Tailor studia

Nasz Associate Degree in Business Administration pozwala na dostosowanie poziomu i harmonogramu do specyficznych celów zawodowych.

Będziesz miał możliwość skupić swoje wysiłki skutecznie poprzez koncentrację w Nonprofit Management, Zarządzanie biurem, Medical Management Office i Zarządzania Nieruchomościami i przejęcia. Możesz budować swój własny harmonogram, który działa najlepiej dla Ciebie. Udział w zajęciach na terenie kampusu, w trybie online lub w formie hybrydowej. Dla większej elastyczności, można wziąć lekcje ½ przyspieszone 7-tygodniowe lub standardowych klas 15-tygodniowe, aby zakończyć swój stopień w swoim własnym tempie.

Dzięki swojej zajęć, staniesz się biegły w prawie gospodarczym i etyki, odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw, planowania i rozwoju biznesu, skutecznego przywództwa i podstaw rachunkowości, budżetowania i zasad marketingu, wszystkie niezbędne firmom umiejętności szukasz. Będziesz także stać się biegłym w nauczenie się analizy i rozwiązywania problemów napotykanych przez menedżerów w korporacji, małych firm, agencji rządowych i organizacji non-profit. Zyskasz wiedzę potrzebną, by odnieść sukces poprzez eksplorację komunikacji biznesowej, ekonomicznej teorii i skutecznego prognozowania.

Będziesz miał możliwość budowania biznesplanu odpowiednią do swoich aspiracji zawodowych, które integruje wiedzę i umiejętności nauczyłem się w swoich kursach. Będziesz korzystać z rękami na stażu doświadczenia w rzeczywistym środowisku biznesowym.

Po zakończeniu programu, będziesz przygotowany na doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w dziedzinie lub do przejścia do swojego programu studiów licencjackich.

Program Wyniki

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich wymogów programu, absolwenci będą mogli:

 • Rozumieć koncepcyjne i praktyczne znaczenie obszarów funkcjonalnych przedsiębiorstwa.
 • Narysuj praktyki biznesowe poinformowana przez etyki i odpowiedzialności społecznej.
 • Ocenić różnych praktyk zarządzania i rozwijania umiejętności przywódczych i pracy zespołowej w coraz bardziej wielokulturowym środowisku korporacyjnym.
 • Badania, oceniać i interpretować informacje finansowe i ekonomiczne, aby dźwięk decyzji biznesowych.
 • Wykazać efektywne wykorzystanie technologii w ramach obszarów funkcjonalnych przedsiębiorstwa.
 • Dowiedz się, jak skutecznie motywować współpracowników i innych zainteresowanych stron firmowych.

Opcje

 • Opcja przedsiębiorczości
 • Opcja Zasobami Ludzkimi
 • Opcji Menedżerskich Manufacturing
 • Opcja Biuro Zarządzania

Każdy uczeń buduje biznes plan istotnych dla ich aspiracji zawodowych, które integruje wiedzę i umiejętności nabyte w różnych kursów. Ostatnim punktem kulminacyjnym programu jest 180-godzinny staż zwieńczeniem, podjęte pod koniec programu studenta doświadczenia w klasie, gdzie zostaną zastosowane w rzeczywistym środowisku biznesowym. O ile to możliwe, konkretny obiekt wybrany na stażu będzie odzwierciedlać pożądany cel studenta kariery.

Elastyczne Stopień Business Administration

Zasługujesz na uczelni, która oferuje zajęcia w harmonogramie. Na Goodwin, znajdziesz terminów zajęć, które pasują do harmonogramu i zaspokoić swoje potrzeby. W przeciwieństwie do wielu innych uczelni, w Goodwin, jesteśmy z myślą o wygodzie.

 • Klasy Business Administration oferowane są dni, wieczory i weekendy.
 • Klasy Business Administration dostępne są na terenie kampusu, w Internecie, w formacie hybrydowym.
 • Weź przyspieszonych klas 7 1/2-tygodniowe lub standardowych klas 15-tygodniowe.
 • Kolegium ma 6 klasy rozpoczyna rocznie - tak można zastosować w dowolnym momencie i zajęcia potrzebne są dostępne, gdy są potrzebne.

Proszę zwrócić uwagę: każdy kurs i semestr może się zmieniać i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Proszę skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat elastyczności tego programu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Goodwin College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
1 - 4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
39,488 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację