sprzęt studyjny i urządzenia dźwiękowe, rozumieć i utrzymywać prawa autorskie, ponieważ dotyczy obowiązków asystenta studia

TERMIN 3: Programy badawcze i przygotowania do transmisji, zrozumienia i przestrzegania ram prawnych Radia, ponieważ dotyczą obowiązków asystenta studia

TERMIN 4: Przygotuj się i pomóż w aspektach transmisji na żywo radia / podcastu

KAMPUSZE: HC w Radio & Podcasting jest zarejestrowany do zaoferowania w kampusach Johannesburg, Cape Town, Durban i Port Elizabeth.

REJESTRACJA: Pierwszy (marzec - grudzień) Semestr Rekrutacja jest dostępna we wszystkich kampusach SA.

Wpis do wyższego certyfikatu

National Senior Certificate (South African Grade 12 / Matric) z wpisaniem do dyplomu lub wyższego certyfikatu

Jeśli nie będziesz mieć powyższych, możesz kwalifikować się do zaliczenia egzaminu wstępnego AFDA i zdać go. Egzamin wstępny AFDA jest procesem selekcji zatwierdzonym przez Senat AFDA w celu uzyskania stopnia dostępu. Aby dać kandydatowi alternatywny dostęp do dyplomu, może on przystąpić do egzaminu wstępnego i musi to być odnotowane, zalecenie dotyczące indywidualnego studenta z zarejestrowanego psychologa musi zostać podpisane przez senat lub jego podkomisję, zgodnie z wjazdem AFDA Polityka egzaminacyjna (zgodnie z Ustawą o szkolnictwie wyższym (ustawa 101 z 1997 r.) Poprawka nr 1317 w Dzienniku Urzędowym z 5 grudnia 2008 r., Nr 31674, pkt 31). Taki dostęp będzie miał zastosowanie tylko do programów AFDA, jego egzamin wstępny nie jest ważny dla innej uczelni i odwrotnie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

AFDA was founded in 1994 by Garth Holmes, Bata Passchier and Deon Opperman.

AFDA was founded in 1994 by Garth Holmes, Bata Passchier and Deon Opperman. Pokaż mniej
Johannesburg , Kapsztad , Durban , Port Elizabeth , Gaborone + 4 Więcej Mniej