Współpracownik sztuki w kształceniu ogólnym

Kingswood University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Współpracownik sztuki w kształceniu ogólnym

Kingswood University

Istotnym i integralną częścią realizacji naszej misji polega na nauczaniu studentów, w co wierzymy, to dlaczego mamy wierzyć i zaszczepienie w nich umiejętności niezbędne do nauczania tych prawd innym. Chociaż prawdą jest, że podstawowym celem Kingswood jest przygotowanie ministrów zawodowych, uważamy, że jest zrównoważony przez nacisk na pierwszej linii naszej misji (przygotowanie liderów duchowych dla Kościoła Jezusa Chrystusa) i szerszej interpretacji Określenie "służba". przez dwa lata Associate of Arts w Ogólnokształcące jest dla studentów, którzy pragną wysokiej jakości doświadczenie edukacyjne, silne środowisko duchowe i małą, kameralną kampus lecz nie może być pociągnięty do posługi w pełnym wymiarze godzin. Punkty zdobyte po ukończeniu tego programu mogą być stosowane wobec każdego programu studiów czteroletnich w Kingswood Uniwersytetu lub do studiów na innej uczelni publicznej lub chrześcijańskiej (po ich zatwierdzeniu).

Studenci, którzy planują dalszą naukę w innym miejscu poza współpracownik Arts w Ogólnokształcące powinien skontaktować się z uniwersytecie lub college'u, gdzie zamierzają ukończyć tytuł licencjata w celu omówienia przelewu do pożądanego programu studiów. Stopień AA jest również okazją dla studentów, którzy nie mają ochoty na wykonywanie stopień cztery lata do osiągnięcia bardziej ograniczone doświadczenie edukacyjne w zakresie kształcenia ogólnego dla rozwoju osobistego i zawodowego.

Cele

  • aby zapewnić studentom z założenia w ogólnych kursów edukacyjnych.
  • aby odpowiednio przygotować uczniów do kształcenia w dziedzinie sztuk pokrewnych.
  • w celu zapewnienia wysokiej jakości kształcenia w ramach studiów Biblii wzbogaconego duchowego wzrostu i rozwoju.

Umowa artykulacji

Kingswood Uniwersytet zawarł umowę powiązań z głównego kampusu Houghton Kolegium w Houghton, NY Umowy stanowi: "Uczeń ze stopniem AA będzie miał spełnione wszystkie wymagania podstawowe (studia integracyjne) o tytuł licencjata Houghton College. Studenci, którzy przenoszą co najmniej 60 godzin, które mają zastosowanie do stopnia licencjata będą automatycznie klasyfikowane jako juniorów. . . Dla większości Houghton College programów akademickich, podziałka w czterech semestrach jest normą z dobrym rozwagę, ale dla wybranych programów akademickich jest to mniej prawdopodobne. "

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Sussex, New Brunswick
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Kanada - Sussex, New Brunswick
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą