Read the Official Description

Associate in Business Administration

Associate w programie Business Administration oferuje rygorystyczny program nauczania akademickiego ukierunkowane spełnić wszystkie wymagania Associate of Arts podczas pozycjonowania studenta na majorem Business na VFMC i późniejszego transferu do instytucji czterech lat, w pogoni za licencjat , Celem programu jest pokazanie studentowi teorii i zasad leżących u podstaw różnych dyscyplin biznesowych tak, że student może lepiej ocenić ich zainteresowania i predyspozycje do tego konkretnego kierunku studiów. Teoria ta jest wzmocniona za pomocą aplikacji do prawdziwego życia i doświadczenia biznesowego na arenie biznesowej i bieżących wydarzeń.

Po zakończeniu programu student powinien być dobrze przygotowany do przeniesienia do instytucji czteroletniego głównych w: rachunkowości, ekonomii, Business Administration, International Business, Finance i marketingowych.

Programy studiów

Nasza tradycja wojskowa jest korzystna dla wszystkich uczniów: ci, którzy przejść do szkolenia oficerskiego i tych, którzy zdecydują się realizować inne ścieżki. Badanie przeprowadzone przez Korn / Ferry międzynarodowe pokazują, że umiejętności przywódcze uczeni w szkoleniu wojskowym zwiększenia sukcesu w życiu korporacyjnym - co może być przyczyną wielu naszych absolwentów przejść do kapitana własnych firm. Bez względu na cel, VFMC ma programów akademickich, które pomogą Ci się tam dostać.

Program naukowy w VFMC prowadzi do Associate of Arts, Associate of Science lub wspólnikiem w Business Administration stopnia. Mocna podstawa programowa, opracowany na podstawie wnikliwej analizy ogólnych wymagań edukacyjnych konkurencyjnych szkołach i na uniwersytetach, jest sercem programów studiów. Wraz z kursy wymagają w dziedzinie badań naukowych, programy podstawowe stanowią podstawę dla skutecznego transferu do czteroletniego college'u i długoterminowego sukcesu akademickiego.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Valley Forge Military College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Stycz. 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Sierp. 2019

Stycz. 2020

Valley Forge Military Academy - International Student Video