JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Opracowuje własny język audiowizualny, aby skutecznie poradzić sobie z każdym projektem związanym z fotografią i wideo.

Czy chcesz nauczyć się korzystać z aparatu i znać wszystkie niezbędne aspekty, które pozwalają profesjonalnie opracować projekt audiowizualny? Wraz z cyklem szkoleniowym w zakresie wyższego stopnia w fotografii pogłębiasz techniki oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, nauczysz się zarządzać elementami składającymi się na reprezentację przestrzeni kosmicznej, a odkryjesz, jakie technologie pozwolą ci skutecznie radzić sobie z projektami fotograficznymi, znając również główne techniki i strategie tworzenia filmów. Począwszy od solidnej podstawy teoretycznej, opracujesz własny język audiowizualny, który pozwoli Ci realizować projekty w różnych obszarach, takich jak reklama, projektowanie, moda, świat wydawniczy, fotoreportaż czy sztuka.

photography

Skierowany do tych młodych ludzi, którzy chcą zostać profesjonalistami w fotografii. Zostaniesz przeszkolony jako wykwalifikowany technicznie technik konceptualny zdolny do pomyślnego przeprowadzenia dowolnego projektu audiowizualnego.

Po co studiować ten kurs?

Dzięki temu tytułowi możesz uzyskać bezpośredni dostęp do Zaawansowanego stopnia w projektowaniu graficznym, spełniając wymagania normatywne.

Będziesz mógł doświadczyć tego, czego się nauczysz w klasach i warsztatach wyposażonych w najnowsze technologie, poprzez szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz udział w prawdziwych projektach z firmami.

Opieramy się na szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz rozwijaniu prawdziwych projektów z firmami jako okazji do uczenia się i tworzenia sieci.

Postawiliśmy na mieszaną edukację za pośrednictwem naszych nauczycieli, równowagę pomiędzy wykwalifikowanymi technikami i uznanymi aktywnymi profesjonalistami, cechą charakterystyczną określonej metodologii nauczanej w IED Madrid.

Profesjonalne wyniki: studia fotograficzne. Realizacja i montaż w TV, reklamie i kinie. Technik audiowizualny w sektorze przemysłowym, mody lub usług. Jako niezależny profesjonalista wykonujący własne projekty jako wolna działalność artystyczna.

Program prowadzony przez:
Spanish (Spain)

Zobacz 46 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Ostatnia aktualizacja September 30, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
5,900 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa