Read the Official Description

Wczesna edukacja (ECE) stopień AA wyposaża studentów jako wychowawców małych dzieci (od urodzenia do pięciu lat) w zakresie opieki domowej, na bazie centrum. Program dwuletniego (62 godzin kredytowych) podkreśla nauczania i wychowania małych dzieci w Chrystusa skupione środowisko i zapewnia studentom podstawowej wiedzy i umiejętności ustawiony za opracowanie i prowadzenie programów wczesnej edukacji w obrębie lokalnych kościołów i wspólnot.

Aby nauczyć się odbyć, pierwsi uczniowie muszą bezpiecznych, zachęcając relacje i umiejętność rozwijać i uczyć się poprzez zabawę. Program Wczesnej Edukacji w Kingswood podkreśla znaczenie stworzenia stymulujących, a jednocześnie bezpieczne środowisko dla małych dzieci. Absolwenci programu będą mogli opracować ramy w ośrodku, który zachęca do play, komunikacji, umiejętności, różnorodności i odpowiedzialności społecznej w młodego ucznia i promuje dobre samopoczucie dziecka. będzie również modelować one życie dojrzewania wiary chrześcijańskiej, podczas posługi miłości Boga.

Oprócz wymaganych doświadczeń praktyka, obszary szczególnego badania do wczesnej edukacji obejmują:

  • Podstawy edukacji wczesnoszkolnej
  • Zdrowie, Bezpieczeństwo i Żywienia
  • Wczesna Programowanie
  • Nauka przez zabawę
  • Język i Literacies
  • Prowadzenia i opieki nad dziećmi

Stopień Wczesna edukacja skupia się wokół ram Curriculum New Brunswick dla wczesnego uczenia się i opieki nad dziećmi i został dodany do listy programów szkoleniowych uznanych przez wczesnym dzieciństwie Usługi New Brunswick. Jeśli zatrudniony w uznanych prowincjonalnych terenów przedszkoli, absolwentów programu EKG Kingswood będą kwalifikować się do podniesienia płac oferowanych przez New Brunswick rządu.

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Kingswood University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019