Wstępnie mistrzami międzynarodowym programem Fundacji

Dublin City University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Wstępnie mistrzami międzynarodowym programem Fundacji

Dublin City University

jlèù

Wprowadzenie

Pre Masters Międzynarodowa Fundacja Program (IFP) jest dla non-native speakerów języka angielskiego, którzy chcą przygotować się do studiów magisterskich w Dublin City University. IFP pomaga uczniom osiągnąć znajomość języka angielskiego niezbędne dla programów podyplomowych DCU, przygotowuje uczniów do dostosowania do nauki uniwersyteckiej, i pozwala im próbki modułów ze stopniem Masters chcą wykonywać. Studenci, którzy ukończyli ten kurs będzie zagwarantowane miejsce na ich studiów docelowej w DCU. Będą one również uprawnione do zwolnienia z modułów zakończonych powodzeniem podczas programu Foundation (jeśli są dostępne). Zwiększy to szanse na uzyskanie oceny doskonałe w programie studiów podyplomowych i złagodzić napięcie przejścia do nowego systemu edukacyjnego.

lguil

Kto jest uprawniony?

Aby ubiegać się o IFP trzeba zidentyfikowali która Program Masters w DCU chcesz, aby przejść do. Aby upewnić się, że jest postęp od IFP do wybranego programu znajdą Państwo na stronie.

Aby ubiegać się o IFP Musisz spełniać wymagania akademickie wejścia programu Masters chcesz rozwinąć się w DCU. Musisz również spełniać wymóg wejścia języka angielskiego szlaku IFP. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymogów wjazdowych można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Treść programu

Program zostanie podjęta w pełnym wymiarze czasu pracy w ciągu jednego albo jednego semestru lub roku akademickiego. Studenci uczestniczą mieszankę podstawowych i specjalistycznych modułów. Podstawowe Moduły Wszystkie IFP uczniowie modułów:

  • angielski akademicki
  • Rozwój języka angielskiego
  • Komunikacja i umiejętności prezentacji.
  • Poszczególne Specjalizacje (strumieni)

IFP uczniowie moduły z wybranym programem Podyplomowe o wartości około 10 (single semestr) lub 20 kredytów (całoroczne). Mają prawo do zwolnienia z tych modułów w następnym roku, po pomyślnym zakończeniu IFP. (Uwaga: Pełny tytuł magistra wymaga studenta do ukończenia 90 punktów, w tym ostatecznej rozprawy lub projektu).

Struktura

Międzynarodowa Fundacja Program Pre Masters jest przeznaczony do uzupełnienia w ciągu jednego roku kalendarzowego studiów w pełnym wymiarze czasowym. Składa się z dwóch (pełny etat) nauczył semestry, a następnie za pomocą praktycznego projektu, zakończonego od maja do początku września. Następnego spożycie tego programu będą września 2017.

Oferujemy również jeden semestr programu Fundacja początek w lutym 2017 roku, która przygotuje uczniów do września 2017 spożycia.

Opłaty i Jak aplikować

Do 2017 opłat za IFP prosimy o kontakt international.office@dcu.ie~~pobj Aplikuj on-line we wrześniu 2017 roku wpisu w www.pac.ie/dcu

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
IIrlandia - Dublin, County Dublin
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
IIrlandia - Dublin, County Dublin
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą