Read the Official Description

Associate of Arts w ewangelizacji i Współczucie Ministerstwo stopnia ma na celu przekazanie studentom służyć w ewangelizacji i współczucie posługi w wielu różnych ustawień. Program obejmuje zarówno Wielkiej Komisji (Mt 28: 19-20), a największe przykazanie (Mt.22: 37-39), jak istotne dla chrześcijańskiego świadectwa i wykorzystuje głowicę (wiedząc), serca (bytu), a ręce (robi metoda) uczniem podejmowania że Jezus modelowane w Piśmie.

Wraz z silnym wspólnoty chrześcijańskiej i doskonałej nauki w klasie, istnieje silna empirycznym komponentem, który pozwala studentom na życie na życie spotkania z zagubionych i ranienia ludzi w ich własnym kontekście kulturowym, w dużych ośrodkach miejskich, a w innej kulturze. Studenci są również narażone na różnych kwestii społecznych i duchowych i różnych sposobów rozwiązania tych problemów.

Cele

  • w stanie wykazać zrozumienie i uznanie dla, podstawowe doktryny wiary chrześcijańskiej i być w stanie wyartykułować je wyraźnie.
  • w stanie wykazać zrozumienie i uznanie dla, duchowych i społecznych zagadnień, które są obecne w świecie, i być w stanie zająć się nimi z perspektywy biblijnej.
  • w stanie wykazać zrozumienie i uznanie dla, według Bożego serca dla biednych i zagubionych ludzi na świecie.
  • intelektualnie i empirycznie przygotowane do dalszych badań w dziedzinie ewangelizacji, współczucia i sprawiedliwości społecznej.
  • Przygotowane zrobić ewangelizacyjnych i współczujący szeroko zakrojonych działań w wielu różnych środowiskach poza tradycyjnymi ustawień kościelnych, takich jak kuchnie zupy, misji, więzieniach, rehabs narkotyków i zagrożonej młodzieży programy.
  • przygotowana do stworzenia i prowadzić ewangelizacyjnych i współczujący wysięgu w lokalnym otoczeniu kościoła.
  • przygotowane do dalszych studiów zawodowych w tej dziedzinie.
Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Kingswood University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019