Read the Official Description

Informacje o programie

Ten program zapewnia podstawowe wymagania, aby przejść do kolegium lub uniwersytetu jako juniora, aby ukończyć licencjat. Jesteś odpowiedzialny za wypełnienie wymagań wstępnych uniwersytetu w celu przekazania.

Inżynieria jest zastosowaniem nauki i matematyki do rozwiązywania problemów. Inżynierowie dowodzą, jak rzeczy działają i znajdują praktyczne zastosowania w odkryciach naukowych. Naukowcy i wynalazcy często doceniają innowacje, które napędzają ludzką kondycję, ale inżynierowie, którzy przyczyniają się do udostępnienia tych innowacji na całym świecie.

Stopnia Associate of Arts (AA) jest dwuletnim stopniem artystycznym zaprojektowanym dla studenta, który zamierza przenieść się do programu licencjackiego. Nie zarabiajcie AA w określonym majorze; Jednak masz możliwość śledzenia konkretnego specjalisty na uniwersytecie, wybierając odpowiedni poradnik w Santa Fe College. Jeśli nie widzisz utworu nastawionego na zamierzonego kierunku transferu, możesz wybrać opcję Studia ogólne i porozmawiać ze swoim doradcą akademickim.

Program taught in:
Język angielski

See 14 more programs offered by Santa Fe College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019