Wyższe wykształcenie w zakresie fotografii

Informacje ogólne

Opis programu

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Opracowuje własny język audiowizualny, aby skutecznie poradzić sobie z każdym projektem związanym z fotografią i wideo.

Czy chcesz nauczyć się korzystać z aparatu i znać wszystkie niezbędne aspekty, które pozwalają profesjonalnie opracować projekt audiowizualny? Wraz z cyklem szkoleniowym w zakresie wyższego stopnia w fotografii pogłębiasz techniki oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, nauczysz się zarządzać elementami składającymi się na reprezentację przestrzeni kosmicznej, a odkryjesz, jakie technologie pozwolą ci skutecznie radzić sobie z projektami fotograficznymi, znając również główne techniki i strategie tworzenia filmów. Począwszy od solidnej podstawy teoretycznej, opracujesz własny język audiowizualny, który pozwoli Ci realizować projekty w różnych obszarach, takich jak reklama, projektowanie, moda, świat wydawniczy, fotoreportaż czy sztuka.

photography

Skierowany do tych młodych ludzi, którzy chcą zostać profesjonalistami w fotografii. Zostaniesz przeszkolony jako wykwalifikowany technicznie technik konceptualny zdolny do pomyślnego przeprowadzenia dowolnego projektu audiowizualnego.

Po co studiować ten kurs?

Dzięki temu tytułowi możesz uzyskać bezpośredni dostęp do Zaawansowanego stopnia w projektowaniu graficznym, spełniając wymagania normatywne.

Będziesz mógł doświadczyć tego, czego się nauczysz w klasach i warsztatach wyposażonych w najnowsze technologie, poprzez szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz udział w prawdziwych projektach z firmami.

Opieramy się na szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz rozwijaniu prawdziwych projektów z firmami jako okazji do uczenia się i tworzenia sieci.

Postawiliśmy na mieszaną edukację za pośrednictwem naszych nauczycieli, równowagę pomiędzy wykwalifikowanymi technikami i uznanymi aktywnymi profesjonalistami, cechą charakterystyczną określonej metodologii nauczanej w IED Madrid.

Profesjonalne wyniki: studia fotograficzne. Realizacja i montaż w TV, reklamie i kinie. Technik audiowizualny w sektorze przemysłowym, mody lub usług. Jako niezależny profesjonalista wykonujący własne projekty jako wolna działalność artystyczna.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Czytaj więcej

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Pokaż mniej