Przeczytaj oficjalny opis

jlèù

Wprowadzenie

Pre Masters Międzynarodowa Fundacja Program (IFP) jest dla non-native speakerów języka angielskiego, którzy chcą przygotować się do studiów magisterskich w Dublin City University. IFP pomaga uczniom osiągnąć znajomość języka angielskiego niezbędne dla programów podyplomowych DCU, przygotowuje uczniów do dostosowania do nauki uniwersyteckiej, i pozwala im próbki modułów ze stopniem Masters chcą wykonywać. Studenci, którzy ukończyli ten kurs będzie zagwarantowane miejsce na ich studiów docelowej w DCU. Będą one również uprawnione do zwolnienia z modułów zakończonych powodzeniem podczas programu Foundation (jeśli są dostępne). Zwiększy to szanse na uzyskanie oceny doskonałe w programie studiów podyplomowych i złagodzić napięcie przejścia do nowego systemu edukacyjnego.

lguil

Kto jest uprawniony?

Aby ubiegać się o IFP trzeba zidentyfikowali która Program Masters w DCU chcesz, aby przejść do. Aby upewnić się, że jest postęp od IFP do wybranego programu znajdą Państwo na stronie.

Aby ubiegać się o IFP Musisz spełniać wymagania akademickie wejścia programu Masters chcesz rozwinąć się w DCU. Musisz również spełniać wymóg wejścia języka angielskiego szlaku IFP. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymogów wjazdowych można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Treść programu

Program zostanie podjęta w pełnym wymiarze czasu pracy w ciągu jednego albo jednego semestru lub roku akademickiego. Studenci uczestniczą mieszankę podstawowych i specjalistycznych modułów. Podstawowe Moduły Wszystkie IFP uczniowie modułów:

  • angielski akademicki
  • Rozwój języka angielskiego
  • Komunikacja i umiejętności prezentacji.
  • Poszczególne Specjalizacje (strumieni)

IFP uczniowie moduły z wybranym programem Podyplomowe o wartości około 10 (single semestr) lub 20 kredytów (całoroczne). Mają prawo do zwolnienia z tych modułów w następnym roku, po pomyślnym zakończeniu IFP. (Uwaga: Pełny tytuł magistra wymaga studenta do ukończenia 90 punktów, w tym ostatecznej rozprawy lub projektu).

Struktura

Międzynarodowa Fundacja Program Pre Masters jest przeznaczony do uzupełnienia w ciągu jednego roku kalendarzowego studiów w pełnym wymiarze czasowym. Składa się z dwóch (pełny etat) nauczył semestry, a następnie za pomocą praktycznego projektu, zakończonego od maja do początku września. Następnego spożycie tego programu będą września 2017.

Oferujemy również jeden semestr programu Fundacja początek w lutym 2017 roku, która przygotuje uczniów do września 2017 spożycia.

Opłaty i Jak aplikować

Do 2017 opłat za IFP prosimy o kontakt international.office@dcu.ie~~pobj Aplikuj on-line we wrześniu 2017 roku wpisu w www.pac.ie/dcu

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa