Przeczytaj oficjalny opis

Informacje o programie

Ten program zapewnia podstawowe wymagania, aby przenieść się na wyższe uczelnie lub wyższe uczelnie, aby ukończyć licencjat z zakresu informatyki. Jesteś odpowiedzialny za wypełnienie wymagań wstępnych uniwersytetu w celu przekazania.

Czym jest informatyka?

Informatyka jest naukowym i praktycznym podejściem do obliczeń i ich zastosowań. Ten stopniowy stopień konsekwentnie należy do najszybciej rozwijających się dziedzin najwyższych płac w Stanach Zjednoczonych. Naukowcy z dziedziny informatyki zaspokajają potrzeby branży dostarczającej oprogramowanie do coraz większej liczby urządzeń, stron internetowych i aplikacji, z których korzystamy codziennie.

Stopnia Associate of Arts (AA) jest dwuletnim stopniem artystycznym zaprojektowanym dla studenta, który zamierza przenieść się do programu licencjackiego. Nie zarabiajcie AA w określonym majorze; Jednak masz możliwość śledzenia konkretnego specjalisty na uniwersytecie, wybierając odpowiedni poradnik w Santa Fe College. Jeśli nie widzisz utworu nastawionego na zamierzonego kierunku transferu, możesz wybrać opcję Studia ogólne i porozmawiać ze swoim doradcą akademickim.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 14 więcej kursów w Santa Fe College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty